YO-KAI Watch 2: Fleshy Souls (3DS)
39,99 €

Nate a jeho lojálni spoločníci Jibanyan a Whisper, sa vracajú spoločne s hrami Yo-Kai Watch 2: Bony Spirits a YO-KAI Watch 2: Fleshy Souls.

Chibi-Robo!: Zip Lash (3DS)
26,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Robot Chibi-Robo, známy z upratovacej hry na konzole GameCube, sa vracia v hre Chibi-Robo! Zip Lash na Nintendo 3DS a tentokrát pred ním nestojí o nič menšia úloha, než záchrana celého sveta.Chibi-Robo!

Disney Art Academy (3DS)
29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

S hrou Disney Art Academy máte možnosť prebudiť umelca, ktorý vo vás drieme a zvečniť viac než 80 čarovných postáv od Disney a Pixar.KRESLENIE PRE KAŽDÉHO.

Fossil Fighters: Frontier (3DS)
19,99 €

V hre Fossil Fighters: Frontier sa zhostíte úlohy mladého Fossil Wardena a vašou úlohou nebude nič menšie, než ochrániť drahocenné Fossil parky po celom svete pred krutým zlosynom, doktorom Baronom von Blackravenom.

Inazuma Eleven GO Light (3DS)
34,99 €

Ďalšia edícia futbalového RPG, v ktorom bojujete o zachovanie svojho školského futbalového tímu. Naučte sa účinné špeciálne triky a využite ich v zápasoch s ostatnými tímami.

Inazuma Eleven GO Shadow (3DS)
44,99 € 34,99 €

Ďalšia edícia futbalového RPG, v ktorom bojujete o zachovanie svojho školského futbalového tímu. Naučte sa účinné špeciálne triky a využite ich v zápasoch s ostatnými tímami.

InaZuma Eleven: Lightning Bolt (3DS)
30,99 €

Futbalová RPG hra podľa japonského anime seriálu, v ktorej budete mať za úlohu vyhľadávať hráčov pre svoj tím a zúčastniť sa s ním potom zápasov.

Kirby: Battle Royale (3DS)
43,99 € 39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nová hra s Kirbym je netradične bojovka, v ktorej môžu až 4 hráči zápasiť do posledného Kirbyho v lokálnom či online multiplayery. Hra ponúkne aj ďalšie herné módy, vrátane príbehového.

Mario Kart 7 (3DS)
37,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlne sa usaďte, zapnite bezpečnostné pásy, otočte kľúčom… zelená, šľapneme na plyn a ideme! Najzábavnejšia pretekárska hra všetkých dôb – Mario Kart, prichádza na Nintendo 3DS!

Mario & Luigi: Paper Jam Bros (3DS)
39,99 € 38,99 €

Paper Mario vyskočí z knihy priamo do bizarného dobrodružstva Maria a Luigiho, čo samozrejme odštartuje množstvo zábavných a nebezpečných vylomenín.

Mario Party: The Top 100 (3DS)
43,99 € 39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Už ste niekedy boli na party s Mariom? Napchávali ste sa pizzou alebo vyhýbali tučniakom? Táto zábava sa vracia so 100 najlepšími mini hrami z celej Mario Party série!

Mario VS Donkey Kong: Tipping Stars (3DS)
19,99 €

V tejto plošinovej hre hráči vedú Mini Mario hračky k východu pomocou dotykového ovládania. Rovnako ako pri predošlých hrách v sérii môžu hráči vytvárať vlastné úrovne a zdielať ich s ostatnými hráčmi online.

Pokémon Art Academy (3DS)
33,99 € 31,99 €

Každý umelec potrebuje nástroj k svojmu remeslu. Na dotykovom displeji budete mať na výber celú škálu štetcov, pastelových a vodových farieb. Nebudú chýbať ani nové spôsoby maľby, ako sú napríklad Airbrush alebo Marker.

Pokémon Moon (3DS)
39,99 €

V hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon sa stanete trénerom Pokémonov, budete chytať nových Pokémonov a tiež s nimi bojovať a obchodovať na tropických ostrovoch regiónu Alola.

Pokémon Rumble World (3DS)
30,99 €

Na svoju výpravu po kráľovstve hračiek sa vydáte v koži vašej Mii postavičky a od miestneho kráľa dostanete veľmi dôležitú úlohu.

Pokémon Y (3DS)
39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

ch berúci 3D svet na vás čaká v dobrodružnej hre Pokémon Y, exkluzívne na Nintende 3DS. Cestuj do regiónu Kalos, krajiny, ktorá je vnorená do tajomstva.

Poochy & Yoshis Woolly World (3DS)
39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Yoshi bude musieť v tejto 2D plošinovke vykonávať množstvo kúskov naprieč šesticou úchvatných svetov, každý spletený k životu vo vlastnom úžasnom štýle.

Story of Seasons (3DS)
38,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nasťahujte sa na svoju vlastnú farmu v Oak Tree Town, nájdite nových priateľov a pomáhajte miestnej komunite rásť v najnovšom simulátore farmárskeho života.POKRAČOVANIE ZNÁMEJ SÉRIE.

Teddy Together (3DS)
39,99 €

Ktoré dieťa nikdy nesnívalo o tom, že jeho obľúbená hračka ožije? Presne to sa stane v netradičnej hre Teddy Together, ktorá sa podobá hrám v štýle Nintendogs.

WarioWare Gold (3DS)
48,99 € 39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nechválne známy záporák Wario je späť! Posledný diel WarioWare série teraz prichádza aj na rodinu Nintendo 3DS. S tým prichádza nový spôsob, ako hrať Wariove zvláštne uspokojujúce mikrohry.

YO-KAI Watch 2: Bony Spirits (3DS)
39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nate a jeho lojálni spoločníci Jibanyan a Whisper, sa vracajú spoločne s hrami YO-KAI Watch 2: Bony Spirits a Yo-Kai Watch 2: Fleshy Souls.

Yo-Kai Watch 3 (3DS)
40,99 € 33,99 €

Nezbedná stvoření známá jako Yo-kai jsou všude a je na Natovi a Hailey Anne, aby se s nimi spřátelili, bojovali a řešili problémy v Yo-Kai Watch 3 pro systémy rodiny Nintendo 3DS.

Yoshis New Island (Select) (3DS)
16,50 € 13,99 €

Posledný kus za túto cenu!

V hre Yoshis New Island vás čaká očarujúce dobrodružstvo plné zlatých mincí, skokov a nespočetným množstvom nepriateľov, ktorých môžete zjesť.