Wolfberry Hríb smrekový - sušené huby 20 g
2,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hríb smrekový – sušené huby 20 g Wolfberry. Hríb smrekový je najčastejším zástupcom pravých hríbov, tzv. Pravákov. V miestnej aj medzinárodnej gastronómii majú hríby svoje nezastupiteľné miesto. Či čerstvé alebo sušené, výborne ochucujú jedlo.


Wolfberry Suchohríb hnedý - sušené huby 20 g
1,80 €

Suchohríb hnedý – sušené huby 20 g Wolfberry. Hríb hnedý čiže Suchohríb hnedý je jedlá a veľmi chutná huba. V miestnej aj medzinárodnej gastronómii majú hríby svoje nezastupiteľné miesto. Či čerstvé alebo sušené, výborne ochucujú jedlo.


Wolfberry Šampiňón záhradné - sušené huby 20 g
1,20 €

Šampiňón záhradné – sušené huby 20 g Wolfberry. Šampiňóny sú v gastronómii jedny z najčastejšie používaných húb. Či čerstvé alebo sušené, výborne ochucujú jedlo. Najdostupnejšie sú dnes šampiňóny pestované v pareniskách.


Empower Supplements Auricularia PREMIUM 100 kapslí
19,30 €

    Auricularia je huba s širokospektrálnymi účinkami na celý organizmus. V Tradičné čínskej medicíne prispieva k vyživenie krvi a podporuje črevnú pohyby. Auricularia (slovensky tiež ucho Judášovo) je významnou hubou tradičnej čínskej medicíny. .


Salvia Paradise Plamienky zimnej 100g
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá plamienky zimnej (Flammulina velutipes). Plamienka je veľmi chutná huba s výrazným hubovým arómou, ktorá je využiteľná nielen v kuchyni. .


Salvia Paradise Plamienky zimnej AF tinktúra
4,80 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá plamienky zimnej vo forme tinktúry s 0% alkoholu pre jednoduché užívanie. Plamienka je veľmi chutná huba s výrazným hubovým arómou, ktorá je využiteľná nielen v kuchyni.


Salvia Paradise Rôsolovky řasotvará 100g
9 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistá Rôsolovky řasotvará je obľúbená v tradičnej čínskej medicíne, ale aj v kuchyni, kde je považovaná za delikatesu. V poslednej dobe sa rozrastá obľuba Rôsolovky v kozmetike, kde je využívaná predovšetkým pre zlepšenie stavu pleti vďaka vysokému obsahu kyseliny hyalurónovej.