Lahodnosti Šungit (veľkosť 3-5 cm) 200 g

Značka: Lahodnosti Náš kód: 100003700023

Partnerský predaj

Lahodnosti Šungit (veľkosť 3-5 cm) 200 g

Šungit je prastará polyminerální uhlíková hornina so širokým využitím, predovšetkým pre harmonizáciu vody. Celý popis

3.9

3,90 € vrátane DPH

Náš kód: 100003700023

Popis

Popis produktu

Šungit je prastará polyminerální uhlíková hornina so širokým využitím, predovšetkým pre harmonizáciu vody.

Šungit obsahuje takmer polovicu prvkov periodickej sústavy, predovšetkým uhlík, ktorý je základom života na Zemi. Viaže na seba organické aj anorganické zlúčeniny a tým čistí vodu i vzduch. Uhlík pretvára vodu na biologicko aktívny, vzniká tak jedinečný nápoj s obsahom negrafitizovaného, nekryštalického uhlíka v neobvyklej forme, tzv. Fullerenov.

Fulleren je forma existencie uhlíka. Fulleren je najvýkonnejší a dlho pôsobiaci antioxidant a zároveň univerzálny sorbent. Dodá organizmu prospešné stopové prvky a makroprvky a pohlcuje tie škodlivé. Šungitová drť vydrží 3–6 mesiacov, potom sa zníži jej čistiacu schopnosť a je nutné ju vymeniť za novú.

zloženie:

Šungitová drť

Ako používať:

Príprava Šungitová vody:

  • šungit pred prvým použitím dôkladne umyte pod tečúcou vodou. Potom cca 100g šungitu pridajte do 2 l vody a nechajte 24 hodín pôsobiť ako začnete vodu používať.

Čistenie šungitu:

  • je dôležité, aby ste svoj šungit pravidelne čistili, aby si zachoval svoje vlastnosti. Čistite ho pod prúdom tečúcej vody, alebo ho nechajte ponorený vo vode (najlepšie v destilovanej, ktorá je „hladná“ a neobsahuje žiadne prímesi). Dajte uschnúť na svetlo, najlepšie na slnko.

Čistenie vody pomocou šungitu v studni:

  • Šungitová drť prepláchnite a nasypete do studne, zmenu v chuti vody pocítite už druhý deň. Drť v studni funguje zhruba 2–3 roky, potom nasypte novú drť. Pre bežné studne je doporučené množstvo max. 5 cm vrstva na dne studne – tj. Asi 50 kg.
Balenie:

200 g – väčšie kamene s veľkosťou 3–5 cm

Upozornenie:

Krajina pôvodu: Karélie, Rusko (mimo EÚ). Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste. Nie je náhradou pestrej stravy a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné