Iswari BIO Acai 70 g
12,40 €

Acai je vysoko výživná superpotravina, ktorá obsahuje významné množstvo antioxidantov, nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9, vitamínov a minerálov. .

Naturalis Maqui Berry Naturalis 100 g
14,20 €

Čierno-fialové plody Maqui Berry sú vizuálne podobné čučoriedkam, avšak obsah zdraviu prospešných látok tejto juhoamerickej rastliny je úplne výnimočný. Často býva zmieňované v súvislosti s povestnou silou a perfektný zdravotný kondíciou, ktorej oplývali andskí indiáni.

Salvia Paradise Vilcacora - Uncaria AF tinktúra
5 €

Peruánskymi indiánmi je Vilcacora (Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Mačací pazúr, Cat´s Claw) požívanie cez 2000 rokov pre zdravú imunitu a kĺby. Tinktúra s 0% alkoholu uľahčuje užívanie bez toho aby došlo k strate účinných látok.

Salvia Paradise Orech čierny AF tinktúra
6,90 €

100% čistý Orech čierny vo forme tinktúry s 0% alkoholu. Zbernou a užívanou časťou je najmä oplodia orecha, ktoré sa užíva vnútorne i zvonka.

Vilcacora Powder - drvená kôra Uncaria tomentosa 50 g
6,40 € 5 €

Vilcacora ( Uncaria tomentosa, Uňa de gato či Mačací pazúr) je tzv. Zázračná liana amazonských indiánov, ktorá svojím veľkým rozsahom účinkov zaujíma osobitné miesto medzi bylinami – hovorí sa jej génius medzi rastlinami.

Salvia Paradise Dračia krv kvapky
13,70 €

Dračia krv (Sangre de Drago) je 100% čistý latex z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorá sa teší veľkej popuparitě aj u nás. .

Salvia Paradise Muňa - Wira antigrip 70g
5,40 €

Muňa-Muna a Wira-Wira sú neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny. Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nie je možné patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Salvia Paradise Vilcacora - Uncaria kapsule
10,70 €

Peruánskymi indiánmi je Vilcacora (Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Mačací pazúr, Cat´s Claw) požívanie cez 2000 rokov pre zdravú imunitu a kĺby. Kapsule uľahčujú užívanie. .

Energy Drags Imun 30 ml

Energy Drags Imun 30 ml

Hodnotenie: 5
26 €

Bioinformačný prípravok Drags Imun obsahuje čistý latex z peruánskej rastliny Croton lechleri. Drags Imun ovplyvňuje okrem iného predovšetkým dráhy sleziny, žalúdka, troch žiaričov, tenkého a hrubého čreva, jangovú a jinovú spojivovú.

Salvia Paradise Maka jemne mletá
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Maca (Maka) jemne mletý koreň (hľuza) pre udržanie si plodnosti oboch pohlaví, sexualitu, fyzické a duševné zdravie, vytrvalosť, vitalitu, hormonálnu rovnováhu.

Allnature Dračia krv 30 ml
12,70 €

Dračia krv je doplnok stravy veľmi cenený pre svoj vysoký obsah prírodných aktívnych látok ako sú alkaloidy, flavonoly, diterpény a proanthocyanindiny. V Peru je dračia krv okrem iného používaná tiež na drobné poranenia kože alebo pri uhryznutí hmyzom.

Allnature Echinacea bylinný extrakt 60 pastiliek-42%
12,70 € 7,30 €

Akcia

Echinacea purpurová je kvetina, ktorá patrí k druhu sedmokrások. Malá, echinacea purpurová, s pozitívnymi kvietkami podporuje zdravú imunitu. Nachádza využitie ako: sirup, kvapky, čaj alebo bylinný extrakt v pastilkách. Je obľúbenou bylinou indiánov.

Allnature RAW BIO Kakaový prášok 200 g
7,20 €

BIO kakaový prášok z nepraženého kakaa so zníženým obsahom tuku, si vďaka svojmu šetrnému spracovaniu zachováva veľké množstvo minerálov, stopových prvkov a enzýmov.

Iswari BIO Kakao prášok
3,90 €

Bio Kakao prášok bol spracovaný pri nízkych teplotách bez praženia, aby zostali zachované všetky dôležité zdraviu prospešné látky.

Iswari Bio Kakaový prášok 800 g
21 €

Posledný kus za túto cenu!

Kakaové bôby od Iswari sú sušené semená nepražených kakaových plodov. Vďaka ich šetrnému spracovaniu pri nízkych teplotách (bez praženia) sú v nich zachované všetky bohaté nutričné látky, vďaka ktorým bývalo kakao Indiánmi právom nazývané pokrmom Bohov.

Salvia Paradise Manayupa - Stužkovec
3,70 €

100% čistá Manayupa – Stužkovec je tajomstvom juhoamerických Inkov, u ktorých bola určená len pre privilegované pre svoj účinok na udržanie si zdravia pečene.

Salvia Paradise Marco - Ambrózie mletá vňať 70g
7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Ambrózie peruánska (Marco) jemne mletá vňať je jednoročná kríkovitá bylina pochádzajúce z peruánskych Ánd, je známa svojou intenzívne vôňou.

Salvia Paradise Muňa Muňa AF tinktúra
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Muňa-Muňa tinktúra je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny. Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nie je možné patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Salvia Paradise Muňa Muňa kapsule
9,90 €

100% čistá Muňa-Muna je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny, tu v kapsuliach pre jednoduché užívanie. Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nie je možné patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Salvia Paradise Muňa muňa n. s. 20 x 1.5 g
4,20 €

100% čistá Muňa-Muna je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny, tu v kapsuliach pre jednoduché užívanie. Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nie je možné patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Salvia Paradise Muňa Muňa vňať
4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Muňa-Muňa vňať je neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny. Prečo už nie sú z týchto bylín lieky a nepredpisujú sa? Nie je možné patentovať to, čo sa bežne v prírode vyskytuje.

Salvia Paradise Orech čierny kapsule
12,60 €

100% čistý Orech čierny kapsule pre jednoduché užívanie. Zbernou a užívanou časťou je oplodia orecha, ktoré sa užíva vnútorne i zvonka.

Salvia Paradise Pasuchaca - Pakost škvrnitý
4 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Pasuchaca je drobná, trvalá rastlinka vyskytujúce sa v peruánskych Andách vo výškach okolo 3 000 m n. M. Fytoterapeutickej využiteľná je celá rastlina vrátane koreňa. .

Salvia Paradise Tahuari - Tabebuya kôra
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistej Tahuwari kôra pochádza z pahorkatín amazonských pralesov v Peru, kde je po stáročia využívaná tamojšími indiánmi. .

Salvia Paradise Vilcacora - Uncaria ns 20 x 1.5 g
3,80 €

Peruánskymi indiánmi je Vilcacora (Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Mačací pazúr, Cat´s Claw) požívanie cez 2000 rokov pre zdravú imunitu a kĺby. Nálevové sáčky uľahčujú užívanie.

Salvia Paradise Wira Wira AF tinktúra
6,50 €

100% čistá Wira Wira tinktúra s 0% alkoholu je pre svoju špecifickú, príjemnú chuť vyhľadávaným nápojom obzvlášť v chladnejšom počasí, ale je aj neoddeliteľnou súčasťou tradičnej peruánskej medicíny.