Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Spoločenské hry Piatnik

Upresniť parametre
  • Značka
    Piatnik
    ×
SkyShowtime zadarmo
Activity Original (CZ/SK verzia) Activity Original (CZ/SK verzia)
Activity Original (CZ/SK verzia)

Zábavná multigeneračná spoločenská hra pre celú rodinu – nová verzia s viacerými výrazmi CZ/SK verzia

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Equinox Activity Original (CZ/SK verzia)
Piatnik Equinox

Equinox je hra plná magických bytostí. V deň rovnodennosti sa schádzajú na kraji kúzelného lesa rôzne magické bytosti. Stretnú sa vo výzvach a porovnajú svoje schopnosti. Len tí najlepší vstúpi do legiend a bájnych príbehov! Stávkujte na magické bytosti a dúfajte, že vydržia až do konca turnaja.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Up The Rock Activity Original (CZ/SK verzia)
Piatnik Up The Rock

Hor sa do hôr! Šikovným hodom dovediete svoje kozorožce k vrcholku. Rozostavte ich chytro na horských stráňach a postupujte nahor. Stojí vám v ceste cudzí kozorožec? Žiadny problém! Postrčí ho do horského potoka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Honeycombs Activity Junior Turbo SK verzia
Piatnik Honeycombs

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Activity Deti Activity Junior Turbo SK verzia
Activity Deti

Hra zábavná a zároveň podporujúca rozvoj vyjadrovania a slovnú zásobu. Detská verzia hry Activity je prispôsobená malým deťom svojimi požiadavkami aj štýlom obrázkov a farebnosťou. Herný plán predstavuje cestičku džunglí (ktorej dĺžku možno upraviť). Po chodníku sa pohybujú figúrky farebných slonov, vždy za splnenú úlohu môže slon postúpiť. CZ/SK verzia

môžete mať DNES

Partner: MALL
Activity Junior Turbo SK verzia Activity Junior Turbo SK verzia
Activity Junior Turbo SK verzia

Spoločenská hra Activity Junior Turbo je pokračovaním úspešnej hry Activity Junior. Oproti staršej verzii Activity Junior má hra Turbo navyše časovač, ktorý podstatne urýchli hru.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Tik Tak Bum Junior Tik Tak Bum Junior
Tik Tak Bum Junior

Rýchla slovná hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnosť a slovnú zásobu. Zapni bombu, odkry kartu, povedz slovo, ktoré súvisia s obrázkom na karte a odovzdaj rýchlo tikajúci bombu ďalšiemu hráčovi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Tik tak bum! Tik Tak Bum Junior
Tik tak bum!

Napínavá hra pre skupinku odvážnych. Vymysli správne slovo a prehoď tikajúcu bombu na ďalšieho hráča, vydržíš až do konca? Máš odvahu zmerať svoje reakcie s našou bombou? Pozor už tiká!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Activity Kompakt Tik Tak Bum Junior
Activity Kompakt

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Tik Tak Bum Family Piatnik Tik Tak Bum Family
Piatnik Tik Tak Bum Family

Zábavná hra so slovami pre bystré hlavičky, v ktorej sa uplatnia aj šikovné ruky. Pri tejto dynamickej hre musí hráč nielen rýchlo premýšľať pri honbe za správnymi slovami, ale tiež preukázať svoju šikovnosť. Keď začne „bomba“ tikať, je treba ju rýchlo odovzdať druhému hráčovi. To je však možné len v prípade, že hráč správne splní zadanú úlohu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Cink! Piatnik Tik Tak Bum Family
Cink!

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?

môžete mať DNES

Partner: MALL
Rummikub original Piatnik Tik Tak Bum Family
Rummikub original

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

môžete mať DNES

Partner: MALL