Cafédirect Machu Picchu instantná káva 100g
7,70 €

Instantná káva 100% Arabica s jemnou a plnou chuťou. Káva je mrazom sušená. Jemná chuť s tónmi horkej čokolády a orieškov. Perfektne vyladená zmes. Sila praženia 4/5.


Cafédirect Smooth Roast instantná káva 100g
7,20 €

Instantná káva s jemnou a plnou chuťou. Káva je mrazom sušená. Táto originálna zmes kvalitnej Arabiky a Robusty sa pýši nádhernou kávovú vôňou a chuťou. Perfektne vyladená zmes. Sila praženia 3/5.


Cafédirect Smooth Roast instantná káva 200g
12,10 €

Instantná káva s jemnou a plnou chuťou. Káva je mrazom sušená. Táto originálna zmes kvalitnej Arabiky a Robusty sa pýši nádhernou kávovú vôňou a chuťou. Perfektne vyladená zmes. Sila praženia 3/5.


Idee Kaffee Gold Express 200 g instant
16,52 €

8,50 €

Instantná káva vyrábaná bez kofeínu metódou sušenia mrazom . Idee Kaffee Gold Express patrí medzi špičkové kávy. Špeciálny zušľachťovací proces robí kávu veľmi šetrnú k žalúdku.


Idee Kaffee Gold Express bez kofeinu 200 g instant
9,50 €

Instantná káva vyrábaná bez kofeínu metódou sušenia mrazom. Idee Kaffee Gold Express bez kofeínu 200 g instant patrí medzi špičkové kávy. Špeciálny zušľachťovací proces robí kávu veľmi šetrnú k žalúdku.


Jacobs Crema Gold 3x 200g
23,78 €
22,20 €

Vyskúšajte kávu Jacobs Crema Gold, ktorá sa vyznačuje jemnou, vyrovnanou chuťou s nádychom kyslejších tónov a naozaj bohatou penou pre vašu popoludňajšiu pohodu. Káva je spracovaná špeciálnou metódou sprejovania.


Jacobs Gold 3x 200g
23,78 €
22,20 €

Káva Jacobs Gold, ktorá je spracovaná špeciálnou metódou vymrazovania, vás i vašich blízkych povzbudí svojou dokonale vyváženou jemnou chuťou a neodolateľnou arómou prevonia každý deň. Káva sa skvele hodí do mliečnych variantov nápojov. Vďaka jednoduchej príprave si ju môžete dopriať aj v okamihu, keď na stretnutie máte len pár minút.


Jacobs Kronung instant 3x 200g
23,78 €
22,20 €

Obľúbená káva Jacobs Krönung vyniká bohatou a príjemnou chuťou s neodolateľnou arómou, ktoré potešia celú vašu rodinu aj všetky návštevy. Káva je spracovaná špeciálnou metódou vymrazovania a veľmi dobre chutí aj vo variante bez mlieka.


Jacobs Velvet 3x 200 g

Jacobs Velvet 3x 200 g

Hodnotenie: 5
18,49 €

16,20 €

Ponorte sa do bohatej peny kávy Jacobs Velvet a vychutnajte si každý okamih plný ľahkosti a nekonečnej jemnosti. Nechajte sa inšpirovať bohatou zamatovou penou. Okrem peny sa Jacobs Velvet vyznačuje plnou, výraznou a ľahko sladkastou chuťou. Balenie obsahuje 3 poháre po 200 g.


Lavazza Prontissimo Intenso instantná káva 95 g
7,78 €
7,20 €

Instantná 100% arabika káva na prípravu espressa má intenzívnu arómu a krémovú konzistenciu. Obsahuje 10% mikromletej praženej kávy a kávové oleje, ktoré dodávajú nápoju na svojej charakteristickej chuti. Lavazza Prontissimo Intenso instantná káva 95 g poteší aj náročných milovníkov kávy.


L'Or Classique instantná káva, 6x 100g
40,40 €
+ doprava zadarmo

L'Or Classique je dozlatista upražená instantná aromatická káva s jemnou a delikátnou chuťou. Kolumbijská arabika dodá káve ovocné a rozmanité tóny chuti.


Mövenpick DER HIMMLISCHE 100 g instant
6,90 €

Exkluzívna instantná káva druhu arabika. Švajčiarska zaručená kvalita produktu Mövenpick DER HIMMLISCHE 100 g instant vám dodá potrebnú energiu a nebudí vás do nového dňa. Vychutnajte si v kľude vašu šálku kávy s touto prémiovou značkou.


Tchibo Gold Selection Créma 180g, instantná káva
6,58 €

5,10 €

Gold Selection Crema sa vyznačuje bohatou chuťou a intenzívnou arómou v spojení s výnimočnou zamatovou penou. Instantná káva od značky Tchibo je pre všetky chvíle, kedy si chcete dopriať malé potešenie len pre seba.


L'Or Espresso instantná káva, 6x 100g
40,40 €
+ doprava zadarmo

Intenzívna káva L'Or Espresso vytvorí na hladine šálky bohatú zlatú krémovú vrstvu. Vybrané kvalitné aromatické kávové zrná ponúkajú neodolateľný kávový zážitok.


Lavazza Prontissimo Classico instantná káva 95 g
7,78 €
7,10 €

Instantná 100% arabika káva na prípravu espressa má intenzívnu arómu a krémovú konzistenciu. Obsahuje 10% mikromletej praženej kávy a kávové oleje, ktoré dodávajú nápoju na svojej charakteristickej chuti. Lavazza Prontissimo Classico instantná káva 95 g poteší aj náročných milovníkov kávy.


NESCAFÉ Espresso inštantná káva 100g
22,97 €

6,80 €

Nebudete si istí, či to čo pijete je naozaj instantná káva alebo espresso z kávovaru. Nescafé Espresso 100% Arabica patrí medzi špičky medzi instantnými kávami, má výraznú chuť a bohatú crema.


Tchibo Gold Selection 200g, instantná káva
6,58 €

5,10 €

Instantná káva Tchibo Gold Selection bola vytvorená špeciálne pre tých, ktorí ocenia ušľachtilú a plnú chuť kávy. Výnimočne zlaté granulky vznikli vďaka špeciálnemu procesu praženia starostlivo vybraných kávových zŕn. Ušľachtilá a delikátna, to je Tchibo Gold Selection.