POLAR Ignite černý vel. S 90071065

POLAR Ignite černý vel. S 90071065

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Beriete svoj tréning naozaj vážne alebo sa dokonca športom živíte? Potom sú pre vás hodinky Polar Ignite, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ako stvorené. Hodinky vás bezpochyby nadchnú svojim elegantným prevedením, dobre čitateľným displejom aj 17 hodinovú výdržou batérie. Celý popis
204,50 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Vivantis

Skladom u partnera posledný 1 kus

2.12.2021 - 3.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100055315129

Popis

Beriete svoj tréning naozaj vážne alebo sa dokonca športom živíte? Potom sú pre vás hodinky Polar Ignite, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ako stvorené. Hodinky vás bezpochyby nadchnú svojim elegantným prevedením, dobre čitateľným displejom aj 17 hodinovú výdržou batérie.

Ide o verziu s veľkosťou remienka S: hodí sa teda pre zápästie s obvodom 14 – 21 cm.

Precízne merania srdcového tepu

Hodinky disponujú vstavaným monitorom srdcového tepu Polar Precision Prim e. Jedná sa o technológiu, ktorá kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním z kontaktu s pokožkou, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a vytvoriť nespoľahlivé údaje.

Trénuj ako profesionál

Ak trénujete na konkrétny cieľ, potrebujete vedieť, ako vám tréningy zaťažujú telo, aby ste našli rovnováhu medzi rôznymi typmi tréningu a odpočinkom. Hodinky Polar Ignite ukazujú, aký účinok majú tréningové jednotky na vaše telo a ako to ovplyvňuje váš výkon. Training Load Pre meria, ako tréningy zaťažujú kardiovaskulárny systém (kardio záťaž), a tiež zohľadňuje, ako vyťaženie sa cítite (subjektívne záťaž).


Ak používate samostatný bežecký alebo cyklistický merač výkonu, získate tiež hodnotu tréningovej záťaže na svalovú a svalovej sústavu (svalová záťaž). Ak viete, ako je každá časť tela vyťažená, môžete si optimalizovať tréning a vypracovať si správny systém v správnom čase. Získate číselnú hodnotu, slovné hodnotenie a vizuálne stupnici s odrážkami pre každú tréningovú jednotku.

funkcia

Polar Precision Prim e: Sledujte tepovú frekvenciu z presného merania na zápästí i pri tréningoch v najnáročnejších podmienkach.

Training Load Pre: kvantifikujte záťaž z tréningu a zistite, ako vám tréning zaťažuje rôzne časti tela.

Fitness test: len za 5 minút hodinky spoznajú v akej kondícii práve ste a podľa toho vás zaradí do určitej skupiny.

Dychové cvičenia: pomocou dychových cvičení upokojíte svojou myseľ aj telo

Bežecký index: Zistite svoju bežeckú hodnotu VO2max a sledujte, ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Bežecký program: Získajte osobné a adaptívne tréningový plán, ktorý vyhovuje vám aj vašim cieľom.

Športové profily: Hodinky Polar Ignite podporujú viac ako 100 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do týchto športových hodiniek pridajte svoj obľúbený šport.

Chytré kalórie: Zistite, koľko kalórií presne spálite počas tréningu podľa svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálne maximálnej tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu: Získajte ihneď po tréningu motivujúce spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Nepretržité monitorovanie aktivity: Hodinky Polar Ignite budú sledovať, koľko ste urobili krokov, akú ste urazili vzdialenosť, koľko ste spálili kalórií a ako ste spali a stanovia vám osobné ciele každodenné aktivity.

Neustále meranie tepu: Získajte komplexné náhľad na to, ako sa počas dňa chová vaše srdce. Stále sledovanie tepu umožňuje ešte presnejšie údaje o spálených kalóriách a aktivitách a informuje o najnižšej a najvyššej nameranej tepovej frekvencii daný deň.

Nightly Recharge: Kvalitný spánok je nevyhnutný pre neustále zlepšovanie sa a regeneráciu. Nightly Recharge automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu spánku na základe vášho oddychovanie počas spánku a navrhne aktivity pre nasledujúci deň.

technické informácie

displej
IPS TFT
rozlíšenie 240×240 px.

batérie
165 mAh Li-pol batérie
Výdrž: až 17 hodín tréningu so zapnutou GPS a snímačom srdcovej frekvencie; až 5 dní v móde času s občasným meraním srdečného tepu.

jazyk
Čeština, angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, holandčina, nórčina, španielčina, portugalčina, švédčina, fínčina, dánčina, poľština, ruština, turečtina, indonézčina, japončina, čínština.