Teddy Together (3DS)-35%
39,99 € 25,89 €

Akcia

Ktoré dieťa nikdy nesnívalo o tom, že jeho obľúbená hračka ožije? Presne to sa stane v netradičnej hre Teddy Together, ktorá sa podobá hrám v štýle Nintendogs.

Mario VS Donkey Kong: Tipping Stars (3DS)-26%
19,99 € 14,79 €

Akcia

V tejto plošinovej hre hráči vedú Mini Mario hračky k východu pomocou dotykového ovládania. Rovnako ako pri predošlých hrách v sérii môžu hráči vytvárať vlastné úrovne a zdielať ich s ostatnými hráčmi online.

Inazuma Eleven GO Light (3DS)-26%
34,99 € 25,89 €

Akcia

Ďalšia edícia futbalového RPG, v ktorom bojujete o zachovanie svojho školského futbalového tímu. Naučte sa účinné špeciálne triky a využite ich v zápasoch s ostatnými tímami.

Pokémon Art Academy (3DS)-23%
33,99 € 25,89 €

Akcia

Každý umelec potrebuje nástroj k svojmu remeslu. Na dotykovom displeji budete mať na výber celú škálu štetcov, pastelových a vodových farieb. Nebudú chýbať ani nové spôsoby maľby, ako sú napríklad Airbrush alebo Marker.

Inazuma Eleven GO Shadow (3DS)-34%
44,99 € 29,59 €

Akcia

Ďalšia edícia futbalového RPG, v ktorom bojujete o zachovanie svojho školského futbalového tímu. Naučte sa účinné špeciálne triky a využite ich v zápasoch s ostatnými tímami.

InaZuma Eleven: Lightning Bolt (3DS)-16%
30,99 € 25,89 €

Akcia

Futbalová RPG hra podľa japonského anime seriálu, v ktorej budete mať za úlohu vyhľadávať hráčov pre svoj tím a zúčastniť sa s ním potom zápasov.

YO-KAI Watch 2: Fleshy Souls (3DS)-35%
39,99 € 25,89 €

Akcia

Nate a jeho lojálni spoločníci Jibanyan a Whisper, sa vracajú spoločne s hrami Yo-Kai Watch 2: Bony Spirits a YO-KAI Watch 2: Fleshy Souls.

Hry na Nintendo 3DS

Chcete si zahrať tie najpopulárnejšie hry pre herné konzoly Nintendo 3DS? Stačí si vybrať! V ponuke máme detské, športové, strategické, RPG alebo logické hry pre Nintendo 3DS.

The Legend of Zelda: Majoras Mask

  • Populárna RPG hra pre Nintendo 3DS vás zavedie do tajomného sveta kúziel a dobrodružstiev. Staňte sa hlavným hrdinom, ktorý zachráni svet v ohrození! Hra má dokonale spracovanú grafiku s radom jedinečných efektov pre maximálny zážitok z hry.

Animal Crossing: New Leaf

  • Zavítajte do mestečka plného roztomilých zvieratiek a spoznajte ich jedinečný spôsob života. Obľúbená simulačná hra si získala srdcia mnohých detí.

Monster Hunter 4: Ultimate

  • Ďalšie pokračovanie obľúbenej hry Monster Hunter! Staňte sa lovcom a putujte s karavánou objavovať ďalšie miesta na planéte! Na ceste vás čaká rad dobrodružstiev. Hra má, oproti predchádzajúcim verziám zdokonalenú virtuálnu krajinu s mnohými novými detailmi a umožňuje pripojenie až 3 hráčov!

Pokémon: Ultra Sun

  • Nová verzia populárnej hry Pokémon! Ponúka ďalšie rozšírenie príbehu, nových Pokémonov aj rozšírené funkcie. K dostaniu je tiež verzia Pokémon: Ultra Moon.

Super Mario 3D Land

  • Mario je vracia, tentoraz v 3d Prevedení! Populárna hra baví deti i dospelých. Zachráňte s Mariom princeznú Peach a Hubové kráľovstvo!

→ Vyskúšajte tiež zábavné hry pre Nintendo Switch!