10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Nintendo Pikmin 3 Deluxe (SWITCH)

Nintendo Pikmin 3 Deluxe (SWITCH)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Núdzového pristátia na svete plnom dobrodružstva v hre z Pikmin 3 sa dočkala aj konzola Nintendo Switch a hra vychádza vo vylepšenej Deluxe edícii. Ovládajte hŕbu malých stvorenia a skúmajte nehostinnou planétu v tejto akčnej stratégii. Jednotliví Pikmin majú svoju unikátnu zručnosť.
50,80 €
Tovar od: CZC.cz
50,80 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 2 kusy

29.7.2024 na výdajnom mieste
26.7.2024 - 29.7.2024 na vašej adrese

Popis

Núdzového pristátia na svete plnom dobrodružstva v hre z Pikmin 3 sa dočkala aj konzola Nintendo Switch a hra vychádza vo vylepšenej Deluxe edícii. Ovládajte hŕbu malých stvorenia a skúmajte nehostinnou planétu v tejto akčnej stratégii. Jednotliví Pikmin majú svoju unikátnu zručnosť, ktorú potrebujete na prekonanie všadeprítomných prekážok. Hľadajte vzácne predmety, riešte hádanky a porazte mocné stvorenia. Dostanete sa z tejto planéty, na ktorú ste havarovali?

ČO JE NOVÉHO?

Ak ste hrali Pikmin 3 na konzolu Wii U alebo je to pre vás úplne nová návšteva planéty „PNF-404“ vedzte, že Pikmin 3 Deluxe je plný nových herných módov a obsahu. Menujme napríklad kooperatívnu hru pre dvoch hráčov v hlavnom príbehu alebo zbrusu novú časť príbehu, kedy sa jedná o prológ a epilóg k hre, v ktorých nájdeme hrdinu predchádzajúcich dvoch hier – Olimar a Louieho.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

LEPŠIE OVLÁDANIE

Vylepšenia sa dočkalo aj ovládanie, vďaka ktorému skúmanie okolia bude ďaleko jednoduchšie. Vylepšený zameriavací systém pomôže pri súbojoch s lepšie vyváženými nepriateľmi. Novinkou sú aj nové stupne obtiažnosti hry. Piklopedia potom ponúkne informácie o jednotlivých postavách a stvoreniach, na ktoré narazíte v priebehu hry.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

A TÝM nekončíme

Ak si chcete dať pauzu od hlavného príbehového režimu, tak sa môžete ponoriť do mnohých zábavných herných módov. Súperte s ďalším hráčom v Bingo Battle alebo dokončite unikátne výzvy sami či v kooperácii v Mission Mode, pričom sa môžete tešiť na všetky DLC z Wii U verzie.