Ghost of Tsushima (PS4)

Ghost of Tsushima (PS4)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Autori série Infamous predstavujú novú akčnú adventúru v otvorenom svete. Pozrieme sa v nej do feudálneho Japonska, kde pocítime silu Mongolskej ríše z prvej ruky. Mongolská ríša pri svojom ťažení na Východ spustošila koncom 13. storočia celé národy. Celý popis
Partner: CZC.cz
66,38 €
Vrátane RP a DPH
52,92 €
-20%

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100064863025

Popis

Autori série Infamous predstavujú novú akčnú adventúru v otvorenom svete. Pozrieme sa v nej do feudálneho Japonska, kde pocítime silu Mongolskej ríše z prvej ruky. Mongolská ríša pri svojom ťažení na Východ spustošila koncom 13. storočia celé národy. Medzi japonskú pevninou a obrovskú mongolskou invazívne flotilou, ktoré velí neľútostný a prefíkaný generál Khotun Khan, stojí iba ostrov Cušime.

za slobodu

Po prvej vlne mongolského útoku ostrov horí a samurajský bojovník Jin Sakai ako jeden z posledných členov svojho rodu prežíva. Je rozhodnutý urobiť za každú cenu čokoľvek, aby ochránil svoj ľud a znovu získal svoj domov. Musí odsunúť stranou tradície, ktoré ho ako bojovníka formovali, nájsť si novú cestu zvanú Ghost a viesť nekonvenčné vojnu za slobodu Cušime.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

krása Cušime

Vydajte sa za hranice bojového poľa a zažite život vo feudálnom Japonsku ako nikdy predtým. V tejto akčnej adventúre v otvorenom svete sa budete túlať šírou krajinou a rozľahlým územím, stretávať prepracované postavy, objavovať starobylé pamiatky a odkrývať skrytú krásu Cušime.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľud, harmónia a potešenie

Preskúmajte prepracované oblasti ukazujúce rozmanitosť života na tomto rozľahlom ostrove – od rozvlněných polí a tichých svätýň až po starobylé lesy, dediny a drsnú horskú krajinu. Hľadajte pokoj v tichých momentoch prírodnej harmónie a potešenie vo chvíľach, ktoré budete zdieľať s ľuďmi, ktorým cestou pomôžete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

samuraj

Jin bol vychovaný a vycvičený po spôsobe samuraja. Keď Mongoli ľahko porazili jednotky samurajov, Jinovi sa zrútil svet. Stojí pred najťažším rozhodnutím svojho života: ctiť tradície a obyčaje svoje samurajské výchovy a viesť boj, ktorý nemôže vyhrať, alebo sa odchýliť od svojej samurajské cesty a ochrániť ostrov a jeho ľud akýmikoľvek potrebnými prostriedkami?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nepredvídateľne desiví nepriatelia

Vo svojej honbe za zhodnotenie Cušime musí Jin vyhľadať radu a podporu starých priateľov a nových nečakaných spojencov. Musí sa rozísť s tradíciou, stať sa novým typom bojovníka a za každú cenu ochrániť to, čo zostalo z jeho domova a ľudu. Mongolskí nepriatelia sú v boji i svoju výzbrojou nepredvídateľní a desiví. Získajte navrch tým, že si osvojíte jinovej zručnosti a naučíte sa novou taktiku na obranu ostrova a na ochranu ľudu Cušime.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

jedinečný zážitok

So svojou katanou vyzvite svojich protivníkov v priamom boji zblízka v jedinečnom bojovom samurajský zážitku, ktorý vás vtiahne do akcie. Majstrovsky si osvojte luk a so smrtiacou presnosťou eliminujte vzdialená nebezpečenstvo. Zdokonaľte svoju stealth taktiku a prekvapivými útoky dezorientujte a prepadnú nepripraveného nepriateľa. Prispôsobivá krajina a organický prístup k boju robí z Cušime dokonalej ihrisko, kde môžete kombinovať zručnosti, zbrane a taktiku a nájsť pre svoj hrací štýl perfektnú bojovú zmes. Prispôsobivosť a kreativita sa v prebiehajúcom Jinovom príbehu stanú vašimi najväčšími zbraňami.