OSPREY Hydraulics 2L Reservoir Blue
46,12 €

35,90 €

Pitný vak Osprey Hydraulics 2L Reservoir Blue je nevyhnutným doplnkom každého športovca. Originálny systém vrchného otvárania uľahčuje jeho plnenie a čistenie.


Ferrino H2 bag 2l
34 €

26,90 €

Praktický vak H2 Bag 2l od renomované italské firmy FERRINO vám skvěle poslouží při osvěžení na celodenních túrách a toulkách na kole. Vhodný do jakékoliv kapsy na hydrovak. Objem 2 litr.


Source Divide 2 L
44,90 €
+ doprava zadarmo

Pitný vak Source Divide 2 L si obľúbia najmä športovci. Je rozdelený na dva kompartmenty, preto ho môžete naplniť dvoma rôznymi nápojmi. Veľký objem zabezpečuje potrebnú hydratáciu.


OSPREY Hydraulics Lt 1.5L Reservoir Red
38,42 €

29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pitný vak Osprey Hydraulics Lt 1.5L Reservoir Red je nezbytným doplňkem každého sportovce. Originální systém vrchního otevírání usnadňuje jeho plnění a čištění.


Source Convertube

Source Convertube

Hodnotenie: 2
22,90 €

Hydratačný systém Source Convertube zaisťuje možnosť napiť sa bez vyberania fľaše z batoha. Sada obsahuje štyri adaptéry, hadičku so štítom a ventilom.


OSPREY Hydraulics Quick Connect Grey
7,90 €

Osprey Hydraulics Quick Connect Grey je praktický set hadičky a ventilu pro všechny majitele hydrovaku od Osprey. Díky spojovacímu ventilu se vak snáze plní. Set je vhodný pro všechny druhy vaků Osprey.


Ferrino H2 Bag 3 Lt
46 €

33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický vak H2 Bag 3 Lt od renomovanej talianskej firmy FERRINO vám skvele poslúži pri osviežení na kratších túrach. Vhodný do akéhokoľvek vrecka na hydrovak. Objem 3 litre.


Salomon Soft Reservoir 1.5 l
40 €
+ doprava zadarmo

Pitný vak o objeme 1,5 l disponuje zamykacím ventilčekom, ktorý zabraňuje úniku vody. Aktivuje sa skusnutím. Systém Plug n Play umožňuje ľahké odpojenie hadičky. Salomon Soft Reservoir 1.5 l je kompatibilný so všetkými batohy, ktoré majú priestor pre hydratáciu.


Salomon Soft Reservoir 2 l
40 €
+ doprava zadarmo

Pitný vak o objeme 2 l disponuje zamykacím ventilčekom, ktorý zabraňuje úniku vody. Aktivuje sa skusnutím. Systém Plug n Play umožňuje ľahké odpojenie hadičky. Salomon Soft Reservoir 2 l je kompatibilný so všetkými batohmi, ktoré majú priestor pre hydratáciu.


Source Widepac 1,5 L

Source Widepac 1,5 L

Hodnotenie: 5
32,90 €

Pitný vak Source Widepac 1,5L je skvelým doplnkom pre outdoorové aktivity. Vďaka širokému otvárania sa ľahko plní a nepriepustnosť zabezpečuje dostatočnú spoľahlivosť.


Source Widepac 3 L

Source Widepac 3 L

Hodnotenie: 5
34,90 €

Pitný vak Source Widepac 3 L sa vďaka širokému otváraniu ľahko plní a čistí. Kryt chráni náustok pred nečistotou a prachom. Aj vďaka tomu je ideálny pre outdoorové aktivity.


Source Widepac 2 L

Source Widepac 2 L

Hodnotenie: 4
32,94 €
31,90 €

Pitný vak Source Widepac 2 L je skvelým doplnkom pre outdoorové aktivity. Vďaka širokému otvárania sa ľahko plní a nepriepustnosť zabezpečuje dostatočnú spoľahlivosť.


OSPREY Hydraulics 3L Reservoir blue
49,96 €

40 €
+ doprava zadarmo

Pitný vak Osprey Hydraulics 3L Reservoir blue je ideálny pre dlhé výjazdy. Vyrobený z nezávadného a kvalitného materiálu. Vak zľahka upevníte a je kompatibilný s veľkou škálou batohov Osprey.


OSPREY Hydraulics LT 2.5L Reser red
42,27 €

31,90 €

Pitný vak Osprey Hydraulics LT 2.5L Reser blue je ideálny pre dlhé výjazdy. Vyrobený z nezávadného a kvalitného materiálu. Vak zľahka upevníte a je kompatibilný s veľkou škálou batohov Osprey.