BASEUS Shining Series ochranný kryt pre iPhone XR, strieborný, ARAPIPH61-MD0S
10 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný ochranný kryt Shining Series pre iPhone XR v striebornej farbe od výrobcu Baseus ochráni zadnú časť vášho telefónu. Je vyrobený z odolného a kvalitného termoplastického polyuretánu, ktorý je tiež veľmi ľahký. Kryt má otvory na tlačidlá a porty presne podľa vášho modelu, navyše so špeciálnym prevedením okolo fotoaparátu.

BASEUS Shining Series ochranný kryt pre iPhone XS Max, strieborný, ARAPIPH65-MD0S
10 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný ochranný kryt Shining Series pre iPhone XS Max v striebornej farbe od výrobcu Baseus ochráni zadnú časť vášho telefónu. Je vyrobený z odolného a kvalitného termoplastického polyuretánu, ktorý je tiež veľmi ľahký. Kryt má otvory na tlačidlá a porty presne podľa vášho modelu, navyše so špeciálnym prevedením okolo fotoaparátu.

CellularLine Ochranný silikónový kryt Sensation Metallic pre Apple iPhone 8/7/SE 2020, strieborný SENSATIONIPH747S
23,30 € 22,60 €

Zadný kryt, ktorý ochráni váš iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE 2020 pred nárazmi, škrabancami aj špinou. CellularLine Sensation Metallic je zhotovený zo silikónu, ktorý nekĺže a je na dotyk hodvábne jemný; vnútro má pokryté hebkým mikrovláknom. Zachováva plný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a je k dispozícii v celej rade žiarivých farieb s kovovými odleskami.