Salvia Paradise Muňa - Wira antigrip 70g
4,90 €

Muňa-Muna a Wira-Wira sú neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny. Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nie je možné patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Allnature Echinacea bylinný extrakt 60 pastiliek-34%
11,90 € 7,80 €

Akcia

Echinacea purpurová je kvetina, ktorá patrí k druhu sedmokrások. Malá, echinacea purpurová, s pozitívnymi kvietkami podporuje zdravú imunitu. Nachádza využitie ako: sirup, kvapky, čaj alebo bylinný extrakt v pastilkách. Je obľúbenou bylinou indiánov.

Allnature RAW BIO Kakaový prášok 200 g
6,80 €

BIO kakaový prášok z nepraženého kakaa so zníženým obsahom tuku, si vďaka svojmu šetrnému spracovaniu zachováva veľké množstvo minerálov, stopových prvkov a enzýmov.

Iswari BIO Acai 70 g
12,10 €

Acai je vysoko výživná superpotravina, ktorá obsahuje významné množstvo antioxidantov, nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9, vitamínov a minerálov. .

Iswari BIO Kakao prášok
4,30 €

Bio Kakao prášok bol spracovaný pri nízkych teplotách bez praženia, aby zostali zachované všetky dôležité zdraviu prospešné látky.

Iswari Bio Kakaový prášok 800 g
22,80 €

Kakaové bôby od Iswari sú sušené semená nepražených kakaových plodov. Vďaka ich šetrnému spracovaniu pri nízkych teplotách (bez praženia) sú v nich zachované všetky bohaté nutričné látky, vďaka ktorým bývalo kakao Indiánmi právom nazývané pokrmom Bohov.

Natu Acai BIO prášok 80 g
11,90 €

Acai BIO prášok je prášok z plodov palmy rastúcej v amazonských dažďových pralesoch.

Naturalis Maqui Berry Naturalis 100 g
15,50 €

Čierno-fialové plody Maqui Berry sú vizuálne podobné čučoriedkam, avšak obsah zdraviu prospešných látok tejto juhoamerickej rastliny je úplne výnimočný. Často býva zmieňované v súvislosti s povestnou silou a perfektný zdravotný kondíciou, ktorej oplývali andskí indiáni.

Salvia Paradise Catuaba kôra
2 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Catuaba nie je len voľbou pre ženy, ale předvším pre mužov. .

Salvia Paradise Dračia krv kvapky
10,40 €

Dračia krv (Sangre de Drago) je 100% čistý latex z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorá sa teší veľkej popuparitě aj u nás. .

Salvia Paradise Guarana AF tinktúra
4,40 €

Posledný kus za túto cenu!

100% -ne čistá Guarana tinktúra s 0% alkoholu na vitalitu, únavu, napätie, hmotnosť pod kontrolou.

Salvia Paradise Maka jemne mletá
6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Maca (Maka) jemne mletý koreň (hľuza) pre udržanie si plodnosti oboch pohlaví, sexualitu, fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu, hormonálnu rovnováhu.

Salvia Paradise Marco - Ambrózie kapsule
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Ambrózie peruánska (Marco) kapsule je jednoročná kríkovitá bylina pochádzajúce z peruánskych Ánd, je známa svojou intenzívne vôňou.

Salvia Paradise Marco - Ambrózie mletá vňať 70g
7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Ambrózie peruánska (Marco) jemne mletá vňať je jednoročná kríkovitá bylina pochádzajúce z peruánskych Ánd, je známa svojou intenzívne vôňou.

Salvia Paradise Marco - Ambrózie vňať
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Ambrózie peruánska (Marco) vňať je jednoročná kríkovitá bylina pochádzajúce z peruánskych Ánd, je známa svojou intenzívne vôňou. .

Salvia Paradise Orech čierny kapsule
12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Orech čierny kapsule pre jednoduché užívanie. Zbernou a užívanou časťou je oplodia orecha, ktoré sa užíva vnútorne i zvonka.

Salvia Paradise Wira Wira AF tinktúra
6,10 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Wira Wira tinktúra s 0% alkoholu je pre svoju špecifickú, príjemnú chuť vyhľadávaným nápojom obzvlášť v chladnejšom počasí, ale je aj neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: