Počet nájdených produktov: 244

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

TEREZIA COMPANY Pestrec + reishi 60 kapslí
9 €

Pestrec mariánsky prispieva k ochrane a detoxikácii pečene a podporuje trávenie. Huba reishi prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a na udržanie normálnej činnosti obehovej sústavy. Čierny bez podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.


Allnature Aloe vera - 100% Bio šťava 1 l
10,90 €

Aloe vera – 100% Bio šťava má jemnú chuť bez výraznej arómy a je vyrobená najmodernejšou metódou spracovania, aby sa získalo maximum účinných látok.


Advance nutraceutics Imunax 60 kapsúl
11,70 €

Imunax je prírodný prípravok obsahujúci komplex aktívnych látok, ktorého základom je extrakt z echinacey a hlivy ustricovej. Podporuje normálnu činnosť imunitného systému.


Advance nutraceutics Trimyco 60 kapsúl-17%
14,40 €

11,90 €

Akcia

Trimyco je komplexný doplnok stravy obsahujúci unikátnu kombináciu extraktov reishi, cordycepsu a hlivy ustricovej.


Aimil Pharmaceutical Amla 60 kapslí
9,30 €

Bio Amla je v Ajurvédě považována za velmi důležitý plod a nejbohatší zdroj vitamínu C, současně podporuje imunitní systém. Indický angrešt podporuje normální imunitní systém, normální trávení a funguje jako silný antioxidant. .


Aimil Pharmaceutical Trikatu 60 kapslí
9,30 €

Trikatu je v ajurvedě směs tří bylin, které podporují trávení a imunitní systém.  Jednou částí z ajurvédského učení je, že nejsme to, co jíme, ale spíše to, co trávíme. Proces výživy z toho co konzumujeme, prochází každou ze sedmi tkáňových vrstev, čímž každá se vezme živiny, které potřebuje.


Aimil Pharmaceutical TULSI 60 kapslí
9,30 €

Tulsi je v ajurvédě nejposvátnější bylinou, je jedinečná a nedostižná. Podporuje vitalitu, snížení stresu, obranyschopnost duševní, kognitivní činnost a imunitní systém.


Algamo Algastin DSD 90 kapsúl
54,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplnok stravy Algastin DSD pre ochranu buniek pred oxidatívnym stresom a celkové posilnenie organizmu. .


Allnature Aloe ferox - divoká aloe 1 l
18,90 €

Aloe ferox sa od Aloe vera odlišuje najmä vyšším obsahom účinných látok – polysacharidov, ktorých je v Aloe ferox takmer 2× viac. Obsahuje tiež viac prírodného vápnika, železa a aminokyselín.


Allnature Aloe vera - 100% Bio šťava 500 ml
5,40 €

Aloe vera – 100% Bio šťava má jemnú chuť bez výraznej arómy a je vyrobená najmodernejšou metódou spracovania, aby sa získalo maximum účinných látok.


Allnature Šalvia 50 g
2 €

Posledný kus za túto cenu!

Šalvia priaznivo ovplyvňuje dýchací systém, pomáha zvyšovať prirodzenú obranyschopnosť a prispieva k dosiahnutiu komfortu počas menštruácie. Podporuje však tiež normálne trávenie a pôsobí antioxidačne.


Allnature Arónie Premium - 100% Bio šťava 1000 ml
13,20 €

100% Bio šťava z Aronie vysokej nemeckej kvality je vyrobená z čerstvých a zrelých plodov, obsahuje rad prírodných látok a enzýmov. Je jedinečným zdrojom energie.


Allnature BIO Spirulina 240 tbl.
9,30 €

Spirulina je superpotravina s antioxidačnými schopnosťami bohatá na rad vitamínov a minerálov.


Allnature BIO Spirulina prášok 100 g
8,60 €

Spirulina je zelená superpotravina s antioxidačnými schopnosťami, ktorej celkovým objem tvorí takmer 70% bielkovín.


Allnature Chaga 100 kapsulí
19,50 €

Novinka

Chaga je medicinálne huba, ktorú tradičná čínska medicína využíva k podpore prirodzenej obranyschopnosti organizmu. .


Allnature Chlorella BIO 450 tbl.
12,30 €

Novinka

Chlorella je najčistejšia forma zelenej sladkovodnej riasy, ktorá účinne podporuje prirodzenú imunitu organizmu, pomáha zlepšovať celkovú kondíciu človeka a čistí organizmus od toxínov.


Allnature Fenikel plod 80 g
2 €

Posledný kus za túto cenu!

Fenikel plod má schopnosť podporovať tvorbu mlieka počas dojčenia. Pomáha ženám dosiahnuť komfortu pred a počas menštruácie, prípadne aj počas menopauzy. Zároveň podporuje normálny trávenie, posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a pôsobí antioxidačne. .


Allnature Guarana prášok BIO 80 g
7,80 €

Novinka

Guarana prášok BIO je vyrobený zo semien rastliny Paullinia cupana. Prášok prirodzene obsahuje kofeín, a pôsobí tak proti únave a vyčerpaniu. Podporuje normálnu funkciu imunitného systému a fyzickú i psychickú vitalitu. .


Allnature Harmanček kvet 35 g
2 €

Novinka

Harmanček kvet je pre svoje univerzálne účinky hojne využívaný v kozmetike, aromaterapiu, homeopatiu aj liečiteľstve. .


Allnature Hliva ustricová 100 kapsulí
19,50 €

Novinka

Hliva ustricová je jednou z najznámejších húb, ktorá vyniká svojou lahodnou chuťou a vysokým obsahom beta-glukánov. Tie sú známe pre svoju schopnosť podporovať normálnu funkciu imunitného systému a zároveň pôsobí antioxidačne. .


Allnature Čierna baza kvet 40 g
2 €

Posledný kus za túto cenu!

Čierna baza kvet pomáha vylučovať prebytočnú vodu zadržiavanou v organizme. Zároveň prispieva k dobrej funkcii dýchacieho systému, pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi a podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Má tiež antioxidačné vlastnosti.


Allnature Kremelina 300 g
11,70 €

Kremelina prášok sa vyrába zo 100% prírodnej kremeliny s obsahom oxidu kremičitého a oxidov železa. Pomáha organizmu doplniť organický a dobre vstrebateľný kremík.


Allnature Kremelina Banán 300 g
11,30 €

Novinka

Kremelina Banán je zdrojom prírodného a ľahko vstrebateľného organického kremíka a ďalších stopových prvkov. Sypká kremelina z buniek rias rodu Aulacoseira sa dobre dávkuje a je ideálnym pomocníkom pre prírodnú detoxikáciu organizmu. Vďaka banánovému prášku navyše skvele chutí.


Allnature Lapacho 50 g
2 €

Novinka

Lapacho, známe tiež ako „nápoj Inkov“, podporuje normálnu činnosť obličiek, prispieva k regulácii krvného tlaku a priaznivo ovplyvňuje mikrocirkuláciu. Pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť a zvyšuje kvalitu spánku. Pôsobí ako antioxidant. .


Allnature Lipový kvet 30 g
2 €

Novinka

Lipový kvet prospieva normálnu funkciu dýchacieho systému a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť. Ďalej podporuje vylučovanie zadržiavanej vody z tela. Má tiež relaxačné účinky a dokáže pomôcť so zaspávaním. .


Allnature Maitake 100 kapsulí
19,50 €

Novinka

Maitake je chutná huba, ktorej tradičná čínska medicína prisudzuje tiež významné liečivé účinky. Maitake je bohatá na polysacharidy, alfa-gukany a beta-glukány. Beta-glukány majú antioxidačné vlastnosti a zároveň majú schopnosť podporovať normálnu funkciu imunitného systému.


Allnature Materina dúška vňať 50 g
2 €

Novinka

Materina dúška vňať má široké využitie v kuchyni aj v liečiteľstve. Vyniká svojim priaznivým vplyvom na normálnu funkciu dýchacieho systému a podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Podporuje tiež normálne trávenie a má antioxidačné vlastnosti. .


Allnature Mäta 50 g
2 €

Novinka

Mäta má široké spektrum pozitívnych účinkov na organizmus. Pôsobí proti nadúvaniu, podporuje normálne funkcie dýchacieho systému a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť. Takisto prospieva normálnej činnosti tráviacej sústavy a čriev.


Allnature Nechtíkový kvet 50 g
2 €

Novinka

Nechtíkový kvet často slúžia k príprave najrôznejších mastí. Má schopnosť posilňovať prirodzenú obranyschopnosť, podporuje normálnu funkciu pečene a čriev, pôsobí antioxidačne a celkovo osviežuje telo. .


Allnature Pestrec plod 100 g
2 €

Novinka

Pestrec plod má priaznivý vplyv na normálnu funkciu pečene a podporuje normálny trávenie. Pozitívne ovplyvňuje normálnu činnosť srdca a pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi. Posilňuje tiež prirodzenú imunitu a má antioxidačné vlastnosti.


Allnature Reishi 100 kapsulí
19,50 €

Novinka

Reishi je huba, ktorá podľa tradičnej čínskej medicíny podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, zabezpečuje normálnu funkciu obehovej sústavy a prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.


Allnature Shiitake 100 kapsulí
19,50 €

Novinka

Shiitake je pre svoj vysoký obsah aminokyselín, vitamínov a minerálov známa tiež ako „kráľovná húb“.


Allnature Vitamín C prášok Premium 250 g
7,80 €

Novinka

Vitamín C prášok Premium je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Podporuje tiež normálnu tvorbu kolagénu, funkciu imunitného systému a normálnu činnosť nervovej sústavy. Tento prípravok v rozpustnej forme zabezpečuje doplnenie dennej dávky vitamínu C. .


Australian Remedy Colostrum 60mg IgG 100 žuvacích tabliet
23,40 €

Colostrum 60mg IgG je vysoko kvalitný kravské kolostrum s vysokou koncentráciou pre telo prirodzených protilátok – imunoglobulín. Je zdrojom mnohých ďalších výživných látok potrebných pre prirodzený rast a vývoj.


Australian Remedy Squalene 1000 200 kapsúl
66,20 €
+ doprava zadarmo

Squalene 1 000 obsahuje 1 000 mg čistej účinnej látky squalin – extraktu zo žraločej pečene. Squalin je pre organizmus veľmi potrebný, je zdrojom bunkovej energie a je základom či súčasťou mnohých dôležitých látok a metabolických procesov v tele.


Barny's Kolostrum Synermune 30 kapsulí
12,30 €

Novinka

Kolostrum je prvý materské mlieko z najkvalitnejších chovov kanadských kráv. Prvé materské mlieko je nenahraditeľným zdrojom zdravia a imunity. Aby sa telo dokázalo vysporiadať s vírusmi a baktériami, k tomu potrebuje imunoglobulíny.


Biomedica Aloe Vera Biomedica 500 ml
5,80 €

Aloe Vera Biomedica je prírodná 99,5% šťava s malými kúskami gélovité dužiny pravej Aloe Barbadensis Miller, ktorá prispieva k prirodzenej obranyschopnosti a k udržaniu zdravej pokožky. .


Biomedica Bitusilky pastilky s vit. C a medom 15 ks
2,70 €

Bitusilky pastilky s vit. C a medom obsahujú starostlivo skombinovanú bylinnú zmes rastlinných extraktov a prírodných éterických olejov, ktorá je vhodná pri ťažkostiach v hrdle. .


Biomedica Pyridoxín Biomedica 20mg 30 tbl.
0,90 €

Pyridoxín Biomedica prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, tvorbe červených krviniek, funkciu imunitného systému, psychickej činnosti, syntéze cysteínu a metabolizmu homocysteínu. Ďalej prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. .