Empower Supplements Auricularia PREMIUM 100 kapslí
20 €

    Auricularia je huba s širokospektrálnymi účinkami na celý organizmus. V Tradičné čínskej medicíne prispieva k vyživenie krvi a podporuje črevnú pohyby. Auricularia (slovensky tiež ucho Judášovo) je významnou hubou tradičnej čínskej medicíny. .

Wolfberry Hríb smrekový - sušené huby 20 g
2,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hríb smrekový – sušené huby 20 g Wolfberry. Hríb smrekový je najčastejším zástupcom pravých hríbov, tzv. Pravákov. V miestnej aj medzinárodnej gastronómii majú hríby svoje nezastupiteľné miesto. Či čerstvé alebo sušené, výborne ochucujú jedlo.

Naturalis Chaga Premium Naturalis 100 g
16,80 €

Chaga Naturalis je vysoko kvalitný extrakt z plodnice huby chaga s 50% obsahom polysacharidov, čo je jedna z najvyšších hodnôt vôbec. Jednoduchým usušením a rozomletím huby nemožno dosiahnuť takých účinkov, ako je to v prípade vysoko koncentrovaných extraktov.

Salvia Paradise Judášovo ucho
2,40 €

100% čistej Judášovo ucho je huba používaná v pokrmoch, alebo ako doplnok známejších húb ako je Hliva ustricová alebo Shiitake (Húževnatec).

Salvia Paradise Plamienky zimnej AF tinktúra
6,10 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá plamienky zimnej vo forme tinktúry s 0% alkoholu pre jednoduché užívanie. Plamienka je veľmi chutná huba s výrazným hubovým arómou, ktorá je využiteľná nielen v kuchyni.

Salvia Paradise Šampiňón záhradné AF tinktúra
3,60 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Pečiarka patrí medzi najpestovanejšie a najobľúbenejšie huby nielen v kuchyni, ale aj v tradičnej európskej a čínskej medicíne. Tinkutra uľahčuje spôsob užívania.