The Last of Us: Remastered HITS (PS4)

The Last of Us: Remastered HITS (PS4)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Hororová hra plná zakrádanie a likvidovanie nepriateľských ľudí aj rôznych druhov zombie. V hre ovládate hlavného hrdinu Joela, ktorému pomáha v prežitie mladučká dievčatko Ellie. Celý popis
19,50 €
Vrátane RP a DPH
19,28 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

3.12.2021 - 6.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100064862992

Popis

Verzia Remastered bude obsahovať základné plnú hru s vylepšenou grafickou časťou a pribudne navyše aj príbehové rozšírenie Left Behind aj mapy do multiplayeru Abandoned.

Hororová hra plná zakrádanie a likvidovanie nepriateľských ľudí aj rôznych druhov zombie. V hre ovládate hlavného hrdinu Joela, ktorému pomáha v prežitie mladučká dievčatko Ellie. Kľúčom k úspechu je len ich dokonalá spolupráca a možno docieliť vďaka pokročilej umelej inteligencii spoločníčky a obtiažnosť hry je zaručená dobrou AI nepriateľov.

Moderné morová rana zdecimovala počty obyvateľov az niektorých sa stávajú obávanými zombie, ktoré majú stále hlad. Mestá sú opustená a pomaly ich začína pretvárať divoká príroda. Obaja naši hrdinovia sa vydávajú na veľmi nebezpečnú cestu naprieč Spojenými štátmi, aby sa zachránili.

Pri likvidovanie nepriateľov môžete používať najrôznejšie strelné zbrane, tehly alebo napríklad rúrky, ktoré pri svojej ceste nájdete. Pozor si ale dávajte u zbraní, ktoré vydávajú hlasné zvuky. Neviete nikdy, kto Vás v okolí môže započuť a zničiť skupinu odolných nemrtváků nebude len tak jednoduché.

Zombie sú delenie na dva druhy, medzi ktoré patria Runner, ktorí sú citlivý na pohyb a ak sa nebudete hýbať, budete pre nich neviditeľný. Ďalšie vývojovým stupňom sú clicker, ktorí reagujú na zvuky a patrí medzi najobávanejší nepriateľov v hre.