ECOIFFIER Vozík so záhradným náradím a kanvičkou
13,20 € 12,30 €

Plastový vozík so záhradným náradím je nevyhnutná súčasť vybavenia vášho malého záhradníka. S týmto vozíkom bude práca na záhradke hračka. Po zasadení kvetín alebo zeleniny môže záhradníček rastliny i zaliať pribalenou kanvičkou.

ECOIFFIER Záhradný gril čierny
18,48 € 15,40 €

Záhradný gril je snom každého kuchtíka. Môže v letný podvečer pripraviť výbornú večeru pre svojich priateľov. Teraz si môžu pozvať kamarátov i vaše deti a pripraviť im na ražni kuriatko alebo zeleninu.

ECOIFFIER Záhradná kosačka červená
8,40 €

Záhradná kosačka pre malých pomocníkov je skvelý darček pre malé deti. Hračku ľahko zložíte pre jednoduchšie skladovanie. Plastové jednoduché prevedenie v pekných farbách.

ECOIFFIER Kufrík pre veterinára so psíkom
16,76 € 13,80 €

Kufrík pre malého veterinára so psíkom obsahuje všetky potrebné pomôcky. Váš malý ošetrovateľ môže pomocou injekcie uspať chorého psíka a potom operovať. Pre doliečenie je lepšie nechať psíka nejaký čas v prepravke.

ECOIFFIER Zahradná kosačka
8,99 € 7,70 €

Záhradná kosačka pre malých záhradníkov. Hračku ľahko zložíte pre jednoduchšie skladovanie. Plastové jednoduché prevedenie v pekných farbách. Vyrobené v EÚ.

ECOIFFIER Lekársky kufrík veľký
12,86 € 10,70 €

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený k základnému lekárskemu ošetreniu. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. Obsahuje injekciu, teplomer, stetoskop a ďalšie.

ECOIFFIER Lekársky kufrík Medical
14,81 € 12,70 €

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený k základnému lekárskemu ošetreniu. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. Obsahuje injekciu, teplomer, stetoskop a ďalšie.

ECOIFFIER Stánek s rychlým občerstvením
30,70 € 26,90 €

Novinka

S tímto stánkem budeš mít velký úspěch u menších zákazníků. Tento stánek obsahuje vše potřebné pro rychlé občerstvení. Hra na prodavače je velmi zábavná.

ECOIFFIER Záhradná kosačka, odnímateľný kôš
17,30 €

Záhradná kosačka plastová by nemala chýbať žiadnemu starostlivému záhradníkovi. Kosačka má tiež odnímateľný kôš. Hračku ľahko zložíte pre jednoduchšie skladovanie.

ECOIFFIER Vozík pre veterinára so psíkom
33,96 € 27,40 €

Veterinárny stolík s príslušenstvom je určený pre všetkych malých veterinárov. Je na kolieskach a v spodnej časti je priestor na umiestnenie prepravky so psíkom. Horná časť stolčeka je určená pre vyšetrenie zvieratka.

ECOIFFIER Záhradný vozík s kosačkou a odfukovačom lístia
31,21 € 26,90 €

Súprava 3 v 1 na záhradu sa skladá z odfukovačom na lístie, kosačky na trávu a záhradného vozíka na kolieskach. Záhradný vozík obsahuje aj kvetináče, kanvičku a záhradné náradie. S touto súpravou bude každé dieťa hneď rodený záhradník!

ECOIFFIER Fast food
21,90 € 18,80 €

Novinka

V žádném obchodě by nemělo chybět toto příslušenství pro rychlé občerstvení. Obsahuje mnoho doplňků. Hra na prodavače je velmi zábavná. Tyto barevné doplňky se budou hodit do každého dětského pokojíčku.

ECOIFFIER Stánek s biopotravinami
38,40 € 33,10 €

Novinka

Tento stánek nabízí jen samézdravé potraviny. Rozlož si tento stánek a můžeš čekat nové zákazníky. Stánek se stane krásnou barevnou dekorací v dětském pokojíčku. Stánek je vybaven dvěma stabilními kolečky.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: