Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pre Apple iPhone XS/X, transparentný 063CS25115
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hybridný zadný kryt na váš iPhone X alebo iPhone XS. Spigen Ultra Hybrid je vyrobený z pružného rámčeka z TPU a pevných polykarbonátového chrbta v čírom prevedení, ktoré nechá vyniknúť pôvodný dizajn telefónu. Precízne výrezy zaisťujú plný prístup k všetkým ovládacím prvkom.

Fixed TPU gélové puzdro pre Apple iPhone XS, číre FIXTCC-363
6,59 € 5 €

Ultratenké gélové púzdro FIXED FIXTCC-363 pre iPhone XS predstavuje jednoduchú, ale napriek tomu efektívnu ochranu vášho inteligentného telefónu. Je vyrobené z TPU materiálu, ktorý chráni boky a zadnú časť prístroja pred poškriabaním, prachom a prípadnými pádmi. Plne transparentné vyhotovenie nechá vyniknúť originálnemu dizajnu vášho mobilného telefónu.

EPICO FLIP CASE with MAGNETIC CLOSURE iPhone XS Max, černá
25,23 € 18,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantní flipové pouzdro, které ochrání váš telefon před poškrábáním a pádem ze všech stran. Epico Flip Case pro Apple iPhone XS Max je vyrobeno z koženky a odolného TPU a vybaveno silným magnetem na zavírání. Neblokuje ovládací prvky ani konektory a potěší vás luxusním designem v černé barvě.

EPICO FLIP CASE with MAGNETIC CLOSURE iPhone XS, hnědá
25,23 € 18,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantní flipové pouzdro, které ochrání váš telefon před poškrábáním a pádem ze všech stran. Epico Flip Case pro Apple iPhone XS je vyrobeno z koženky a odolného TPU a vybaveno silným magnetem na zavírání. Neblokuje ovládací prvky ani konektory a potěší vás luxusním designem v hnědé barvě.

Forever Zadný kryt Bioio pre iPhone X/XS zelený, GSM093970
12 €

Ekologický ochranný kryt Bioio pre iPhone X/XS v zelenej farbe od výrobcu Forever skvele ochráni váš mobilný telefón pred poškriabaním a nárazmi. Je vyrobený z kombinácie pšeničnej slamy a TPU recyklovateľných materiálov, čo z neho robí plne rozložiteľný kryt. Má presne padnúce výkroje podľa typu telefónu. A navyše je kompatibilný aj s bezdrôtovými nabíjačkami.

MARVEL Zadní Kryt pro iPhone XS Avengers 001 MPCAVEN060
8,61 € 6,90 €

Zadní kryt pro iPhone XS ochrání váš telefon před škrábanci a znečištěním. Marvel Zadní Kryt Avengers 001 MPCAVEN060 je vyroben z TPU a silikonu a díky přesným výřezům sedí na míru vašemu telefonu. Motiv Avengers na tmavě modrém pozadí potěší každého komiksového fandu.

Spigen Ochranný kryt Rugged Armor pre Apple iPhone XS / X, čierny 063CS25113
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko odolný zadný kryt na váš iPhone XS alebo iPhone X. Spigen Rugged Armor je vyrobený z pevného a odolného TPU, má zvýšené okraje, takže lepšie chráni displej, a vďaka vzduchovým vankúšikom v rohoch účinne vzdoruje nárazom a pádom.

CellularLine Ochranný silikónový kryt Sensation Metallic pre Apple iPhone X/XS, tyrkysový SENSATIONIPH8XM
23,30 € 21,90 €

Zadný kryt, ktorý ochráni váš iPhone X alebo iPhone XS pred nárazmi, škrabancami aj špinou. CellularLine Sensation Metallic je zhotovený zo silikónu, ktorý nekĺže a je na dotyk hodvábne jemný; vnútro má pokryté hebkým mikrovláknom. Zachováva plný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a je k dispozícii v celej rade žiarivých farieb s kovovými odleskami.

CellularLine Ochranný silikónový kryt Sensation Metallic pre Apple iPhone X/XS, zlatý SENSATIONIPH8XZ
23,30 € 22,60 €

Zadný kryt, ktorý ochráni váš iPhone X alebo iPhone XS pred nárazmi, škrabancami aj špinou. CellularLine Sensation Metallic je zhotovený zo silikónu, ktorý nekĺže a je na dotyk hodvábne jemný; vnútro má pokryté hebkým mikrovláknom. Zachováva plný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a je k dispozícii v celej rade žiarivých farieb s kovovými odleskami.

Forever Zadný kryt Bioio pre iPhone X/XS červený, GSM093980
12 €

Ekologický ochranný kryt Bioio pre iPhone X/XS v červenej farbe od výrobcu Forever skvele ochráni váš mobilný telefón pred poškriabaním a nárazmi. Je vyrobený z kombinácie pšeničnej slamy a TPU recyklovateľných materiálov, čo z neho robí plne rozložiteľný kryt. Má presne padnúce výkroje podľa typu telefónu. A navyše je kompatibilný aj s bezdrôtovými nabíjačkami.

Forever Zadný kryt Bioio pre iPhone X/XS čierny, GSM094000
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Ekologický ochranný kryt Bioio pre iPhone X/XS v čiernej farbe od výrobcu Forever skvele ochráni váš mobilný telefón pred poškriabaním a nárazmi. Je vyrobený z kombinácie pšeničnej slamy a TPU recyklovateľných materiálov, čo z neho robí plne rozložiteľný kryt. Má presne padnúce výkroje podľa typu telefónu. A navyše je kompatibilný aj s bezdrôtovými nabíjačkami.

Forever Zadný kryt Bioio pre iPhone X/XS mätový, GSM093950
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Ekologický ochranný kryt Bioio pre iPhone X/XS v mätovej farbe od výrobcu Forever skvele ochráni váš mobilný telefón pred poškriabaním a nárazmi. Je vyrobený z kombinácie pšeničnej slamy a TPU recyklovateľných materiálov, čo z neho robí plne rozložiteľný kryt. Má presne padnúce výkroje podľa typu telefónu. A navyše je kompatibilný aj s bezdrôtovými nabíjačkami.

Forever Zadný kryt Bioio pre iPhone X/XS ružový, GSM093990
12 €

Ekologický ochranný kryt Bioio pre iPhone X/XS v ružovej farbe od výrobcu Forever skvele ochráni váš mobilný telefón pred poškriabaním a nárazmi. Je vyrobený z kombinácie pšeničnej slamy a TPU recyklovateľných materiálov, čo z neho robí plne rozložiteľný kryt. Má presne padnúce výkroje podľa typu telefónu. A navyše je kompatibilný aj s bezdrôtovými nabíjačkami.

Forever Zadný kryt Bioio pre iPhone X/XS žltý, GSM093960
12 €

Ekologický ochranný kryt Bioio pre iPhone X/XS v žltej farbe od výrobcu Forever skvele ochráni váš mobilný telefón pred poškriabaním a nárazmi. Je vyrobený z kombinácie pšeničnej slamy a TPU recyklovateľných materiálov, čo z neho robí plne rozložiteľný kryt. Má presne padnúce výkroje podľa typu telefónu. A navyše je kompatibilný aj s bezdrôtovými nabíjačkami.

MARVEL 003 Zadný Kryt pre iPhone XS Red MVPC1568
9,70 € 7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný kryt pre milovníkov komiksov Marvel kompatibilný s mobilným telefónom iPhone XS. Puzdro MARVEL 003 Zadný Kryt Red MVPC1568 dokonale priľne k zariadeniu a chráni ho pred poškriabaním a nečistotami. Presné výrezy na konektory a tlačidlá zachovávajú všetky funkcie telefónu.

MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone XS Black, MVPCV2106
13,51 € 11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlový ochranný kryt s logom MARVEL. MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone XS Black, MVPCV2106 poskytuje dobrú ochranu pred drobným mechanickým poškodením a nečistotami. Kryt disponuje precíznymi výrezmi pre konektory a je vyrobený z odolného skla.

MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone XS Red, MVPCV2206
13,51 € 7 €

Štýlový ochranný kryt s logom MARVEL. MARVEL 005 Premium Glass Zadný Kryt pre iPhone XS Red, MVPCV2206 poskytuje dobrú ochranu pred drobným mechanickým poškodením a nečistotami. Kryt disponuje precíznymi výrezmi pre konektory a je vyrobený z odolného skla.

MARVEL Captain America 001 Zadný Kryt pre iPhone XS Silver MPCCAPAM083
9,70 € 4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný kryt pre fanúšikov prvého Avengera je kompatibilný s mobilným telefónom iPhone XS. MARVEL Captain America 001 Zadný Kryt Silver MPCCAPAM083 dokonale priľne k zariadeniu a chráni ho pred poškriabaním a nečistotami. Presné výrezy na konektory a tlačidlá zachovávajú všetky funkcie telefónu.

MARVEL Captain Marvel 001 Kryt pro iPhone XS Gold MPCCAPMV003
9,70 € 6,90 €

Ochranný kryt pre mobilný telefón iPhone XS s motívom komiksovej hrdinky Captain Marvel odolá aj útokom samotného Thanosa. MARVEL 001 Zadný Kryt Gold MPCCAPMV003 dokonale priľne k zariadeniu a chráni ho pred poškriabaním a nečistotami. Presné výrezy na konektory a tlačidlá zachovávajú všetky funkcie telefónu.

MARVEL Captain Marvel 013 Kryt pre iPhone XS Dark Blue MPCCAPMV5760
9,70 € 4,20 €

Ochranný kryt pre mobilný telefón iPhone XS s motívom komiksovej hrdinky Captain Marvel odolá aj útokom samotného Thanosa. MARVEL 013 Zadný Kryt Dark Blue MPCCAPMV5760 dokonale priľne k zariadeniu a chráni ho pred poškriabaním a nečistotami. Presné výrezy na konektory a tlačidlá zachovávajú všetky funkcie telefónu.

MARVEL Captain Marvel 016 Kryt pre iPhone XS Transparent MPCCAPMV7860
9,70 € 3,10 €

Ochranný kryt pre mobilný telefón iPhone XS s motívom komiksovej hrdinky Captain Marvel odolá aj útokom samotného Thanosa. MARVEL 016 Zadný Kryt Transparent MPCCAPMV7860 dokonale priľne k zariadeniu a chráni ho pred poškriabaním a nečistotami. Presné výrezy na konektory a tlačidlá zachovávajú všetky funkcie telefónu.

MARVEL Captain Marvel 022 Premium Glass Kryt pro iPhone XS Blue MPCCAPMV11106
13,51 € 7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálny sklenený zadný kryt na váš iPhone XS. Marvel Captain Marvel 022 Premium Glass je zhotovený z prémiového tvrdeného skla, účinne chráni váš telefón pred poškriabaním, nárazmi aj nečistotami a nijako neblokuje ovládacie prvky. Navyše vás poteší štýlovým dizajnom so znakom Captain Marvel.

MARVEL Zadní Kryt pro iPhone XS 001 MVPC060
8,61 € 3,40 €

Zadní kryt pro iPhone XS ochrání váš telefon před škrábanci a znečištěním. Marvel Zadní Kryt 001 MVPC060 je vyroben z TPU a silikonu a díky přesným výřezům sedí na míru vašemu telefonu. Slavné Marvel logo na černém pozadí potěší každého komiksového fandu.

MARVEL Zadní Kryt pro iPhone XS 001 MVPC360
8,61 € 3,40 €

Zadní kryt pro iPhone XS ochrání váš telefon před škrábanci a znečištěním. Marvel Zadní Kryt 001 MVPC360 je vyroben z TPU a silikonu a díky přesným výřezům sedí na míru vašemu telefonu. Slavné Marvel logo na červeném pozadí potěší každého komiksového fandu.

MARVEL Zadní Kryt pro iPhone XS Captain America 002 MPCCAPAM360
8,61 € 3,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Zadní kryt pro iPhone XS ochrání váš telefon před škrábanci a znečištěním. Marvel Zadní Kryt Captain America 002 MPCCAPAM360 je vyroben z TPU a silikonu a díky přesným výřezům sedí na míru vašemu telefonu. Motiv Kapitána Ameriky na transparentním podkladu potěší každého komiksového fandu.

MARVEL Zadní Kryt pro iPhone XS Hulk 001 MPCHULK060
8,61 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zadní kryt pro iPhone XS ochrání váš telefon před škrábanci a znečištěním. Marvel Zadní Kryt Hulk 001 MPCHULK060 je vyroben z TPU a silikonu a díky přesným výřezům sedí na míru vašemu telefonu. Motiv Hulka na zeleném pozadí potěší každého komiksového fandu.

Mujjo Full Leather Case pre iPhone XS Max - čierny, MUJJO-CS-103-BK
49,99 € 41,40 €

Luxusné kožené púzdro. MUJJO Full Leather Case pre iPhone XS Max – čierny vyrobené z 1 kusu mäkčenej kože, ktorá dlho vydrží a bude stále vyzerať skvele. Obal poskytuje dobrú ochranu vášho zariadenia, ktorý je podporený japonským mikrovláknom všitým vo vnútornej časti.

Mujjo Full Leather Case pre iPhone XS Max - modrý, MUJJO-CS-103-BL
49,99 € 40,70 €

Luxusné kožené púzdro. MUJJO Full Leather Case pre iPhone XS Max – modrý vyrobené z 1 kusu mäkčenej kože, ktorá dlho vydrží a bude stále vyzerať skvele. Obal poskytuje dobrú ochranu vášho zariadenia, ktorý je podporený japonským mikrovláknom všitým vo vnútornej časti.

Mujjo Full Leather Case pre iPhone XS Max - olivový, MUJJO-CS-103-OL
49,99 € 39,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné kožené púzdro. MUJJO Full Leather Case pre iPhone XS Max – olivový vyrobené z 1 kusu mäkčenej kože, ktorá dlho vydrží a bude stále vyzerať skvele. Obal poskytuje dobrú ochranu vášho zariadenia, ktorý je podporený japonským mikrovláknom všitým vo vnútornej časti.

Razer ArcTM Slim Black for iPhone XS (RC21-0145BB02-R3M1)
34,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný kryt Razer ArcTM Slim Black for iPhone XS (RC21–0145BB02-R3M1) navrhnutý tak, aby znižoval hromadeniu tepla a tým predĺžil životnosť batérie. Kryt je kompatibilný s bezdrôtovým nabíjaním Qi. Presné výrezy pre tlačidlá zaisťujú neobmedzenú manipuláciu.

Razer ArcTM Slim Quartz for iPhone XS (RC21-0145BQ02-R3M1)
34,99 €

Ochranný kryt Razer ArcTM Slim Quartz for iPhone XS (RC21–0145BQ02-R3M1) navrhnutý tak, aby znižoval hromadeniu tepla a tým predĺžil životnosť batérie. Kryt je kompatibilný s bezdrôtovým nabíjaním Qi. Presné výrezy pre tlačidlá zaisťujú neobmedzenú manipuláciu.

Star Wars Stormtrooper 001 Kryt pro iPhone XS Black, SWPCSTOR060
9,99 € 6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

So zadným krytom Star Wars Stormtrooper 001 Kryt Black SWPCSTOR060 prežije váš komunikátor Apple iPhone XS akékoľvek dobrodružstvo v ďalekej preďalekej galaxii. Presné výrezy pre konektory zachovajú všetky funkcie telefónu.