Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 12191236

Dolmen - Day One Edition (PC)

Dolmen - Day One Edition (PC)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Dolmen je desivé nové akčné RPG, ktoré kombinuje futuristické sci-fi s prvkami kozmického hororu. Bude vaša časová línia vymazaná, alebo porazíte svojich nepriateľov, prežijete a splníte svoju misiu? Celý popis
34,99 €
Tovar od: Xzone
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
34,99 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 2 kusy

15.6.2023 na výdajnom mieste
15.6.2023 - 16.6.2023 na vašej adrese

Popis

Dolmen je desivé nové akčné RPG, ktoré kombinuje futuristické sci-fi s prvkami kozmického hororu. Bude vaša časová línia vymazaná, alebo porazíte svojich nepriateľov, prežijete a splníte svoju misiu? V hre Dolmen sa hráči ocitajú na nepriateľskej mimozemskej planéte známej ako Revion Prime. Vaša úloha? Priviezť späť vzorky kryštálu s obzvlášť jedinečnými vlastnosťami, takzvaného „dolmenu“. Tieto kryštály dokážu umožniť interakciu medzi realitami, takže predstavujú revolúciu na poli vesmírneho prieskumu a zmenia známy svet navždy.
DYNAMICKÝ SÚBOJ

V hre Dolmen budete silnieť s každou bitkou! Užite si bohatý súbojový systém s rôznymi zbraňami a chvatmi, ktoré máte k dispozícii. Intuitívne sa prepínajte medzi kontaktným a streleckým súbojom a prekonajte aj tých najnáročnejších nepriateľov, ktorých proti vám môže Revion Prime postaviť.

ENERGETICKÝ REŽIM
Správa energie je v hre Dolmen kľúčom k víťazstvu. Nielenže sa energia používa pre strelecké zbrane, ale taktiež aktivuje „energetický režim“. „Energetický režim“ nabije vaše kontaktné zbrane živelnými stavovými efektmi, takže môžete naplno využiť slabiny svojich nepriateľov.

OBJAVTE ZÁHADNÚ PLANÉTU
Zničený, temne nádherný svet čaká na to, až ho objavíte. Nájdete všetky tajomstvá, ktoré vám Revion Prime môže ponúknuť? Alebo vás tento krutý svet dostane na pokraj smrti?

ČAKÁ VÁS VÝZVA
Tento svet nechce, aby ste prežili. Budete svedkami toho, ako je vaša časová línia vymazaná, alebo dokážete zdolať výzvu, ktorá vás čaká? Revion Prime ponúka množstvo odporných oblúd, ktoré preveria vaše schopnosti.

Video


DYNAMICKÝ SÚBOJ
V hre Dolmen budete silnieť s každou bitkou! Užite si bohatý súbojový systém s rôznymi zbraňami a chvatmi, ktoré máte k dispozícii. Intuitívne sa prepínajte medzi kontaktným a streleckým súbojom a prekonajte aj tých najnáročnejších nepriateľov, ktorých proti vám môže Revion Prime postaviť.

Dolmen - Day One Edition
ENERGETICKÝ REŽIM
Správa energie je v hre Dolmen kľúčom k víťazstvu. Nielenže sa energia používa pre strelecké zbrane, ale taktiež aktivuje „energetický režim“. „Energetický režim“ nabije vaše kontaktné zbrane živelnými stavovými efektmi, takže môžete naplno využiť slabiny svojich nepriateľov.

dol men
OBJAVTE ZÁHADNÚ PLANÉTU
Zničený, temne nádherný svet čaká na to, až ho objavíte. Nájdete všetky tajomstvá, ktoré vám Revion Prime môže ponúknuť">Dolmen - Day One Edition (PC)