CoComelon Hudobná detská plyšová kniha + JJ chlapček záložka

CoComelon Hudobná detská plyšová kniha + JJ chlapček záložka

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Plyšová kniha s detskými riekankami CocomelonTáto rozkošná plyšová kniha je inšpirovaná riekankami z populárnej a vzdelávacej série na YouTube – CoComelon! Kniha riekaniek pre deti obsahuje 5 piesní CoComelon! Celý popis
35 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: DADOO

Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100059004392

Popis

Plyšová kniha s detskými riekankami Cocomelon

Táto rozkošná plyšová kniha je inšpirovaná riekankami z populárnej a vzdelávacej série na YouTube – CoComelon! Kniha riekaniek pre deti obsahuje 5 piesní CoComelon! Otočte a stlačte na každej stránke logo CoComelon, aby ste počuli známe piesne z videí, ktoré vaša ratolesť určite pozná. V knihe nájdete riekanky –  „Old MacDonald“, „Yes Yes Bedtime“, „Yes Yes Vegetables“, pieseň „Thank You“ a „Bath Song“. ”!

Spievajte svoje obľúbené skladby CoComelon s každou stránkou v tejto rozkošnej plyšovej knihe!
Predstavuje 5 klasických detských piesní CoComelon, vrátane „Old MacDonald“, „Yes Yes Bedtime“, „Yes Yes Vegetables“, piesne „Thank You“ a „Bath Song“!
Súčasťou plyšovej knihy je uviazaná postavička JJ na šnúrke, takže môžete kráčať dňom v živote JJa a vložiť ho do špeciálnych vreciek pre ešte väčšiu zábavu a interakciu detí.


Obracajte každú stránku s novou piesňou, ktorú vaše dieťa miluje a pamätá si ju!
Náučné piesne pomáhajú deťom pri kúpaní, večeri alebo dokonca poďakovaní!

– kniha je s piesňami v anglickom jazyku- až 5 rôznych cocomelon piesní- vhodná pre deti od 18 mesiacov- v balení sa nachádza batéria, pre jej výmenu je potrebná batéria typu 2×CR2032