Hikvision HiLook THC-T110-P, (2,8mm) 300609924

Hikvision HiLook THC-T110-P, (2,8mm) 300609924

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výkonná CCTV kamera s fixným objektívom (2.8 mm), ponúka rozlíšenie až 1280 × 720 obrazových bodov vo 25/30 fps (1 Mpix). Podporuje IR prísvit na vzdialenosť až 20 metrov. Rozhranie: 1 x BNC výstup (TVI / AHD / CVI / CVBS – možno prepínať), DC 12 V (zdroj nie je súčasťou balenia). Celý popis
18,97 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

1.10.2021 - 4.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059796000

Popis

S IR prisvietením: IP kamera Hikvision HiLook THC-T110-P

Pokročilá analógová kamera, ktorá je vybavená 1Mpix senzorom, ktorá môže byť nasadená vo vnútornom prostredí. Kamera obsahuje CMOS čip, ktorý ponúka rozlíšenie až 1280 × 720 obrazových bodov vo 25/30 fps. Napájanie prebieha cez 12 VDC. K dispozícii je tiež IR prísvit, a to na vzdialenosť až 20 metrov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo si ju zaobstarať

  • HD obrazové rozlíšenie
  • Značný IR dosvit
  • Vhodná do vnútorného prostredia

S dokonalejším IR prisvietením

S rastúcou obľubou sledovania za každého počasia v dohľadovom priemysle sú požiadavky na IR LED stále náročnejšie. Spoločnosť Hikvision po neustálom zdokonaľovaní a rade technologických vylepšení predstavila novú generáciu infračervenej technológie EXIRA 2.0.

Medzi výhody tejto technológie patrí:

  • Zlepšený odvod tepla
  • Zvýšenie životnosti až o 20 000 hodín
  • Eliminácia sekundárnej šošovky pre zaostrenie infračerveného svetla
  • Menšie rozmery a s tým súvisiaca možnosť zmenšiť telo bezpečnostnej kamery

S technológiami DWDR a BLC

V mnohých praktických aplikáciách sa môže intenzita osvetlenia scény nadmerne meniť. Snímky urobené štandardnými kamerami majú vždy preexponované popredie alebo príliš tmavé pozadie, čo je spôsobené obmedzením citlivosti snímača kamery.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

DWDR je odpoveďou výrobcov kamier na otázku, ako sa s týmto problémom účinne vysporiadať a vylepšiť kvalitu výsledného obrazu. Ďalšia z funkcií, ktorá sa snaží optimalizovať expozíciu v popredí a pozadí videa, je technológia BLC (Backlight Compensation). Inými slovami ide o kompenzáciu nežiadúcich vplyvov silného protisvetla.

Hikvision je zárukou bezpečnosti

Hikvision je popredným svetovým poskytovateľom bezpečnostných produktov a riešení. Vďaka rozsiahlej a vysoko kvalifikovanej pracovnej sile vo výskume a vývoji vyrába Hikvision kompletnú sadu produktov a riešení pre širokú škálu trhov. Okrem bezpečnostného priemyslu rozširuje spoločnosť Hikvision svoj dosah aj na inteligentné domáce technológie, priemyselnú automatizáciu a automobilovú elektroniku, aby dosiahla svoje dlhodobé vízie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Pokročilá sieťová kamera s fixným objektívom, ktorá ponúka rozlíšenie až 1280 × 720 obrazových bodov vo 25/30 fps. Z pokročilých funkcií pre výrazné zlepšenie obrazovej kvality, menovite DWDR a BLC. Podporuje IR prísvit na vzdialenosť až 20 metrov.

Rozhranie: 1 x BNC výstup (TVI / AHD / CVI / CVBS – možno prepínať), DC 12 V (zdroj nie je súčasťou balenia).