Iswari BIO Acai 70 g
12,10 €

Acai je vysoko výživná superpotravina, ktorá obsahuje významné množstvo antioxidantov, nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9, vitamínov a minerálov. .

Salvia Paradise Dračia krv kvapky
13,80 €

Dračia krv (Sangre de Drago) je 100% čistý latex z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorá sa teší veľkej popuparitě aj u nás. .

Salvia Paradise Vilcacora - Uncaria vnútorná kôra
40,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Peruánskymi indiánmi je Vilcacora (Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Mačací pazúr, Cat´s Claw) požívanie cez 2000 rokov pre zdravú imunitu a kĺby. .

Salvia Paradise Vilcacora - Uncaria AF tinktúra
5,30 €

Peruánskymi indiánmi je Vilcacora (Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Mačací pazúr, Cat´s Claw) požívanie cez 2000 rokov pre zdravú imunitu a kĺby. Tinktúra s 0% alkoholu uľahčuje užívanie bez toho aby došlo k strate účinných látok.

Salvia Paradise Muňa Muňa vňať
2,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Muňa-Muňa vňať je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny. Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nie je možné patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Allnature Echinacea bylinný extrakt 60 pastiliek-49%
11,90 € 6 €

Akcia

Echinacea purpurová je kvetina, ktorá patrí k druhu sedmokrások. Malá, echinacea purpurová, s pozitívnymi kvietkami podporuje zdravú imunitu. Nachádza využitie ako: sirup, kvapky, čaj alebo bylinný extrakt v pastilkách. Je obľúbenou bylinou indiánov.

Allnature RAW BIO Kakaový prášok 200 g
6,70 €

BIO kakaový prášok z nepraženého kakaa so zníženým obsahom tuku, si vďaka svojmu šetrnému spracovaniu zachováva veľké množstvo minerálov, stopových prvkov a enzýmov.

Salvia Paradise Guarana AF tinktúra
4,40 €

Posledný kus za túto cenu!

100% -ne čistá Guarana tinktúra s 0% alkoholu na vitalitu, únavu, napätie, hmotnosť pod kontrolou.

Salvia Paradise Vilcacora - Uncaria ns 20 x 1.5 g
4,10 €

Peruánskymi indiánmi je Vilcacora (Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Mačací pazúr, Cat´s Claw) požívanie cez 2000 rokov pre zdravú imunitu a kĺby. Nálevové sáčky uľahčujú užívanie.

Energy Drags Imun 30 ml
26 €

Bioinformačný prípravok Drags Imun obsahuje čistý latex z peruánskej rastliny Croton lechleri. Drags Imun ovplyvňuje okrem iného predovšetkým dráhy sleziny, žalúdka, troch žiaričov, tenkého a hrubého čreva, jangovú a jinovú spojivovú. .

Iswari BIO Kakao prášok
4,20 €

Bio Kakao prášok bol spracovaný pri nízkych teplotách bez praženia, aby zostali zachované všetky dôležité zdraviu prospešné látky.

Iswari Bio Kakaový prášok 800 g
22,70 €

Kakaové bôby od Iswari sú sušené semená nepražených kakaových plodov. Vďaka ich šetrnému spracovaniu pri nízkych teplotách (bez praženia) sú v nich zachované všetky bohaté nutričné látky, vďaka ktorým bývalo kakao Indiánmi právom nazývané pokrmom Bohov.

Natu Acai BIO prášok 80 g
11,90 €

Acai BIO prášok je prášok z plodov palmy rastúcej v amazonských dažďových pralesoch.

Naturalis Maqui Berry Naturalis 100 g
15,40 €

Čierno-fialové plody Maqui Berry sú vizuálne podobné čučoriedkam, avšak obsah zdraviu prospešných látok tejto juhoamerickej rastliny je úplne výnimočný. Často býva zmieňované v súvislosti s povestnou silou a perfektný zdravotný kondíciou, ktorej oplývali andskí indiáni.

Salvia Paradise Marco - Ambrózie mletá vňať 70g
7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Ambrózie peruánska (Marco) jemne mletá vňať je jednoročná kríkovitá bylina pochádzajúce z peruánskych Ánd, je známa svojou intenzívne vôňou.

Salvia Paradise Marco - Ambrózie vňať
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Ambrózie peruánska (Marco) vňať je jednoročná kríkovitá bylina pochádzajúce z peruánskych Ánd, je známa svojou intenzívne vôňou. .

Salvia Paradise Muňa - Wira antigrip 70g
5,20 €

Muňa-Muna a Wira-Wira sú neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny. Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nie je možné patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Salvia Paradise Orech čierny AF tinktúra
7,40 €

100% čistý Orech čierny vo forme tinktúry s 0% alkoholu. Zbernou a užívanou časťou je najmä oplodia orecha, ktoré sa užíva vnútorne i zvonka.

Salvia Paradise Pasuchaca - Pakost škvrnitý
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Pasuchaca je drobná, trvalá rastlinka vyskytujúce sa v peruánskych Andách vo výškach okolo 3 000 m n. M. Fytoterapeutickej využiteľná je celá rastlina vrátane koreňa. .

Salvia Paradise Vilcacora - Uncaria kapsule
15,80 €

Peruánskymi indiánmi je Vilcacora (Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Mačací pazúr, Cat´s Claw) požívanie cez 2000 rokov pre zdravú imunitu a kĺby. Kapsule uľahčujú užívanie. .