Nintendo Donkey Kong Country: Tropical Freeze (SWITCH)

Nintendo Donkey Kong Country: Tropical Freeze (SWITCH)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Donkey Kong a jeho partia sú späť v ďalšom divokom dobrodružstve v hre Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Toto ľadové dobrodružstvo prináša pestrofarebnú HD grafiku, živé detaily, dynamické scenérie a to všetko spojené s melodickým soundtrackom od presláveného Davida Wise. Celý popis
58,57 €
Vrátane RP a DPH
46,79 €
-20%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 3 kusy

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100064863014

Popis

Donkey Kong a jeho partia sú späť v ďalšom divokom dobrodružstve v hre Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Toto ľadové dobrodružstvo prináša pestrofarebnú HD grafiku, živé detaily, dynamické scenérie a to všetko spojené s melodickým soundtrackom od presláveného Davida Wise.

trochu zima
Tentoraz majú Kongovi svoj ostrovný domov zamorený Snowmad: novými chladnokrvnými nepriateľmi, ktorí prišli na lodiach as pomocou čarovného rohu premenili tropický raj na ľadové kráľovstvo. Aby toho nebolo málo, prehnal sa cez Donkey Kong ostrov ešte arktický cyklón a odfúkol Kongovi ďaleko od ich domova. Musí tak začať veľkolepú cestu späť cez šesť rôznych ostrovov, získať svoje banány a rozmraziť si domov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

skvelá kamera
Na každom ostrove čaká množstvo šialených divokých úrovní vrátane Rambiho jázd, podvodných výtržností, bitiek s bossmi a rôznych tajných priechodov. Vďaka novej dynamickej kamere máte možnosť často vidieť akciu takým spôsobom, ako ešte nikdy predtým. Nová kamera si vypožičiava filmové prvky napríklad pri šialených explóziách Barrel Cannon a pri jazde s banskými vozíky mimo trať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

surfistov Kong
V hre je potom úplnou samozrejmosťou hra pre viacerých hráčov na jednej konzole. Novinkou vo verzii pre Nintendo Switch je potom surfistov Funky Kong, vďaka ktorému sú niektoré levely ďaleko znesiteľnejší a pre začiatočníkov je určite jednou z najvhodnejších postáv.