Bella Control Lady Plus 4 x 10 ks
12,90 €

Bella Control Lady Plus sú priedušné, hygienické a urologické vložky pre ženy, ktoré poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu pri strednom stupni inkontinencie. Superabsorbent neutralizujúci zápach pohlcuje oveľa väčšie množstvo tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 4 balenia vložiek po 10 kusoch.


Bella Control Lady Micro á 28 x 8
19,40 €

Bella Control Lady Micro sú priedušné, hygienické a urologické vložky pre ženy, poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu pri veľmi ľahkom stupni inkontinencie. Superabsorbent neutralizujúce zápach pohlcuje oveľa väčšie množstvo tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 8 balenia vložiek po 28 kusoch.


Bella Control Lady Super 4 x 12 ks
12,10 €

Bella Control Lady Super sú priedušné, hygienické a urologické vložky pre ženy, ktoré poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu pri strednom stupni inkontinencie. Superabsorbent neutralizujúci zápach pohlcuje oveľa väčšie množstvo tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 4 balenia vložiek po 12 kusoch.


Bella Control Lady Mini 4 x 20 ks
10,99 €
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bella Lady Mini sú priedušné, hygienické a urologické vložky pre ženy poskytujúce bezpečnú a diskrétnu ochranu pri veľmi ľahkom stupni inkontinencie. Superabsorbent * neutralizujúci zápach** pohlcuje oveľa väčšie množstvo tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 4 balenia vložiek po 20 kusoch.


Hartmann MoliCare Čistiace obrúsky
6,15 €

5 €

Obrúsky ľahko a rýchlo odstraňujú nečistoty z pokožky spôsobené únikom moču alebo stolice. Majú príjemnú vôňu, neutralizujú zápach a pokožku chránia a hydratujú. Hartmann MoliCare Čistiace obrúsky sú dermatologicky testované pre citlivú pokožku.


Hartmann MoliCare Fixpants Economy 100 ks
49,33 €
46,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

MoliCare Fixpants Economy sú fixačné nohavičky pre bezpečnú fixáciu inkontinenčných plienok MoliForm. Sú vyrobené z jemného a vysoko elastického materiálu, ktorý si zachováva stály tvar. Sú bezšvíkové, takže nedráždia pokožku. Extra výhodné balenie 100 ks.


Hartmann Molicare Mobile

Hartmann Molicare Mobile

Hodnotenie: 4
18,50 €

Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile sú inkontinenčné nohavičky určené pre aktívne osoby so stredným až ťažším únikom moču, ktorým pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa rovnako ako spodná bielizeň. Sú vhodné pre mužov aj ženy na denné nosenie.


Hartmann Molicare Mobile Light
22,40 €

13,30 €

Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile Light sú inkontinenčné nohavičky určené pre aktívne osoby so stredným únikom moču, ktorým pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa rovnako ako spodná bielizeň. Sú vhodné pre mužov aj ženy na denné nosenie.


Hartmann Molicare Mobile Super
21 €

16,50 €

Naťahovacie nohavičky MoliCare Mobile Super sú inkontinenčné nohavičky určené pre aktívne osoby so stredným až ťažším únikom moču, ktorým pomôžu získať späť stratenú sebadôveru. Vyzerajú a nosia sa rovnako ako spodná bielizeň. Sú vhodné pre mužov aj ženy na nočné nosenie.


Hartmann MoliCare Ochranný krém so zinkom
7,70 €

6,10 €

Krém so zinkom chráni pokožku pred agresívnymi látkami obsiahnutých v moči a stolici. Vytvára jemný biely film, neutralizuje pachy a má príjemnú vôňu. Hartmann MoliCare Ochranný krém so zinkom je vhodný na citlivú pokožku, ktorú nedráždi a nevysušuje.


Hartmann MoliCare Olej v spreji
8,47 €

6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Olej v spreji sa ľahko rozotiera a upokojuje podráždenú pokožku, ktorú zároveň ** hydratuje** a chráni pred nepriaznivými škodlivými vonkajšími vplyvmi. Zvyšuje jej elasticitu a regeneruje ju. Hartmann MoliCare Olej v spreji zanecháva pokožku jemne premastenú.


Hartmann Molicare Premium
17,60 €

14,10 €

Zalepovacie plienkové nohavičky MoliCare Premium sú určené pre osoby s ťažkým únikom moču aj stolice, pomôžu zlepšiť kvalitu života vášmu blízkemu a vám a vášmu okoliu uľahčia a spríjemnia starostlivosť o neho. Sú vhodné pre mužov aj ženy na denné nosenie.


Hartmann MoliCare Premium Form super plus 30 ks
18,10 €

Vkladacie plienky MoliCare Premium Form Super Plus sú anatomicky tvarované absorpčné plienky, vhodné pre mobilných i ležiacich pacientov so stredne ťažkým únikom moču.


Hartmann MoliCare Skin Čistiaca pena
7,70 €

6,10 €

Čistiaca pena odstraňuje nečistoty z pokožky bez použitia vody a mydla. Zaisťuje rýchle a šetrné čistenie intímnych partií po úniku moču alebo stolice. Hartmann MoliCare Čistiaca pena je vhodná na citlivú pokožku, ktorú nedráždi a nevysušuje.


Hartmann MoliCare Telové mlieko
7,70 €

6,10 €

Mlieko na celé telo obsahuje panthenol, kreatín a mandľový olej, ktorý vyživuje zrelú a suchú pokožku. Hĺbkovo hydratuje až do zamše a navracia koži elasticitu. Hartmann MoliCare Telové mlieko nezanecháva pokožku mastnú a chráni ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi.


Hartmann Moliform Premium
18,36 €
16,90 €

Výpredaj

Vkladacie plienky MoliForm Premium sú vhodná pomôcka pre osoby trpiace nekontrolovaným ľahkým únikom moču. Používajú sa spoločne s fixačnými nohavičkami MoliPants. Sú veľmi pohodlné a vhodné pre ženy aj mužov.


Hartmann Molimed Comfort

Hartmann Molimed Comfort

Hodnotenie: 5
7,96 €
7,20 €

Vložky MoliCare Pad sú vhodná pomôcka pre osoby trpiace nekontrolovaným ľahkým únikom moču. Využívajú sa tiež ako ochrana po gynekologických zákrokoch alebo ako pohodlné vložky pri dočasnej inkontinencii po pôrode.


Hartmann Molimed Premium

Hartmann Molimed Premium

Hodnotenie: 5
7,96 €

6 €

Vložky MoliCare Lady sú vhodná pomôcka pre osoby trpiace nekontrolovaným ľahkým únikom moču. Využívajú sa tiež ako ochrana po gynekologických zákrokoch alebo ako pohodlné vložky pri dočasnej inkontinencii po pôrode.


Hartmann Molinea Plus 40x60 cm 150 ks
55,56 €

38,70 €

MoliNea Plus 40×60 cm so savosťou 475 ml sú jednorazové podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas. Výhodné balenie 150 ks.


Hartmann Molinea Plus 60x60 cm 100 ks
55,56 €

26,60 €

Posledný kus za túto cenu!

MoliNea Plus 60×60 cm so savosťou 820 ml sú jednorazové podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetria teda výrazným spôsobom váš čas. Výhodné balenie 100 ks.


Hartmann Molinea Plus 60x90 cm 30 ks
55,56 €

12,10 €

MoliNea Plus 60×90 cm so savosťou 1700 ml sú jednorazové podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas.


Hartmann Molinea Plus 90x180 cm 20 ks
55,56 €

14,90 €

MoliNea Plus 90×180 cm so savosťou 1200 ml sú jednorazové podložky so záložkami po celom obvode k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas.


Hartmann Molinea Super 40x60 cm 100 ks
55,56 €

34,70 €

MoliNea Super 40×60 cm so savosťou 700 ml sú jednorazové extra savé podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetria teda výrazným spôsobom váš čas. Výhodné balenie 100 ks.


Hartmann Molinea Super 60x90 cm 50 ks-34%
55,56 €

36,30 €

Výpredaj

MoliNea Super 60×90 cm so savosťou 1750 ml sú jednorazové extra savé podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetrí teda výrazným spôsobom váš čas. Výhodné balenie 50 ks.


Bella Control Lady Extra 4 x 14 ks
12,99 €

11,30 €

Bella Lady Extra sú priedušné, hygienické a urologické vložky pre ženy poskytujúce bezpečnú a diskrétnu ochranu pri ľahkom až strednom stupni inkontinencie. Superabsorbent neutralizujúci zápach pohlcuje oveľa väčšie množstvo tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 4 balení vložiek po 14 kusoch.


Bella Lady Normal 4 x 16 ks
10,99 €

9,30 €

Bella Lady Normal sú priedušné, hygienické a urologické vložky pre ženy poskytujúce bezpečnú a diskrétnu ochranu pri ľahkom stupni inkontinencie. Superabsorbent neutralizujúci zápach pohlcuje oveľa väčšie množstvo tekutiny než klasické hygienické vložky. Sada obsahuje 4 balenia vložiek po 16 kusoch.


Hartmann MoliCare Napustené umývacie žinky
4,99 €

3,80 €

Čistiace žinky sú vhodné pre rýchlu hygienu celého tela bez použitia vody alebo mydla. Obsahujú zvlhčujúce látky pantenol a aloe vera, hydratujú zrelú a citlivú pokožku. Hartmann MoliCare Napustené umývacie žinky sú dermatologicky testované.


Hartmann Molinea Plus 60x90 cm 100 ks
55,56 €

33,90 €

MoliNea Plus 60×90 cm so savosťou 100–200 ml / 4h sú jednorazové podložky k ochrane posteľnej bielizne pre inkontinentné osoby. Sú ideálnym doplnkom inkontinentných pomôcok. Ich používaním zabránite nečakaným nehodám, šetria teda výrazným spôsobom váš čas. Výhodné balenie 100 ks.