God of War HITS (PS4)

God of War HITS (PS4)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kratos sa vracia. Starší, múdrejší a zdanlivo bez svojho všadeprítomného hnevu. Séria God of War prejde na PS4 veľkou premenou. Pozrieme sa do sveta severskej mytológie a to novo z pohľadu tretej osoby, miesto pevné kamery. Kratos bude v hre putovať so svojím mladým synom. Celý popis
Partner: CZC.cz
20,22 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100064863019

Popis

Kratos sa vracia. Starší, múdrejší a zdanlivo bez svojho všadeprítomného hnevu. Séria God of War prejde na PS4 veľkou premenou. Pozrieme sa do sveta severskej mytológie a to novo z pohľadu tretej osoby, miesto pevné kamery. Kratos bude v hre putovať so svojím mladým synom.

God of War sa zmenil
Vo veľkolepom prerozprávanie klasického príbehu na vás čaká obtiažna a nezvyčajná cesta. Vydáte sa s kráti na cestu osobného rastu plnú násilia a túžby stať sa lepším človekom kvôli svojmu synovi. Vo svete plnom príšer, drakov a bohov ležia všetky zodpovednosť na vás – a keď je váš život plný krvi a chaosu, ako môžete napraviť chyby minulosti a ochrániť tak svoju budúcnosť?

Nová nebezpečná éra
Táto pozoruhodná podoba God of War borí základné prvky, ktoré definovali celú sériu – uspokojujúce boj, strhujúce mierku a podmanivý príbeh – a úplne novým spôsobom je skladá zase dohromady.

Úchvatný nový príbeh
Kratos je ako učiteľ a ochranca svojho syna odhodlaný vydobyť si jeho rešpekt a zároveň tak dostáva neočakávanú šancu ovládnuť svoj hnev, ktorý ho dlho utváral. V pochybách o temnom dedičstvo, ktoré odovzdal svojmu potomkovi, dúfa, že napraví chyby – a hrôzy – svojej minulosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

temnejší svet
Uprostred divokých lesov, hôr a ríšou severských legiend objavíš úplne nový nebezpečný svet s vlastným Pantheon tvorov, monštier a bohov. Voľná kamera nahliadajú cez rameno poskytuje až intímny pohľad na svet a približuje dianie ako nikdy predtým, boj je tak teraz úplne bezprostredné, zúrivý a odhodlaný. Kratosova mocná sekera môže slúžiť ako brutálny zbraň aj ako všestranný nástroj pri prieskume.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.