Spoločenské hry Albi

Spoločenské hry sa postarajú o zábavu aj vzdelanie. Aké spoločenské hry sú obľúbené pre dvoch, na rodinnú párty či detskú oslavu? Poradíme vám!

Zobraziť viac

Spoločenské hry pre deti

 • Detské hry sú určené pre deti od 1 do 15 rokov. Spoločenské hry pre deti učia deti tímovej spolupráci, strategickému mysleniu a rozvíjajú fantáziu.
  → Obľúbené detské hry sú napríklad Activity Deti alebo Príšerky zo skrine.

Rodinné hry

 • Rodinné hry vynikajú tým, že zaujmú deti aj dospelých, hrať tak môže celá rodina. Rodinné hry prehlbujú vzťahy medzi rodičmi a deťmi alebo súrodencami.
  → Akú rodinnú hru vybrať? Vyskúšajte Čo na to Slováci alebo Jumanji.

Spoločenské hry na párty

 • Párty hry sú zábavné a vtipné. Sú určené pre väčší počet hráčov a hodia sa na najrôznejšie oslavy, stretnutia a podobne. Na firemných večierkoch slúžia k "prelomeniu ľadov" medzi kolegami.

  → Populárne spoločenské hry sú Activity a Krycie mená.

Vzdelávacie hry

 • Vzdelávacie a logické hry majú za úlohu zabaviť aj rozšíriť obzory. Vzdelávacie hry rozvíjajú logické myslenie a trénujú pamäť, môžu sa dotýkať mnohých tém z odborov prírody, vedy, techniky a pod.
  → Vzdelávacie hry Slovensko, Tipni si! alebo Zázraky prírody pobavia aj rozšíria vedomosti.

Strategické hry

 • Úlohou strategických hier je precvičiť mozog v strategickom a logickom myslení. Často sa jedná o budovanie miest a ďalšieho prostredia, organizáciu bitiek a podobne.
  → Obľúbené strategické hry sú Osadníci z Katanu a Minecraft!

Cestovné hry

 • Cestovné hry vynikajú kompaktnými rozmermi, vďaka ktorým sa hodia na cesty. Ľahko ich zbalíte do batohu alebo vrecka. Bežne sa jedná o kartové hry.
  → Na cesty se skvelé hodia Dobble alebo Čierne historky.

Kartové hry

 • Základnú zložku kartových hier tvoria hracie karty. Kartové hry možno hrať takmer kdekoľvek, nie sú náročné na hracie prostredie.
  → Jednou z najvyhľadávanejších kartových hier je Bang! alebo Faunatastic.

Elektronické hry

 • Elektronické hry sú moderné hry s elektronickým mechanizmom. Ten prehlbuje zážitok z hry. Hry sa dobíjajú za pomoci batérií.
  → Hry Tik Tak Bum, Pictionary Air alebo Hladné rybičky sa postarajú o veľa zábavy.

Hlavolamy

 • Hlavolamy sú k dostaniu v neprebernom množstve prevedení. K dostaniu sú drevené, kovové aj plastové hlavolamy pre deti aj dospelých, ktoré trénujú logické myslenie a haptické schopnosti.
  → Kúpte si legendárnu Rubikovu kocku alebo Ježka v klietke.

Joja a žonglovanie

 • Joja a žonglovacie nástroje trénujú postreh, obratnosť a sústredenie.

Stolný fotbal a hokej

 • Zahrajte si futbal alebo hokej z pohodlia domova. Hracie postavičky sa ovládajú za pomoci tyčí alebo pružín. Stolný futbal a hokej je ideálnym doplnkom aj do spoločenských priestorov, herní, reštaurácií a podobne.

Šípky

 • Legendárna hra detské šípky sa tešia stále veľkej obľube. Hernú plochu môžete umiestniť kamkoľvek na stenu s dostatočným odstupom. K dostaniu sú elektronické aj klasické šípky pre deti aj dospelých.
Info:

Veľmi populárne sú tiež puzzle, na ktorých zložení sa môže podieľať celá rodina.

Hry pre jedného

Hry pre 1 hráča majú výhodou v tom, že si ich môžete zahrať kedykoľvek bez potreby spoluhráčov. Aké hry pre jedného vybrať?

 • Pre deti Tučniacina ľade alebo IQ Puzzle Pro.
 • Dospelých poteší labyrint Perplexus či 50 rébusov do vrecka.

Spoločenský hry pre dvoch

  → Populárne hry pre 2 sú Sabotér Duel a kartová hra Pán Prsteňov.

Aká je priemerná doba hrania spoločenských hier?

Typ vstupu/výstupu Využitie
Jack 3,5 mm Klasický audio jack pre slúchadlá.
USB port Môže byť použitý na prepojenie s PC a ďalšími zariadeniami.
RCA-Cinch Pre profesionálny prenos zvuku, minimálne skreslenie.
Sieťový kábel Pre pripojenie viacerých PC.

* Tabuľka je len orientačná, vždy záleží na konkrétnych pravidlách každej hry.

TIP!

Pre deti sú na trhu tiež vzdelávacie hračky, ktoré rozvíjajú haptické schopnosti a učia novým vedomostiam formou hry.

Albi Bang kocky rozšírenie - Old Saloon
1x

Albi Bang kocky rozšírenie - Old Saloon

13,69 €
11,90 €

S rozšírením Old Saloon Kockový Bang poriadne ožije! Úlohy dostávajú nový rozmer, pretože pridávajú každej úlohe špeciálnu akciu, ktorá môže hrou poriadne zamiešať.

Tovar od predajcu MALL
-17%
Albi Catan - Duel
7x

Albi Catan - Duel

22,90 €
18,90 €

Duel je samostatná hra len pre 2 hráčov, ale na stále rovnakom princípe ostrova Katan, teda s obchodovaním, budovaním a plánovaním.

Tovar od predajcu MALL
Albi Šťastný zubáč
13x

Albi Šťastný zubáč

13,34 €
12,90 €

Vydajte sa proti prúdu s treskúcou zábavnou kartovou hrou Šťastný zubáč! Otočte kartu, zakričte, čo na nej je, a skúste čo najrýchlejšie nájsť spoluhráča, ktorého karta ukazuje rovnaký obrázok.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Albi Krčmár kvíz
17x

Albi Krčmár kvíz

27,30 €
21,37 €

Krčmár kvíz je netradičná kvízová hra plná zaujímavých otázok. Táto hra je založená na veľmi populárnych „Krčmových kvízoch“, ktoré sa odohrávajú priamo v reštauráciách a vznikla priamo v spolupráci s jedným z organizátorov týchto súťaží.

Tovar od predajcu MALL
Albi Párty Alias Hádaj, kto si SK
20x

Albi Párty Alias Hádaj, kto si SK

22,90 €

Párty Alias Hádaj, kto si je zábavná párty hra s čelenkami, kde budete odhaľovať identitu spoluhráčov podľa pojmu napísanom na čelenke, ktorú má každý nasadenú na hlave. Hráč, ktorý je práve na ťahu, sa snaží všetkým ostatným vysvetliť, čo majú na čele napísané tak, aby to uhádli.

Tovar od predajcu MALL
Albi Zoom SK
6x

Albi Zoom SK

30,10 €
25,90 €

Hra, ktorá vznikla v kooperácii s TV Prima. S každou kartou sa môžete vypraviť na iné miesto a odkryť tajomstvá ľudského poznania – či už ide o krásy prírody, neuveriteľné divy vedy a techniky, dávnu históriu alebo fascinujúce miesta.

Tovar od predajcu MALL
Albi Tipni si Slovensko
27x

Albi Tipni si Slovensko

26,50 €
22,90 €

Pri hraní Tipni si! Slovensko si nielenže osviežite znalosti o našej vlasti, ale dozviete sa o množstve rekordov Slovenskej republiky, o ktorých ste možno doteraz ani nepočuli. V tejto hre nájdete 1188 otázok rozdelených do šiestich okruhov: zemepis, dejiny, kultúra, príroda, šport, rozne.

Tovar od predajcu MALL
Albi Kvído Obchod SK
5x

Albi Kvído Obchod SK

26,30 €

Hra o nakupovaní je unikátna detská hra od Kvída. Naučí deti ako hospodáriť s peniazmi, správnemu rozhodovaniu, sociálnym schopnostiam, ale aj napríklad delenie potravín do druhov (napr. ovocie, zelenina, mliečne výrobky, atď.).

Tovar od predajcu MALL
Albi V kocke! Vesmír SK
1x

Albi V kocke! Vesmír SK

14,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a znalostí zo sveta ďalekého vesmíru, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

Tovar od predajcu MALL
-32%
Albi Párty Alias - SK verzia
77x

Albi Párty Alias - SK verzia

24,99 €
16,90 €

Oslavujete? Organizujete párty? Párty Alias ​​rozprúdi zábavu!

Tovar od predajcu MALL
-40%
Albi Poker deluxe
84x

Albi Poker deluxe

31,33 €
18,75 €

Poker de luxe je sada s kvalitnými žetónmi v praktickom hliníkovom kufríku. Kartová hra preslávená v USA teraz aj vo vašej obývačke. Zahazardujte si celá rodina.

Tovar od predajcu MALL
-18%
Albi Šach - drevené
88x

Albi Šach - drevené

15,99 €
13,11 €

Klasická hra šach v luxusnom prevedení. Drevené šachy od Albi sú určené pre 2 hráčov a odporúčaný vek hráčov je od 5 rokov. Obvyklá doba hrania je: 60 a viac minút.

Tovar od predajcu MALL

Spoločenské hry

Spoločenské hry vyberajte na MALL.sk. V ponuke máme spoločenské hry pre deti aj dospelých, spoločenské hry na oslavu alebo spoločenské hry pre dvoch.

Spoločenské hry Albi

 • Albi ponúka populárne spoločenské hry pre deti aj dospelých, ako sú Osadníci z Katanu, Bang !, Slovensko, Tipni si! a rad ďalších.

Spoločenské hry Mindok

 • Mindok je český výrobca spoločenských hier. Z ich dielne pochádza napríklad hra Carcassonne, Krycie mená, Čierne historky a mnoho ďalších hier.

Spoločenské hry Dino

 • Výrobca Dino ponúka herné klasiky, ako Človeče nehnevaj sa, Dostihy a stávky, Kris Kros a iné.