Always Inkontinenčné vložky Long 60 ks
5 € 4,90 € 0,08 €/ks

Inkontinenčné vložky Always Long poskytujú trojnásobnú ochranu proti pretečeniu, pre pocit suchosti a pohlteniu zápachu. Diskrétne nosenie, nevidieť ich pod oblečením. Dermatologicky testované

Always Inkontinenčné vložky Normal 68 ks
5 € 4,90 € 0,07 €/ks

Inkontinenčné vložky Always Normal poskytujú trojnásobnú ochranu proti pretečeniu, pre pocit suchosti a pohlteniu zápachu. Diskrétne nosenie, nevidieť ich pod oblečením. Dermatologicky testované

Bella Control Discreet Super á 10 ks × 4
13 € 8,90 €

Bella Control Discreet Super á 10 ks × 4 sú priedušné urologické vložky, ktoré sú vyrobené z jemnej a mäkkej netkanej textílie. Sú diskrétne a príjemné na nosenie, nešuštia. Vďaka superabsorbentu sú výrazne savejšie ako ich ekvivalent medzi hygienickými vložkami.

Hartmann MoliCare Skin Čistiaca pena
7,70 € 6,70 €

Čistiaca pena odstraňuje nečistoty z pokožky bez použitia vody a mydla. Zaisťuje rýchle a šetrné čistenie intímnych partií po úniku moču alebo stolice. Hartmann MoliCare Čistiaca pena je vhodná na citlivú pokožku, ktorú nedráždi a nevysušuje.

Hartmann Molicare Mobile

Hartmann Molicare Mobile

Hodnotenie: 3,9
22,40 € 11,60 €

Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile sú inkontinenčné nohavičky určené pre aktívne osoby so stredným až ťažším únikom moču, ktorým pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa rovnako ako spodná bielizeň. Sú vhodné pre mužov aj ženy na denné nosenie.

Hartmann MoliCare Lady

Hartmann MoliCare Lady

Hodnotenie: 3,7
7,96 € 5,80 € 0,41 €/ks

Vložky MoliCare Lady sú vhodnou pomôckou pre osoby trpiace nekontrolovaným ľahkým únikom moču. Využívajú sa tiež ako ochrana po gynekologických zákrokoch, alebo ako pohodlné vložky pri dočasnej inkontinencii po pôrode.

Hartmann MoliCare Ochranný krém so zinkom
7,70 € 6,70 €

Krém so zinkom chráni pokožku pred agresívnymi látkami obsiahnutých v moči a stolici. Vytvára jemný biely film, neutralizuje pachy a má príjemnú vôňu. Hartmann MoliCare Ochranný krém so zinkom je vhodný na citlivú pokožku, ktorú nedráždi a nevysušuje.

Bella Control Discreet Normál á 12 ks × 3
9 € 7,20 €

Bella Control Discreet Normál á 12 ks × 3 sú priedušné urologické vložky, ktoré sú vyrobené z jemnej a mäkkej netkanej textílie. Inkontinenčné vložky Bella Control Discreet Mini sú určené pre ženy s ľahkou inkontinenciou. Sú diskrétne a príjemné na nosenie, nešuštia.

Hartmann MoliCare Čistiace obrúsky
6,15 € 5,80 €

Obrúsky ľahko a rýchlo odstraňujú nečistoty z pokožky spôsobené únikom moču alebo stolice. Majú príjemnú vôňu, neutralizujú zápach a pokožku chránia a hydratujú. Hartmann MoliCare Čistiace obrúsky sú dermatologicky testované pre citlivú pokožku.

Bella Control Discreet Extra á 10 ks × 4
11,40 € 8,70 €

Bella Control Discreet Extra á 10 ks × 4 sú priedušné urologické vložky, ktoré sú vyrobené z jemnej a mäkkej netkanej textílie. Sú príjemné na nosenie, nešuštia. Vložky sú balené jednotlivo v diskrétnych obaloch a majú anatomický tvar ideálne prispôsobiteľný tvaru tela.

Hartmann MoliCare Olej v spreji
8,47 € 7,30 €

Olej v spreji sa ľahko rozotiera a upokojuje podráždenú pokožku, ktorú zároveň ** hydratuje** a chráni pred nepriaznivými škodlivými vonkajšími vplyvmi. Zvyšuje jej elasticitu a regeneruje ju. Hartmann MoliCare Olej v spreji zanecháva pokožku jemne premastenú.

Hartmann Molicare Mobile Super
21 € 14,10 €

Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile Super sú inkontinenčné nohavičky určené pre aktívne osoby so stredným až ťažším únikom moču, ktorým pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa rovnako ako spodná bielizeň. Sú vhodné pre mužov aj ženy na nočné nosenie.

Hartmann MoliCare Telové mlieko
7,70 € 6,80 €

Mlieko na celé telo obsahuje panthenol, kreatín a mandľový olej, ktorý vyživuje zrelú a suchú pokožku. Hĺbkovo hydratuje až do zamše a navracia koži elasticitu. Hartmann MoliCare Telové mlieko nezanecháva pokožku mastnú a chráni ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi.

Hartmann MoliCare Elastic 6 kvapiek L 30 ks
22,70 € 0,76 €/ks

Inkontinenčné nohavičky s elastickými bočnými pásmi a 3 veľkými lepiacimi prúžkami na suchý zips. Hartmann MoliCare Elastic 6 kvapiek L 30 ks sú šetrné k pokožke, spoľahlivo pohlcujú moč aj zápach a zabraňujú spätnému prenikaniu moču. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Elastic 6 kvapiek M 30 ks
18,80 € 0,63 €/ks

Inkontinenčné nohavičky s elastickými bočnými pásmi a 2 veľkými lepiacimi prúžkami na suchý zips. Hartmann MoliCare Elastic 6 kvapiek M 30 ks sú šetrné k pokožke, spoľahlivo pohlcujú moč aj zápach a zabraňujú spätnému prenikaniu moču. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Lady 2 kvapky 14 ks
4,30 € 0,31 €/ks

Inkontinenčné vložky s jemným povrchom s Aloe Vera pre zdravú pokožku. Hartmann MoliCare Lady 2 kvapky 14 ks disponujú 5 × väčšou savosťou než u klasickej menštruačné vložky. Technológia Odour Neutralizér účinne pohlcuje zápach. Tenké prevedenie nešuští pri nosení.

Hartmann MoliCare Lady Pants 7 kvapiek M 8 ks
9,10 € 1,14 €/ks

Inkontinenčné nohavičky so vzhľadom a komfortom klasického spodného prádla. Hartmann MoliCare Lady Pants 7 kvapiek M 8 ks obsahujú Aloe Vera, spoľahlivo absorbujú moč aj zápach a bránia bočnému pretečeniu. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann Moliform Premium
18,36 € 16,70 €

Vkladacie plienky MoliForm Premium sú vhodná pomôcka pre osoby trpiace nekontrolovaným ľahkým únikom moču. Používajú sa spoločne s fixačnými nohavičkami MoliPants. Sú veľmi pohodlné a vhodné pre ženy aj mužov.

Bella Control Discreet Micro á 18 ks × 2
6,10 € 5,50 €

Bella Control Discreet Micro á 18 ks × 2 sú priedušné urologické vložky, ktoré sú vyrobené z jemnej a mäkkej netkanej textílie. Inkontinenčné vložky Bella Control Discreet Micro sú určené pre ženy s ľahkou inkontinenciou. Sú diskrétne a príjemné na nosenie, nešuštia.

Bella Control Discreet Mini á 14 ks × 3
9 € 7,20 €

Bella Control Discreet Mini á 14 ks × 3 sú priedušné urologické vložky, ktoré sú vyrobené z jemnej a mäkkej netkanej textílie. Inkontinenčné vložky Bella Control Discreet Mini sú určené pre ženy s ľahkou inkontinenciou. Sú diskrétne a príjemné na nosenie, nešuštia.

Hartmann MoliCare Lady 0,5 kvapky 28 ks
5,50 € 0,20 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Inkontinenčné vložky s jemným povrchom s Aloe Vera pre zdravú pokožku. Hartmann MoliCare Lady 0,5 kvapky 28 ks disponujú 5 × väčšou savosťou než u klasickej menštruačné vložky. Technológia Odour Neutralizér účinne pohlcuje zápach. Tenké prevedenie nešuští pri nosení.

Hartmann MoliCare Lady Pants 7 kvapiek L 7 ks
9,10 € 1,30 €/ks

Inkontinenčné nohavičky so vzhľadom a komfortom klasického spodného prádla. Hartmann MoliCare Lady Pants 7 kvapiek L 7 ks obsahujú Aloe Vera, spoľahlivo absorbujú moč aj zápach a bránia bočnému pretečeniu. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Men 2 kvapky 14 ks
5,90 € 0,42 €/ks

Inkontinenčné vložky tvarované špeciálne pre mužov. Hartmann MoliCare Men 2 kvapky 14 ks sú vyrobené z priedušného materiálu, neutralizujú zápach a sú diskrétne. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Men 4 kvapky 14 ks
5,90 € 0,42 €/ks

Inkontinenčné vložky tvarované špeciálne pre mužov. Hartmann MoliCare Men 4 kvapky 14 ks sú vyrobené z priedušného materiálu, neutralizujú zápach a sú diskrétne. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Men Pants 7 kvapiek L 7 ks
8,70 € 1,24 €/ks

Inkontinenčné nohavičky tvarované pre mužov so vzhľadom a komfortom klasického spodného prádla. Hartmann MoliCare Men Pants 7 kvapiek L 7 ks neobsahujú fólie ani iné umelé materiály a nedráždia citlivú pokožku. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.

Hartmann MoliCare Napustené umývacie žinky
4,99 € 4,70 €

Čistiace žinky sú vhodné pre rýchlu hygienu celého tela bez použitia vody alebo mydla. Obsahujú zvlhčujúce látky pantenol a aloe vera, hydratujú zrelú a citlivú pokožku. Hartmann MoliCare Napustené umývacie žinky sú dermatologicky testované.

Hartmann Molinea Plus 90x180 cm 20 ks
55,56 € 14,10 €

MoliNea Plus 90×180 cm so savosťou 1200 ml sú jednorazové podložky so záložkami po celom obvode k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas.

Hartmann Molinea Plus 60x90 cm 30 ks
55,56 € 12,60 €

MoliNea Plus 60×90 cm so savosťou 1700 ml sú jednorazové podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas.

Hartmann MoliNea Super 40 x 60 25 ks
7,90 € 0,32 €/ks

Jednorázové extra savé podložky k ochrane posteľnej bielizne. Hartmann MoliNea Super 40 × 60 25 ks sú ideálnym doplnkom inkontinenčných pomôcok. Netkaná textília po celom povrchu až cez okraj podložky. Savosť 700 ml.

Hartmann MoliCare Men Pants 7 kvapiek M 8 ks
9,10 € 1,14 €/ks

Inkontinenčné nohavičky tvarované pre mužov so vzhľadom a komfortom klasického spodného prádla. Hartmann MoliCare Men Pants 7 kvapiek M 8 ks neobsahujú fólie ani iné umelé materiály a nedráždia citlivú pokožku. Povrchové pH 5,5 minimalizuje vznik dermatitíd.