Nintendo Super Mario Odyssay (SWITCH)

Nintendo Super Mario Odyssay (SWITCH)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prvá sandbox hra s Mariom v hlavnej úlohe po pätnástich rokoch. Mario vyskočí z Mushroom Kingdom a vydá sa na cestu plnú nových miest a zážitkov ako je napríklad plavenie sa medzi svetmi na palube vzducholode alebo možnosť hádzať svoju čiapku. Celý popis
Partner: CZC.cz
66,38 €
Vrátane RP a DPH
52,74 €
-20%

Skladom u partnera 5+ kusov

24.1.2022 - 25.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100064863003

Popis

Prvá sandbox hra s Mariom v hlavnej úlohe po pätnástich rokoch. Mario vyskočí z Mushroom Kingdom a vydá sa na cestu plnú nových miest a zážitkov ako je napríklad plavenie sa medzi svetmi na palube vzducholode alebo možnosť hádzať svoju čiapku.

nové kostýmy
Preskúmajte obrovský svet plný tajomstiev a prekvapení. Samozrejmosťou sú nové kostýmy pre Maria, pričom každý sa hodí do trochu iného prostredia, ktorých hra ponúka mnoho. Ďalší obsah potom odomykajú Amiibo figúrky, či už vydané alebo plánované priamo k tejto hre.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čarovná čiapka
Asi najviac ikonickou zmenou je kúzelná čiapka menom Cappy, ktorá sa stala v novom Mariove dobrodružstve jeho verným parťákom. Cappyho môžete hádzať, skákať na neho a hlavne sa prevteliť do rôznych objektov či nepriateľov a ovládať ich.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

rôznorodé lokácie
V hre Mario cestuje po rôznych svetoch a navštevuje tak predtým nikdy nevidené lokácie, námatkovo menujme New Donk City plné mrakodrapov, v ktorom môžete naraziť na svojich priateľov, ale i protivníkov. A ako to u Maria býva zvykom, hlavnou úlohou je zachrániť princeznú Peach, ktorú uniesol zlý Bowser, ktorý má v pláne sa s princeznou oženiť.