Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar In-line tašky. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie In-line tašky doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie In-line tašky najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie In-line tašky alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
K2 Športová taška F.I.T. CARRIER Tempish Batarth taška na korčule ružová
K2 Športová taška F.I.T. CARRIER

Praktická športová taška má veľa miesta na uloženie vašich korčulí, helmy aj chráničov. Taška má tri vonkajšie vrecká na zips a popruh na rameno pre pohodlné prenášanie. Výhodou je ventilačný panel, ktorý uľahčuje odvetrávanie a sušenie vášho športového vybavenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tempish Batarth taška na korčule ružová Tempish Batarth taška na korčule ružová
Tempish Batarth taška na korčule ružová

Taška na korčule je opatrená vreckom, do ktorej je možné vložiť drobnosti ako kľúče, peňaženku a telefón. Hlavný priestor je odvetrávaný a má spevnené dno. Vhodná na quad, in-line alebo zimné korčule. Tempish Batarth taška na korčule má pútko, ktoré umožňuje nosenie v ruke či zavesenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL