Inkontinenčné pomôcky

Zo širokej ponuky drogistických výrobkov z kategórie inkontinenčné pomôcky u nás na MALL.SK. Tovar sme pre vás zoradili aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 350 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie inkontinenčné pomôcky vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.
  • U nás na MALL.SK si môžete rovno objednať aj niektorý z ďalších produktov.

Výber vám uľahčí filter pre najlepšie hodnotené výrobky ostatnými užívateľmi. Lacnú drogériu z kategórie inkontinenčné pomôcky nájdete aj vo výpredaji za výhodné ceny.

Bella Control Discreet Plus á 8 ks × 4
11x

Bella Control Discreet Plus á 8 ks × 4

19,40 € 0,61 €/ks

Bella Control Discreet Plus á 8 ks × 4 sú priedušné urologické vložky, ktoré sú vyrobené z jemnej a mäkkej netkanej textílie. Sú diskrétne a príjemné na nosenie, nešuštia. Vďaka superabsorbentu sú výrazne savejšie ako ich ekvivalent medzi hygienickými vložkami.

Tovar od predajcu MALL
Mediset Inkontinenčné pánske slipy s bočným vstupom, širokým mäkkým pásom a integrovanou veľkou sacou vložko (Veľkosť 7)

Mediset Inkontinenčné pánske slipy s bočným vstupom, širokým mäkkým pásom a integrovanou veľkou sacou vložko

54,60 €
53,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Pánske slipy s bočným vstupom, širokým mäkkým pásom a integrovanou veľkou sacou vložkou z mikrofázy s vrstvením MEDISET a dodatočnou nepriepustnou PU – membránou v oblasti rozkroku. Ľahká až stredne ťažká inkotinencia – (absorbujú 250 ml tekutiny). Slipy sú prateľné.

Partner: Vivantis
ECO by Naty Dámské ECO inkontinenční vložky Naty - normal (12 ks)

ECO by Naty Dámské ECO inkontinenční vložky Naty - normal (12 ks)

5,20 €
4,80 €

Trápia vás problémy s inkontinenciou? Únik moču môže veľmi znepríjemňovať bežný život. Mimo to ale spôsobuje aj nepríjemný zápach, zapareniny, ekzém alebo najrôznejšie infekcie. Dobrou správou je, že používaním vhodných pomôcok môžete týmto problémom predísť.

Partner: Vivantis
MoliCare Podložky Bed Mat 5 kvapiek 60 x 90 - 30 ks

MoliCare Podložky Bed Mat 5 kvapiek 60 x 90 - 30 ks

10,60 €

Podložky Bed Mat 5 kvapiek sú najobľúbenejšie podložky na trhu MoliNea novo pod názvom MoliCare Bed Mat. Podložky slúži k sekundárnej ochrane lôžka u ležiacich pacientov. Sú opatrené protišmykovou fóliou s absorpčným jadrom, ktoré je tvorené kompaktný vrstvou savé buničiny.

Partner: Vivantis
-26%
Lactacyd Girl ultra jemný intímny gél pre dievčatá duopack 2x200ml
1x

Lactacyd Girl ultra jemný intímny gél pre dievčatá duopack 2x200ml

8,99 €
6,60 €
Výpredaj

Obsahuje prírodnú kyselinu mliečnu, ktorá udržuje normálne pH pokožky, a extrakt z broskýň a aloe vera, ktorý pomáha pokožku upokojiť a zvlhčiť. Je hypoalergénny, bez parabénov, alkoholu, farbív a mydiel. Upokojuje a hydratuje pokožku. Bez mydla, bez alkoholu.

Partner: ESCENTAZ
MoliCare Lady 4,5 kapky 14 ks

MoliCare Lady 4,5 kapky 14 ks

5,10 €

Diskrétne a pohodlné vložky MoliCare Lady sú určené pre ženy, ktoré riešia občasný únik moču. Vďaka priedušnému a jemnému povrchu s Aloe Vera pomáhajú pokožke dýchať a tá zostáva zdravá. Všetky materiály sú dermatologicky testované a sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Partner: Vivantis
MoliCare Podložky Bed Mat 8 kvapiek 60 x 90 30 ks

MoliCare Podložky Bed Mat 8 kvapiek 60 x 90 30 ks

14,40 €
12,70 €

Podložky Bed Mat 8 kvapiek sú najobľúbenejšie podložky na trhu MoliNea novo pod názvom MoliCare Bed Mat. Podložky slúži k sekundárnej ochrane lôžka u ležiacich pacientov. Sú opatrené protišmykovou fóliou s absorpčným jadrom, ktoré je tvorené kompaktný vrstvou savé buničiny.

Partner: Vivantis