The Last of Us: Part II (PS4)

The Last of Us: Part II (PS4)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
V pokračovaní jednej z najoceňovanejších hier posledných rokov sa vracia hlavní hrdinovia Joel a Ellie. Odohráva sa o zatiaľ nešpecifikovaný počet rokov neskôr, kedy je Ellie už mladé dievča, ktorá stále hrá na gitaru, ale tiež túži po pomste. Celý popis
Partner: CZC.cz
66,38 €
Vrátane RP a DPH
40,49 €
-39%

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100064863021

Popis

V pokračovaní jednej z najoceňovanejších hier posledných rokov sa vracia hlavní hrdinovia Joel a Ellie. Odohráva sa o zatiaľ nešpecifikovaný počet rokov neskôr, kedy je Ellie už mladé dievča, ktorá stále hrá na gitaru, ale tiež túži po pomste.

Cesta za pomstvou

Päť rokov po svojej nebezpečnej ceste cez postpandemické Spojené štáty sa Ellie a Joel usadili v Jacksone v štáte Wyoming. Aj napriek neustálou hrozbu útoku nakazených alebo iných zúfalých preživších žijú v pokoji a mieri vo prekvitajúci komunite tých, ktorí prežili. Potom, čo je mier narušený násilnou udalosťou, sa Ellie vydáva na neľútostnú cestu za spravodlivosťou v snahe uzavrieť túto kapitolu svojho života. Jedného po druhom loví tých, ktorí sú za túto udalosť zodpovední, a musí čeliť zničujúcim fyzickým i emocionálnym následkom svojich činov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Komplexné a emotívny príbeh

Prežite stále intenzívnejšie morálne rozpory, ktoré na Ellie pôsobia vplyvom jej neľútostnej honby za pomstou. Kolotoč násilia, ktorý za sebou zanecháva, otrasie vašou predstavou o rozlišovanie správneho od zlého, dobra od zla a hrdinov od zloduchov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nádherný, ale nebezpečný svet

Vezmite Ellie na cestu z pokojných hôr a lesov mesta Jackson do bujne zarastených ruín Seattlu. Stretnete novej skupiny preživších, desivé formy nakazených a ocitnete sa v neznámych a zradných prostrediach. Vďaka najnovšej verzii enginu vývojárov v Naughty Dog pôsobí smrtiace postavy a okolitý svet omnoho realistickejšie a ich detaily sú vykreslené s dychberúci presnosťou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Napínavá a zúfalá atmosféra

Nový a vylepšený herný systém prináša na Elliin ceste nepriateľským svetom situácie, v ktorých ide o život. Vďaka veľmi intenzívnym bojom zblízka, plynulému pohybu a dynamickému zakrádania sa vžijete do jej zúfalého boja o prežitie. Široká škála zbraní, predmety, ktoré si vyrobíte, zručnosti a vylepšenia vám dovolí prispôsobiť si Elliin schopnosti svojmu hernému štýlu.