CONCEPT IPL epilátor IL3000 IPL PERFECT SKIN

CONCEPT IPL epilátor IL3000 IPL PERFECT SKIN

IPL epilátor s 5 úrovňami a 2 režimami. Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN disponuje senzorom na ochranu očí, indikátorom pripravenosti a automatickým vypnutím pri nečinnosti. Životnosť lampy 300 000 impulzov. Aplikačná plocha 3 cm2. Celý popis
135,90 €
Vrátane RP a DPH
119 €
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 3041275

Popis

Kľúčové vlastnosti Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

 • Profesionálna IPL technológia
 • Dlhotrvajúca epilácia
 • 300 000 impulzov
 • Mobilná aplikácia pre plánovanie ošetrení
Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

Dlhodobo hladká pokožka

IPL epilátor Concept využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla. Umožňuje ošetrenie vo 2 režimoch a 5 úrovniach podľa odtieňa pokožky. Je vhodný na odstraňovanie chĺpkov na nohách, rukách, oblasti bikín, podpazušia a tvári. Prístroj sa ľahko ovláda a epilácia je s ním bezbolestná. Životnosť epilátora dosahuje 300 000 svetelných impulzov. 

Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

IPL technológia

Záblesky intenzívneho pulzného svetla sa počas epilácie dostávajú pod povrch pokožky, kde pôsobí na tmavý pigment chĺpkov. Tento tepelný účinok efektívne a bezbolestne ničí chĺpky aj s korienkami a zabraňuje ich opätovnému rastu. Pravidelným a správnym používaním získate hladkú pokožku až na niekoľko mesiacov. 

Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

Bezpečná aplikácia

Pokožka nesmie byť vystavovaná slnečnému žiareniu minimálne 4 týždne pred a aspoň 2 týždne po použití IPL epilátora. Ak ste na pokožku aplikovali samoopaľovací krém, počkajte, kým opaľovací účinok krému úplne nezmizne. IPL epilátor môžu používať muži aj ženy staršie ako 18 rokov.

Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

Pre koho je vhodný?

Epilácia pomocou IPL epilátora je najefektívnejšia u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment a epilácia je tým pádom účinnejšia. Čím svetlejšie chĺpky a tmavší typ pokožky, tým sa účinnosť IPL epilátora znižuje.

Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

Správne použitie

Pokožka musí byť čistá, suchá a oholená. Aplikačnú plochu pritlačte na pokožku a stlačením tlačidla vyšlete svetelný impulz. Aplikácia nesmie byť bolestivá – ak cítite bolesť, je nutné znížiť intenzitu žiarenia.

Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

Senzor na ochranu očí

Pre zvýšenie bezpečnosti používania je prístroj vybavený senzorom na ochranu očí, ktorý zabráni vyslaniu impulzu v okamihu, kedy nie je aplikačná plocha úplne v kontakte s pokožkou.


Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

Režim PRECISION

Vhodný pre ošetrenie najhoršie dostupných a najcitlivejších miest, ako je tvár, podpazušie, oblasť bikín a pod. Prístroj vysiela jednorazové impulzy na základe stlačení tlačidla pre uvoľnenie impulzu.

Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

Režim GLISS

Tento režim je vhodný na ošetrenie väčších plôch, ako sú nohy, ruky, chrbát a pod. Pomalým kĺzavým pohybom posúvajte prístrojom po pokožke, bez toho aby ste ho dvíhali. Epilátor vysiela plynulé záblesky v rade za sebou, čím umožňuje rýchlejšie a plynulejšie ošetrenie.

Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

Kedy IPL epilátor nepoužívať

Epilátor sa nesmie používať na potetované časti tela, permanentný make-up, pehy, materská a iná tmavá znamienka. Neodporúča sa na veľmi citlivú pokožku, pri kožnom ochorení alebo pri výskyte kŕčových žíl.

Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN

Mobilná aplikácia

S mobilnou aplikáciou získate svojho osobného radcu, ktorý vám pomôže naplánovať jednotlivé procedúry a sledovať postup ošetrenia.

Vlastnosti

 • IPL epilátor
 • Bezpečná a dlhotrvajúca epilácia z pohodlia vášho domova
 • Odstraňuje chĺpky z pokožky nôh, rúk, podpazušia, oblasti bikín a tváre
 • Technológia intenzívneho pulzného svetla
 • 5 úrovní, 2 režimy – precision, gliss
 • Senzor na ochranu očí
 • Indikátor pripravenosti
 • Mobilná aplikácia Concept IPL pre plánovanie ošetrení
 • Automatické vypnutie pri nečinnosti
 • Životnosť lampy: 300 000 impulzov
 • Napájanie z elektrickej siete
 • Aplikačná plocha: 3 cm²

Technické parametre

Prevádzka Sieťová
Hmotnosť 0,22 kg
Farba Biela/ružová

Odkazy