Spoločenské hry DINO

Spoločenské hry sa postarajú o zábavu aj vzdelanie. Aké spoločenské hry sú obľúbené pre dvoch, na rodinnú párty či detskú oslavu? Poradíme vám!

Zobraziť viac

Spoločenské hry pre deti

 • Detské hry sú určené pre deti od 1 do 15 rokov. Spoločenské hry pre deti učia deti tímovej spolupráci, strategickému mysleniu a rozvíjajú fantáziu.
  → Obľúbené detské hry sú napríklad Activity Deti alebo Príšerky zo skrine.

Rodinné hry

 • Rodinné hry vynikajú tým, že zaujmú deti aj dospelých, hrať tak môže celá rodina. Rodinné hry prehlbujú vzťahy medzi rodičmi a deťmi alebo súrodencami.
  → Akú rodinnú hru vybrať? Vyskúšajte Čo na to Slováci alebo Jumanji.

Spoločenské hry na párty

 • Párty hry sú zábavné a vtipné. Sú určené pre väčší počet hráčov a hodia sa na najrôznejšie oslavy, stretnutia a podobne. Na firemných večierkoch slúžia k "prelomeniu ľadov" medzi kolegami.

  → Populárne spoločenské hry sú Activity a Krycie mená.

Vzdelávacie hry

 • Vzdelávacie a logické hry majú za úlohu zabaviť aj rozšíriť obzory. Vzdelávacie hry rozvíjajú logické myslenie a trénujú pamäť, môžu sa dotýkať mnohých tém z odborov prírody, vedy, techniky a pod.
  → Vzdelávacie hry Slovensko, Tipni si! alebo Zázraky prírody pobavia aj rozšíria vedomosti.

Strategické hry

 • Úlohou strategických hier je precvičiť mozog v strategickom a logickom myslení. Často sa jedná o budovanie miest a ďalšieho prostredia, organizáciu bitiek a podobne.
  → Obľúbené strategické hry sú Osadníci z Katanu a Minecraft!

Cestovné hry

 • Cestovné hry vynikajú kompaktnými rozmermi, vďaka ktorým sa hodia na cesty. Ľahko ich zbalíte do batohu alebo vrecka. Bežne sa jedná o kartové hry.
  → Na cesty se skvelé hodia Dobble alebo Čierne historky.

Kartové hry

 • Základnú zložku kartových hier tvoria hracie karty. Kartové hry možno hrať takmer kdekoľvek, nie sú náročné na hracie prostredie.
  → Jednou z najvyhľadávanejších kartových hier je Bang! alebo Faunatastic.

Elektronické hry

 • Elektronické hry sú moderné hry s elektronickým mechanizmom. Ten prehlbuje zážitok z hry. Hry sa dobíjajú za pomoci batérií.
  → Hry Tik Tak Bum, Pictionary Air alebo Hladné rybičky sa postarajú o veľa zábavy.

Hlavolamy

 • Hlavolamy sú k dostaniu v neprebernom množstve prevedení. K dostaniu sú drevené, kovové aj plastové hlavolamy pre deti aj dospelých, ktoré trénujú logické myslenie a haptické schopnosti.
  → Kúpte si legendárnu Rubikovu kocku alebo Ježka v klietke.

Joja a žonglovanie

 • Joja a žonglovacie nástroje trénujú postreh, obratnosť a sústredenie.

Stolný fotbal a hokej

 • Zahrajte si futbal alebo hokej z pohodlia domova. Hracie postavičky sa ovládajú za pomoci tyčí alebo pružín. Stolný futbal a hokej je ideálnym doplnkom aj do spoločenských priestorov, herní, reštaurácií a podobne.

Šípky

 • Legendárna hra detské šípky sa tešia stále veľkej obľube. Hernú plochu môžete umiestniť kamkoľvek na stenu s dostatočným odstupom. K dostaniu sú elektronické aj klasické šípky pre deti aj dospelých.
Info:

Veľmi populárne sú tiež puzzle, na ktorých zložení sa môže podieľať celá rodina.

Hry pre jedného

Hry pre 1 hráča majú výhodou v tom, že si ich môžete zahrať kedykoľvek bez potreby spoluhráčov. Aké hry pre jedného vybrať?

 • Pre deti Tučniacina ľade alebo IQ Puzzle Pro.
 • Dospelých poteší labyrint Perplexus či 50 rébusov do vrecka.

Spoločenský hry pre dvoch

  → Populárne hry pre 2 sú Sabotér Duel a kartová hra Pán Prsteňov.

Aká je priemerná doba hrania spoločenských hier?

Typ vstupu/výstupu Využitie
Jack 3,5 mm Klasický audio jack pre slúchadlá.
USB port Môže byť použitý na prepojenie s PC a ďalšími zariadeniami.
RCA-Cinch Pre profesionálny prenos zvuku, minimálne skreslenie.
Sieťový kábel Pre pripojenie viacerých PC.

* Tabuľka je len orientačná, vždy záleží na konkrétnych pravidlách každej hry.

TIP!

Pre deti sú na trhu tiež vzdelávacie hračky, ktoré rozvíjajú haptické schopnosti a učia novým vedomostiam formou hry.

-18%
DINO City Blox detská hra
4x

DINO City Blox detská hra

28 €
22,90 €

Hra spája princíp známych plastových Lego kociek so strategickou hrou. Prvý hráč, ktorý správne umiestni svoje stavebné bloky na všetky tri pozemky a cez stavbu pretiahne karty krajiny vyhráva! Ale dávajte si pozor na karty udalostí!

Tovar od predajcu MALL
-16%
DINO Země Město cestovná spoločenská hra
25x

DINO Země Město cestovná spoločenská hra

14,20 €
11,90 €

Ukážte, že vám to stále páli. Obľúbená hra Země Město, ktorú ste hrali ako malé deti, sa vracia vo vylepšenej verzii, ktorá vás zaručene pobaví aj ako stredne náročných dospelákov. Hra je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke.

Tovar od predajcu MALL
DINO Zápalky spoločenská hra malá
4x

DINO Zápalky spoločenská hra malá

11,90 €

Ukážte priateľom, ako vám to páli pri lúštení 50 hlavolamov so zápalkami. Ako premiestniť jednu zápalku, aby premenila hviezdu v desať trojuholníkov alebo otočila hlavou sliepka? 50 netradičných hlavolamov preverí a zlepší logické uvažovanie a priestorovú predstavivosť.

Tovar od predajcu MALL
DINO cestovná hra Uzly
12x

DINO cestovná hra Uzly

10,33 €
9,35 €

Odviazať sa zvládne s trochou odvahy každý. Ale uviazať? To už chce poriadnu dávku šikovnosti. Naučte sa hravou formou viazať nepreberné množstvo uzlov a zmerajte svoje sily a zručnosť na stretnutí s kamarátmi alebo napríklad s deťmi na cestách.

Tovar od predajcu MALL
-18%
DINO Harry Potter: Kúzelné tovry
8x

DINO Harry Potter: Kúzelné tovry

26,90 €
21,90 €

Z Rokfortu utiekli kúzelné tvory. Vy a vaši priatelia ich musíte znova pochytať. Získavajte stopy, aby ste tieto stvorenia vystopovali! Unikátny otáčací herný plán prináša veľa napätia, zábavy a umožní vám pohybovať sa počas hry hneď v dvoch samostatných herných prostrediach.

Tovar od predajcu MALL
-16%
DINO Veselé hry s Krtkom
36x

DINO Veselé hry s Krtkom

15,50 €
12,90 €

Zahrajte si s deťmi hru z vašej mladosti, Klobúčik hop! Cieľom je trafiť sa vystreleným farebným klobúčikom do správneho farebného poľa. Táto zábavná hra pobaví ako deti, tak i dospelých.

Tovar od predajcu MALL
-19%
DINO Dostihy a stávky - NOVÉ
198x

DINO Dostihy a stávky - NOVÉ

23,50 €
18,90 €

Dostihy a stávky je dnes už klasická stolová spoločenská hra na motívy hry Monopoly s pôvodnými pravidlami a bohatou originálnou výbavou. Je určená predovšetkým starším deťom a dospelým hráčom. Každý hráč je majiteľom stajne. Cieľom hry je čo najlepšie investovať zverené prostriedky do koní a dostihov tak, aby stajňa získala čo najviac výhier.

Tovar od predajcu MALL
DINO Klobúčik hop
80x

DINO Klobúčik hop

7,73 €
6,90 €

Zahrajte si s deťmi hru z vašej mladosti, Klobúčik hop! Cieľom je trafiť sa vystreleným farebným klobúčikom do správneho farebného poľa. Táto zábavná hra pobaví ako deti, tak i dospelých.

Tovar od predajcu MALL
DINO Odvážny Bojko 10 sekundová výzva

DINO Odvážny Bojko 10 sekundová výzva

25,90 €
Novinka

Pripraviť sa, pozor… TERAZ! Greg a jeho kamaráti pre teba prichystali tie najbláznivejšie skopičiny. Rodinná hra pre všetkých hráčov od 8 rokov.

Tovar od predajcu MALL
-30%
DINO Kráľovstvo hier 365 hier spoločenská hra
65x

DINO Kráľovstvo hier 365 hier spoločenská hra

26,99 €
18,75 €

Súbor 365 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 6 obojstranných herných plánov.

Tovar od predajcu MALL
DINO Poď sa hrať Krtko detská spoločenská hra
143x

DINO Poď sa hrať Krtko detská spoločenská hra

8 €
7,90 €

Detská obľúbená hra s Krtkom a kamarátmi. Pri hre ich sprevádzajú veselé ilustrácie od pána Milera. Pravidlá hry sú rovnaké ako u Človeče, nehnevaj sa. Hracia kocka však namiesto bodov obsahuje obrázky, ktoré sú tiež na políčkach herného plánu.

Tovar od predajcu MALL
DINO Dostihy a stávky Junior
103x

DINO Dostihy a stávky Junior

13,99 €
11,90 €

Detský variant najúspešnejšej českej hry Dostihy a stávky. Hráči nakupujú svoje poníky a ďalšiu potrebnú konskú výbavu. Táto hra prinesie nielen zábavu, ale tiež zoznámi deti s hodnotou peňazí a precvičuje počítanie.

Tovar od predajcu MALL

Spoločenské hry

Spoločenské hry vyberajte na MALL.sk. V ponuke máme spoločenské hry pre deti aj dospelých, spoločenské hry na oslavu alebo spoločenské hry pre dvoch.

Spoločenské hry Albi

 • Albi ponúka populárne spoločenské hry pre deti aj dospelých, ako sú Osadníci z Katanu, Bang !, Slovensko, Tipni si! a rad ďalších.

Spoločenské hry Mindok

 • Mindok je český výrobca spoločenských hier. Z ich dielne pochádza napríklad hra Carcassonne, Krycie mená, Čierne historky a mnoho ďalších hier.

Spoločenské hry Dino

 • Výrobca Dino ponúka herné klasiky, ako Človeče nehnevaj sa, Dostihy a stávky, Kris Kros a iné.