Blizzard Diablo III Reaper of Souls Cz / PC

Hodnotenie: 5 3 hodnotení Značka: Blizzard Náš kód: 655007

Doprava zadarmo

Blizzard Diablo III Reaper of Souls Cz / PC

Porážka Diabla, Pána hrôzy, mala sa svet priniesť nový vek plný nádeje. No namiesto toho však odhalila temné stvorenie s neuveriteľnou mocou, ktorého zlomyseľné úmysly sú stále zahalené závojom tajomstva. Reaper of Souls, nové rozšírenie ku jednej z najúspešnejších RPG na svete, otvára temnú a desivú novú kapitolu v neutíchajúcim konflikte smrteľného sveta Sanctuary. Celý popis

19.9
5 3

19,90 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 55 €, Ušetríte 35,10 € (63 %)
Už sa nepredáva
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Popis

Popis produktu

Jedná sa o rozšírenie do pôvodnej RPG hry Diablo 3!

Porážka Diabla, Pána hrôzy, mala sa svet priniesť nový vek plný nádeje. No namiesto toho však odhalila temné stvorenie s neuveriteľnou mocou, ktorého zlomyseľné úmysly sú stále zahalené závojom tajomstva. Reaper of Souls, nové rozšírenie ku jednej z najúspešnejších RPG na svete, otvára temnú a desivú novú kapitolu v neutíchajúcim konflikte smrteľného sveta Sanctuary.

Malthael, padlý Archanjel vzdelania, ktorý zmizol pred dávnou dobou, sa vracia v Reaper of Souls ako Anjel smrti a zmocní sa čierneho Kameňa dušou, ktorý obsahuje esenciu Najväčšieho Zla (Prime Evil). Ak by bola jeho moc vypustená na svet, dôsledky by boli katastrofické.

Našťastie však prichádza nový hrdina-Crusader, ktorý je pripravený pripojiť ruku k dielu a donútiť Malthaela zodpovedať sa za svoje činy. Odetý v masívnej zbroji, s nepreniknuteľným štítom, prichádza táto nová hrateľná postava s množstvom potrestať zbraní a mocnú bojovú mágiou, ktorá dokáže posilniť spojencov, ako aj oslabiť nepriateľov. Ako prirodzený „tank“, Crusader pridáva silu a všestrannosť do každej družiny dobrodruhov.

Hlavné rysy:

 • Akt V pokračuje v príbehu tam, kde skončil v Diablo 3, a berie hráčov do legendárneho mesta Westmarch a pradávnych hál pevnosti Pandemonium.
 • Maximálny level zvýšený na 70 umožní hráčom dosiahnuť nové sily.
 • The Crusader prichádza ako nová hrateľná postava k pôvodným Barbarian, Demon Hunter, Monk, Witch Doctor a Wizard.
 • Nové kúzla a schopnosti pre každého z pôvodných hrdinov.
 • Vylepšený systém padanie vecí, ktorý zaisťuje padanie „menej, ale lepšie“, a odmeňuje hráčov s užitočnými vylepšeniami.
 • Zbierajte vzácne veci bezprecedentnej moci, vrátane legendárnych vecí, ktoré priamo menia hru.
 • Prispôsobte si vzhľad svojho hrdinu a vylepšite svoje veci vďaka novému NPC-The Mystic.
 • Vylepšenie v Diablo III Paragon Progression System zaisťujú ešte viac možností ako ukončiť hru a priniesť tak lepší pôžitok v opätovnom hraní.
 • Bojujte proti plejáde nových diabolských monštier, ktoré túžia po krvi hrdinov zo Sanctuary.
 • Neprestávajte preskúmavať v Adventure módu, v ktorom sú všetky waypointy otvorené a môžete tak bojovať v každom nastavení.
 • Získajte novú výzbroj vďaka Loot Run funkciu, kde môžete vyskúšať svoje schopnosti v náhodných 10–20 minútových dungeonoch zložených z náhodných miest, monštier a bossov.
 • Staňte sa lovcom odmien vďaka novým úlohám Bounty.
 • Spojte sa s priateľmi ako nikdy predtým vďaka vylepšeniam v sociálnom systéme, ktorý teraz obsahuje nové klany a skupiny.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ konzoly PC
Hra na PC áno
Žáner hry akčné - ostatné
Verzia programu krabica
Odporúčaný vek od 16 rokov
Hra na Kinect nie
Hra na MOVE nie