Počet nájdených produktov: 134

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Kolektív: Cuky Luky
14,90 €

12,81 €

Cuky a Luky vychádza knižka! Ne v Rakúsku, rakúske knižky sú smrrrť! Normálne, na Slovensku im vychádza. Bez botoxu, bez plastiky. Nájdete v nej všetko, čo k dvom bratislavským pipinám patrí: Luigiho, maserati, kabelky, pandy, fitko, lodičky, suši.


Landsman Dominik: Denník moderného fotra
9,90 €

8,51 €

Už od útleho veku som chcel byť otcom. V škole všetci chceli byť kozmonautmi, policajtmi alebo princeznami (dokonca aj môj kamarát Vašo chcel byť princeznou). Ja však nie. Ja som chcel byť otcom. Pýtali sa ma: „A naozaj nechceš byť kozmonautom?


autor neuvedený: Anekdoty od Kleina
12 €

10,32 €

Anekdoty od Kleina obsahujú tie nejlepšie anekdoty pre vás a vašich priateľov. Kniha je originálnou ručnou umeleckou knihárskou prácou.


autor neuvedený: Kráľ je polonahý
8,96 €

7,71 €

Publicistické texty spisovateľa, prekladateľa a textára Jána Štrassera, zhrnuté v tejto knihe, vychádzali v týždenníku Domino fórum.


Brosch Kornel: Trikrát denne jeden
13 €

11,18 €

Veríme, že táto knižočka prispeje svojou kvapkou k tomu, že náš deň sa stane radostnejším, a možno nám pomôže, aby sme sa zasmiali nielen trikrát denne, ale aby sme rozveselili aspoň trikrát denne aj naše okolie.


Bröstl Alexander: Každý je trochu webnutý
9 €

7,74 €

Vo svojej najnovšej knihe sa Alexander Bröstl predstaví ako právny teoretik na málo prejazdené trate (napríklad Košice-Bratislava a späť), glosátor okolitého sveta s postrannými úmyslami, spontánny vyznávač hry na tablete pod šírim webom a distribúto


Bröstl Alexander: Lentilkovo
5,90 €

5,07 €

Nová kniha aforizmov Alexandra Bröstla. Doplnená ilustráciami Kazo Kanala.


Bárta, Vladimír Barta Vladimír: Láska - citáty
5,73 €

4,93 €

Pekná darčeková publikácia s citátmi významných osobností na tému láska. Ilustrovaná pôsobivými farebnými fotografiami rôznych žánrov s nápaditým grafickým riešením. Kniha nielen poučí ale aj príjemne poteší Vašich blízkych, ktorých knihou obdaríte.


Edwards D.: Záhadná vražda v Zelenej oranžérii
7,49 €

6,44 €

Veselá kniha o neveselej prítomnosti a smutnej budúcnosti vzbudila pozornosť aj mnohých redakcií denníkov, ktoré uverejnili ohlasy významných osobností, z ktorých vyberáme: avšak, možno novinám veriť?


Elsschot Willem: Syr
8,99 €

7,73 €

Flámsky prozaik Willem Elsschot (1882—1960) patrí k popredným satirikom juhonizozemskej literatúry 20. storočia.


Černochová Anna: Záhadný posol - Povesti a príbehy z Považia 5
5,31 €

4,57 €

Rodný kraj nás poznačí na celý život. Až keď človek dozreje, pochopí, ako ho rodný kraj sformoval. Stredné Považie širšie a Bošácka dolina užšie znamenajú osobitý svet v mojom drahom slovenskom svete.


Čertík Jozef: Myšlienky s kopýtkom
6,90 €

5,93 €

„Boli časy, keď bolo nemožné písať satiru, teraz žijeme časy, keď je zas nemožné satiru nepísať…


Gál Fedor: Krédo
8,90 €

7,65 €

Útla kniha je Fedorova posledná. Ako sa vyjadril v jej úvode, písanie už pociťuje ako drinu. Základom Kréda sú aforizmy, ktoré písal od leta do konca roku 2017.


Grexa Ján: Humorista na dereši
5,31 €

4,57 €

Kniha je plná humoru s množstvom neošúchaných nápadov a je čitateľsky príťažlivá. Je koncipovaná do niekoľkých kapitol s rôznym humoristicko-satirickým arzenálom.


Grexa Ján: Humorista na dereši (mäkká v.)
4,65 €

4 €

Kniha je plná humoru s množstvom neošúchaných nápadov a je čitateľsky príťažlivá. Je koncipovaná do niekoľkých kapitol s rôznym humoristicko-satirickým arzenálom.


Hausmann Josef: Základy mužského šovinizmu
8 €

6,88 €

Prečo sú muži svine??? – A skutočne sú? Alebo je to proste všetko inak? Kniha, ktorá vyšla v Čechách v 19. vydaniach. S humorom a bez servítky, vecne, miestami až kruto otvorene rozoberá dnešné vzťahy mužov a žien.


Hrabalová Anna: A tento si počula?
4 €

3,44 €

A tento si počula? – Za zlatú mrežu – Je to nové vydanie vtipov Humorom proti totalite, z roku 1991 – pozmenený názov. Vydané v roku 2015. Vtipy za


Jurík Ľuboš: Rozpomíname - Črty a príbehy zo starej Bratislavy
5,31 €

4,57 €

V knihe známeho spisovateľa a publicistu Ľuboša Juríka nájdeme starú Bratislavu, kde autor prežil detstvo a dôverne ju pozná. Je to pestrá mozaika života Bratislavčanov prevažne od päťdesiatych rokov po deväťdesiate.


Kalamár Ondrej: K.O. od O.K.
9,90 €

8,51 €

Piata kniha aforizmov Ondreja Kalamára obsahuje všetko, čím sa stal tento aforista so širokou fanúšikovskou základňou populárnym: úderné životné pravdy, nečakané pointy, nové pohľady na notoricky známe skutočnosti, britký humor a ostrý úsudok…


Kolektív: Manželské anekdoty
12 €

10,32 €

Výber anekdot o manželskom spolunažívaní pre vás a vašich priateľov zostavila: Viera Hadrabová Originálna ručná umelecká knihárska práca.


Kolektív: Slávne slová
4,90 €

4,21 €

Knižka s darčekovým dizajnom i obsahom ponúka pestrý výber hlbokých, poučných i vtipných myšlienok – výrokov slávnych osobností z celého sveta.


Kolektív: Výroky slávnych
4,90 €

4,21 €

Knižka s darčekovým dizajnom i obsahom ponúka výrokov slávnych osobností z celého sveta od A po Z


Škreko Benjamín: Neskorý zber
6 €

5,16 €

Pred mnohými a mnohými rokmi som vošiel s Julom Satinským do viechy.
Zrazu sa rozľahlo: „Poď sem, Julko náš drahý, a povedz nám dáku k…inu!“
Obaja (Julo aj ja) sme, pravdaže, vedeli, že humor je niečo celkom iné.


Králik Svetozár: Absurdity
5,20 €

4,47 €

Táto kniha je zbierkou kreslenej satiry výtvarníka Svetozára Králika (1935), bývalého profesora a riaditeľa SŠUP (Stredná škola umeleckého priemyslu), ktorý odchoval množstvo významných grafikov a výtvarníkov.


Kuchár, Milan Stano Augustín: Úsmevy a grimasy
6,90 €

5,93 €

Táto kniha je prierezom humoristickej tvorby veselého podtatranského humoristu Augustína Kuchára. Sú v nej zastúpené všetky humoristické žánre, ktorým sa počas života venoval. V diele tohto tvorcu spoznáte, že humor je jeho filozofiou.


Lachkovič Adolf: Čierne výložky
5 €

4,30 €

Táto kniha nám osobitným, ľudovo jednoduchým štýlom humorne, až groteskne ukazuje celú “vojnu” Záhoráka, pekára Cyrila z Pajštúna, takmer hrdinu v podobe novodobého Švejka.


Longos: Dafnis a Chloe
16 €

13,76 €

Originálna ručná umelecká knihárska práca.


Mühs Wilhelm: Poklady priateľstva
6,60 €

5,68 €

Nazrime do jednej rímskej reštaurácie: akýsi potulný maliar predáva jednému z hostí malý akvarel zobrazujúci pohľad na Rím. Kupec sa nezdržiava dlhým jednaním o cene, ako to býva zvykom, prikývne a zaplatí.


Nosáľ Jozef: Humoresky Vladimíra Nosáľa
5,31 €

4,57 €

Humor je vynikajúci prostriedok na relaxáciu duše. Je to vlastne uhol pohľadu na život. Takýto veselý a optimistický pohľad na život dáva aj kniha „Humoresky Vladimíra Nosáľa“.


Nosáľ Jozef: Humoresky Vladimíra Nosáľa (mäkká v.)
4,65 €

4 €

Humor je vynikajúci prostriedok na relaxáciu duše. Je to vlastne uhol pohľadu na život. Takýto veselý a optimistický pohľad na život dáva aj kniha „Humoresky Vladimíra Nosáľa“.


Nosáľ Jozef: Veselé omrvinky
5 €

4,30 €

Jozef NOSÁĽ (23. 2. 1946 – 10. 4. 2009) je z rodu tých spisovateľov a humoristov, ktorých inšpiráciou je sám život.


Oravec Ján: Zrnká múdrosti
10,90 €

9,37 €

Výroky múdrych ľudí, i po stáročiach aktuálne, koncentrujúce nesmiernu múdrosť a vtip do niekoľkých jednoduchých slov, nás často fascinujú. M.


Platko Igor: Marmota
10 €

8,60 €

Román Marmota (lat. svišť; prezývka hlavného hrdinu románu) je humoristický ladená próza. Je to veselé obzretie sa za nie tak dávnou epochou, pričom sa v nej niektoré reálne udalosti stávajú podkladom na rozvinutie autorovej literárnej fikcie.


Romušiková Katka: Všetko má svoj čas
9,66 €

8,31 €

Ako povedať málo slovami veľa, to je umenie aforizmov, ktorých zbierku prináša aj táto, v poradí druhá kniha Katky Romušikovej.


Skalický Vladimír: 999 vtipov na každý deň
7,90 €

6,79 €

Kniha 999 vtipov na každý deň je výber z dlhoročnej autorovej zbierky. Je určená všetkým na pobavenie i radosť, no najmä tým, ktorí sa vedia zasmiať aj na vlastných nezdaroch a humor ich neopúšťa ani v situáciách, keď iným už behá mráz po chrbte.


Solovič Ján: Maharadža z Royalu
5,31 €

4,57 €

Najnovšia komédia Jána Soloviča „MAHARADŽA Z ROYALU“ je o tom, ako sa v meste Piešťany zjaví rozprávkovo bohatý maharadža, ktorý sa nadchne mestom a ľuďmi a rozhodne sa pomôcť a zároveň rozumne investovať.


Stano Milan: Blondínky v anekdotách
5,40 €

4,64 €

Prečo sú anekdoty o blondínkach také populárne a stále nás rozosmievajú? Prečo sú práve „pekné blondínky“ synonymom krásy spojenej s hlúposťou? Aká je história tohto fenoménu?


Stano Milan: Kálnické príbehy
6,30 €

5,42 €

Anna Sláviková sa narodila 26. mája 1951 v Lubine neďaleko Nového Mesta nad Váhom. Vyštudovala žurnalistiku na FFUK v Bratislave, kde žije. Pracovala v Literárno-dramatickej redakcii Československého rozhlasu, neskôr v Slovenskom filme na Kolibe.


Stano Milan: Policajti v anekdotách
5,90 €

5,07 €

MOTTO

  • Koľko existuje vtipov o policajtoch?
  • Ani jeden! Všetko, čo sa o nich hovorí, je čistá pravda.

    Téma „policajtov“ je veľmi vďačná humorná téma. Už od nepamäti lákala humoristov a satirikov.


Stano Milan: Slovenská republika v anekdotách1993-2013
5,50 €

4,73 €

Aké boli anekdoty o našich politikoch, na čom sa smiali Slováci v predchádzajúcich dvadsiatich rokoch 1993 –2013? Čo hýbalo bránicou slovenskej spoločnosti? Veselé odpovede aj na tieto otázky nájdete v tejto knižke.