Stano Milan: Policajti v anekdotách

Stano Milan: Policajti v anekdotách


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

MOTTO

  • Koľko existuje vtipov o policajtoch?
  • Ani jeden! Všetko, čo sa o nich hovorí, je čistá pravda. Téma „policajtov“ je veľmi vďačná humorná téma. Už od nepamäti lákala humoristov a satirikov.
Celý popis

5.07
5,90 € Vrátane DPH
5,07 €
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100000536150

Popis

Popis produktu

MOTTO

– Koľko existuje vtipov o policajtoch?

– Ani jeden! Všetko, čo sa o nich hovorí, je čistá pravda.

Téma „policajtov“ je veľmi vďačná humorná téma. Už od nepamäti lákala humoristov a satirikov. Stačí si spomenúť na nemé grotesky s „Keystonskými policajtmi“, ktoré zabávali generácie divákov na celom svete. Tam často šialenou rýchlosťou naháňali stovky policajtov jedného domnelého zločinca, ktorý im aj tak úspešne unikol. A stačí spomenúť Luisa de Funésa v úlohe žandára zo Saint-Tropez, či súčasný úspešný televízny sitkom Profesionáli. V nej sú typické postavy policajtov podľa vzoru: hlúpy, hlúpejší a najhlúpejší.

Prečo si všetci tak masovo uťahujeme práve z tejto skupiny profesií? Lebo ľudia sa radi zabávajú na téme strážcov zákona a majú radi anekdoty o policajtoch. Vravia aj niečo o nás, o stave našej spoločnosti a morálky v nej. Radi si uťahujeme z vážnych autorít, veď policajt je strážca zákona. Ruku na srdce, každý z nás sa dopustil nejakého dopravného priestupku, či už ako šofér alebo chodec. A nikto z nás rád neplatí pokuty.

Téma policajných anekdot je veľmi vďačná a funguje i v okolitých národoch. Niekde sú úplne rovnaké, lebo sú v nej večné témy: ľudská hlúposť, morálka, sex a politika, skrátka sú o živote. Zasmejete, pobavíte sa na nich a zrelaxujete, a preto vám anekdoty v tejto knižke vrele odporúčame.

Kniha je rozdelená do viacerých kapitol, kde sú podľa témy uverejnené anekdoty a karikatúry: policajná akadémia, policajti a blondínky, otázky a odpovede o policajtoch, policajti a rodina, policajti a alkohol, dopravní policajti, policajti kriminalisti, policajti v akcii, policajti v spoločnosti, policajti a lekári, policajti na cestách, policajti v obchode, policajti a Cigáni a úsmevné príhody o skutočných policajtoch. Do tejto kapitoly prispelo veľa známych osobností, spisovateľov, hudobníkov, humoristov, novinárov, mnohí z nich sú členmi prestížneho PI klubu.

  • počet strán: 216
  • produkt: Knihy viazané
  • dátum vydania: 16.5.2016
  • šírka: 130mm
  • výška: 12mm
  • hmotnosť: 240g
  • ISBN: 978–80–85451–52–8
  • jazyk: slovenský

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Stano Milan
Vydavateľ Milan Stano - Štúdio humoru a satiry
Jazyk slovenský
Rok vydania 2016
Väzba Knihy viazané
Počet strán 216
Formát 12 x 130
Hmotnosť 240
ISBN 978-80-85451-52-8