U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar in-line ľadvinky. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie In-line ľadvinky doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie In-line ľadvinky či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Ferrino X-Easy
5x

Ferrino X-Easy

28,80 €

Ľadvinka je veľmi odolná voči nízkym a vysokým teplotám. Vnútorné vrecká sú oddelené sieťovinou, ktorá je aj v časti, ktorá sa dotýka tela. Súčasťou je praktický držiak na fľašu. Ferrino X-Easy nájde využitie pri behu či cyklistike.

Tovar od predajcu MALL
Swix SW003 pás na nápoj
1x

Swix SW003 pás na nápoj

32,90 €

Pás na nápoje od firmy Swix SW003, ktorý výborne izoluje a udrží nápoj teplý po dlhú dobu. Pás pojme až 1 l nápoja a v hornej časti je vybavený vreckom, ktoré je ideálne na drobnú elektroniku či potraviny. Dodáva sa v čierno-červenom prevedení s výšivkou na prednej strane.

Tovar od predajcu MALL
Swix Pás na nápoj
4x

Swix Pás na nápoj

20 €
17,80 €

Swix Pás na nápoj je ľadvinka dva v jednom s vystuženým priestorom na uloženie fotoaparátu/telefónu s izolovaným držiakom na fľašu.

Tovar od predajcu MALL
Swix RE031 pás na nápoj, červený
8x

Swix RE031 pás na nápoj, červený

33,50 €

Pás na nápoje Swix RE031, ktorý výborne izoluje a udrží nápoj teplý po dlhú dobu. Pojme až 1 l nápoja a v hornej časti je vybavený vreckom, ktorá je ideálna na drobnú elektroniku či desiatu. Pás je vyvedený v grafike Norge Mix.

Tovar od predajcu MALL
Greatstore Ľadvinka športovná

Greatstore Ľadvinka športovná

21 €
Výpredaj

Športová ľadvinka s vreckom pre MP3 prehrávač, s otvorom pre slúchadlá. Ľadvinka má dve vrecúška na zips, 1 pre MP3 a druhá je rozopínateľná z vrchu ľadvinky. Túto kapsičku možno vyplniť po celej ploche ľadvinky. Materiál je 100% polyester. Ľadvinka je vhodná pre použitie pri behu, jazde na koliesko

Partner: Greatstore