Hape Velký dřevěný ponk s nářadím
80,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tak toto je pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Hračka obsahuje nářadí, spojovací materiál, zádový díl pro ukotvení šroubků, celkem 35 dílků.

Hape Montážní box s nářadím
15,50 €

Sada nářadí – malí stavitelé a opraváři v ní naleznou vše potřebné! Šrouby, matičky, kladivo a spousta dalšího. Vše je uloženo v praktické bedýnce.

Hape Vedcov ponk Deluxe-23%
128 € 97,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tak toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Hape Kosmetický kufřík
17,40 €

V štýlovom kufríku sa ukrýva ružová kozmetická sada pre malé parádnice obsahujúce 11 ks príslušenstva – gumičky do vlasov, zrkadlo, hrebeň a ďalšie. Hra na skrášľovací salón môže začať!

Hape Vedcov kufrík
42,68 € 34,90 €

Vedcov kufrík pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec bude nadšený. Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Hape Vedcov ponk stredná
74,66 € 66,60 €
+ doprava zadarmo

Toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Hape Výroba domácí pizzy
19 €

Máte chuť na pizzu? S touto hračkou si ji můžete dát kdykoliv! Může sloužit nejen jako doplněk do kuchyňky, ale také pomůže dětem pojmenovávat barvy, počítat a rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ozdobte pizzu tím, na co máte právě chuť. Pomocí servírovacích pomůcek si poté svůj kousek snadno nandáte na talíř.

Hape Doktor
20,95 € 18,60 €

Udržujte svojich priateľov šťastnými a zdravými vďaka tejto dobre vybavenej lekárničke. Navyše touto hrou uľahčíte dieťaťu jeho návštevu u skutočného lekára. Krásne drevené prevedenie a dizajn, ktoré si zamiluje každý mladý lekár.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: