Milzu! Veggy crush sypká zmes na falafel BIO 140 g

Milzu! Veggy crush sypká zmes na falafel BIO 140 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Veggy crush sypká zmes na falafel BIO je nová rastlinná alternatíva mäsa s korením, vo verzii amerického burgera, vyrobená iba zo zeleniny. Celý popis
4,20 €
Vrátane DPH
0,03 €/g
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 10252926

Popis

Veggy crush sypká zmes na falafel BIO je nová rastlinná alternatíva mäsa s korením, vo verzii amerického burgera, vyrobená iba zo zeleniny. 100% prírodné zloženie bez chémie, farbív a geneticky modifikovaných surovín, z nej robí zdravú alternatívu k bežne dostupným výrobkom, ktoré v sebe obsahujú sóju, dochucovadlá a ďalšiu chémiu. Zmes je vhodná pre vegánov a neobsahuje pšenicu ani iné obilniny . Vďaka jednoduchej príprave máte za desať minút hotové plnohodnotné jedlo. K zmesi stačí pridať len vodu a pripravené korenie, ktoré je súčasťou balenia, alebo akékoľvek korenie či prílohu podľa vlastnej chuti. Zmes je hrubšia ako čistý rozomletý prášok, a preto sa s ňou lepšie pracuje a tvaruje. Vytvorte zo zmesi guličky, burger, nugety alebo čokoľvek vás napadne. Obsah krabičky je ideálny ako porcia pre 4 osoby alebo pre 2 veľmi hladné.

Ako používať:

Vložte zmes a korenie do misky a pridajte 250 ml vody s izbovou teplotou. Všetko dobre premiešajte a nechajte 3 minúty oddýchnuť. Zahrejte panvicu. Hotovú zmes vyberte z misky, vytvorte z nej ľubovoľné tvary (guličky, placky, apod.) a pečte po dobu asi 6–8 minút z oboch strán, kým nebudú mať zlatistú farbu.

Balenie:

140 g


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Hrach siaty (Pisum sativum)