Metalac Masív plytký hrniec s pokrievkou, 40 cm
103,53 €
102,20 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Veľký 16 litrový hrniec s pokrievkou vyrobený pod značkou Metalac je opatrený smaltom a je vhodný pre všetky druhy prípravy jedla na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 40 cm.


Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 18 cm, 3.0 l
48,50 €

K hrncu patrí tiež sklonerezová pokrievka, ktorá má tri unikátne pracovné polohy. Do hrnca z kolekcie Ultima sa zmestia tri litre tekutiny ktoré možno priviesť k varu na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie.


Lamart Hrniec na cestoviny  6 l Pasta LT1067
33,27 €

24,90 €

Hrniec na cestoviny s cedidlom a s naparovacou nadstavbou je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/0 je opatrený silným sendvičovým dnom. Vnútorný hrniec slúži ako cedidlo s vlastnými komfortnými madlami pre oddelenú manipuláciu.


BergHOFF Liatinový hrniec s pokrievkou 4,5 l
115,98 €

77,10 €

Hrniec z vysoko kvalitnej liatinynepriľnavým smaltovaným povrchom. Oceníte najmä dno, ktoré vďaka výstupkom v tvare kvapiek bráni prichyteniu a vysušeniu mäsa. Výhodou hrnca BergHOFF je tiež možnosť využitia na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.


Metalac Masív hlboký hrniec s pokrievkou, 38 cm
128,54 €
126,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Masívny smaltovaný hrniec s pokrievkou značky Metalacpriemer 28 cm a je vhodný pre všetky druhy prípravy jedla na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku.


Tescoma Hrnec PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm, 6.0 l
69 €

Novinka

Hrnec s prvotřídním antiadhézním povlakem od české značky Tescoma. Nádobí PRESIDENT Stone disponuje nepřilnavým povrchem s charakterem neleštěného kamene. Hrnce jsou vhodné na všechny varné desky a do myčky nádobí.


Ballarini Portofino hrniec 20 cm s pokrievkou
88,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec Ballarini Portofino Granitium o priemere 20 cm s pokrievkou môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry i do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.


Tefal Invissia hrniec s pokrievkou 30 cm
50,10 €

Veľký hrniec s priemerom 30 cm z rady Invissia je použiteľný na zdrojoch ohrevu ako je plyn, elektrina a sklokeramika. Hrniec vyrobený vo Francúzsku pod značkou Tefal je vybavený sklenenou pokrievkou s parným otvorom.


Kolimax KLASIK Hrniec s kovovou pokrievkou 26 cm, 6l
53,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec radu KLASIK je určený všetkým, ktorí si obľúbili klasický nadčasový tvar. Riad je vhodný nielen na domáce použitie, kde bude dlhú dobu spoľahlivo slúžiť, ale nestratí sa ani v profesionálnej prevádzke reštaurácie alebo školskej jedálne.


BergHOFF Hrniec s pokrievkou 10 l 26 cm Collect&Cook
113,60 €

57,80 €

Hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, s pokrievkou. Oceníte najmä jeho špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou hrnca BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Hrniec možno umývať v umývačke.


Tescoma Hrniec PRESIDENT s pokrievkou, 18 cm
45,30 €

Hrniec s masívnymi nerezovými úchytkami a extra silným sendvičovým dnom vám v kuchyni rozhodne hanbu neurobí. Rad President značky Tescoma má nielen luxusný vhľad ale aj vlastnosti.


Tefal Duetto Vysoký hrniec 22 cm A7057925
41,49 €

35,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký hrniec s pokrievkou o priemere 22 cm je vybavený trojvrstvovým dnom, ktoré zaisťuje dokonalé rozloženie tepla a pevnosť v priereze. Možnosť používania kovového kuchynského náčinia.


Metalac Masív plytký hrniec s pokrievkou, 32 cm
73,84 €
72,90 €

8 litrový nízky hrniec s pokrievkou vyrobený pod značkou Metalac je opatrený smaltom a je vhodný pre všetky druhy prípravy jedla na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 32 cm


Brund ONE hrniec s pokrievkou 24cm 7l
95,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Hrniec s pokrievkou z najvyššieho radu ONE značky BRUND pre každodenné perfektné varenie. Kastról s priemerom 24 cm má objem 7l. Vnútri hrnca je praktická mierka. Precízne spracovanie z vysoko kvalitných materiálov.


Tescoma Hrniec HOME PROFI s pokrievkou, 16 cm
35,30 €

Hrniec Home Profi Tescoma o priemere 16 cm je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Hrniec je vhodný na plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné sporáky.


Ballarini Portofino hrniec 24 cm s pokrievkou
102,99 €

95,10 €
+ doprava zadarmo

Hrniec Ballarini Portofino Granitium o priemere 24 cm s pokrievkou môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry i do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.


Belis Sada smaltovaného riadu Eco-ceramic 5 dielov
111,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada smaltovaných hrncov vo vínovej farbe, s nerezovým kovaním V sete Belis Eco-ceramic nájdete 2 hrnce s priemerom 18 a 24 cm, tiež 2 rajnice o 16 a 20 cm a sklenené pokrievky. Štýlovú sadu dopĺňa panvica s priemerom 24 cm.


Tescoma Hrnec PRESIDENT Stone s poklicí ø 20 cm, 3.0 l
56 €

Novinka

Hrnec s prvotřídním antiadhézním povlakem od české značky Tescoma. Nádobí PRESIDENT Stone disponuje nepřilnavým povrchem s charakterem neleštěného kamene. Hrnce jsou vhodné na všechny varné desky a do myčky nádobí.


BergHOFF Hrniec s pokrievkou 6,3 l 24 cm Collect&Cook
103,41 €

53,90 €

Hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Oceníte najmä jeho špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou hrnca BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Hrniec možno umývať v umývačke.


Lamart Hrniec Prestige 16 x 9,5 cm LTSS1695
14,90 €
13,80 €

Nerezový hrniec s objemom 1,9 litrov so sklenenou pokrievkou je vhodný na všetky typy ohrevu. Hrniec je vyfarbený hladinovými značkami, ergonomickými držadlami a pokrievkou s otvorom na paru.


SCANPAN CTX hrniec 20 cm s pokrievkou
171,04 €

161,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec 20 cm s pokrievkou s objemom 3,5 l radu CTX od značky Scanpan je ideálny pre zdravé varenie. Je kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu a vhodný do rúry do 260°C. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu.


Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 22 cm, 5.5 l
63,90 €

Kolekcia Ultima od Tescomy prináša nerezový hrniec so špeciálnou sklonerezovou pokrievkou, ktorá má tri pracovné polohy. Varte chytro s hrncom o priemere 22 cm ktorý je opatrený extra silným sendvičovým dnom.


Tefal RESERVE vysoký hrniec 24 cm + pokrievka-19%
78,89 €

63,60 €

Výpredaj

Vysokokvalitný hrniec s tvrdým anodizovaným vonkajším povrchom a nepriľnavým vnútorným titánovým povrchom. Nitované nerezové rukoväte umožňujú použitie v rúre až do 250 °C. Hrniec je kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu.


Tescoma Hrniec PRESIDENT s cediacou pokrievkou, 20cm
52,10 €

Luxusný kuchynský riad President pod značkou Tescoma vyniká svojím extra silným sendvičovým dnom. Spolu s hrncom s priemerom 20 cm nájdete v balení tiež pokrievku na cedenie a výlevku.


Ballarini FERRARA hrniec 16 cm + sklenená pokrievka
48,20 €

Hrniec s priemerom 24 cm a sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.


Orion Hrniec so sklenenou pokrievkou Grande, 20 cm
21,46 €
20,10 €

Hrniec Grande s pokrievkou má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch, v ktorom môžete variť, smažiť, dusiť opekať, alebo zapekať v rúre s minimom tuku. Vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 2,3 litra.


Orion Hrniec nerez PASTA ANETT, 5 l pokrievka
31,29 €
30,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec PASTA ANETT je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Má sendvičové dno s termoakumulačnými vlastnosťami, ktoré zaisťuje ekonomické varenie. Súčasťou je i praktická pokrievkaotvormi, ktoré vám uľahčia cedenie. Vhodný na všetky typy sporákov. Objem hrnca je 5 litrov.


Tefal Duetto Hrniec 28 cm A7056485
58,90 €

51,20 €

Hrniec s pokrievkou o priemere 28 cm je vybavený trojvrstvovým dnom, ktoré zaisťuje dokonalé rozloženie tepla a pevnosť v priereze. Možnosť používania kovového kuchynského náčinia.


Stoneline Hrniec s mramorovým povrchom Gourmundo 4,2 l
61,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Doménou tohto riadu je unikátny nepriľnavý mramorový povrch, vďaka ktorému budete variť, vyprážať a grilovať ako na pravom prírodnom kameni a to pokojne bez použitia tuku alebo oleja.


Banquet Hrniec nerezový LIVING 7,2 l
26,90 €

Hrniec s priemerom 22 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky. Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie.


Brund ONE hrniec s pokrievkou 26cm 10l
115,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Hrniec s pokrievkou z najvyššieho radu ONE značky BRUND pre každodenné perfektné varenie. Hrniec s priemerom 26 cm má objem 10l. Vnútri hrnca je praktická mierka. Precízne spracovanie z vysoko kvalitných materiálov.


SCANPAN CTX hrniec 26 cm s pokrievkou
200,51 €

188,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec 26 cm s pokrievkou s objemom 6,5 l radu CTX od značky Scanpan je ideálny pre zdravé varenie. Je kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu a vhodný do rúry do 260°C. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu.


Lamart Hrniec Prestige 22 x 12,5 cm LTSS2212
20,90 €

15,90 €

Hrniec o objeme 4,7 litra je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a dodávaný so sklenenou pokrievkou s otvorom na paru. Hrniec Prestige značky Lamart je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.


Tescoma Hrniec PRESIDENT s pokrievkou, 16 cm
40,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Rad President značky Tescoma má nielen luxusný vhľad ale aj vlastnosti. Hrniec s masívnymi nerezovými úchytkami a extra silným sendvičovým dnom vám v kuchyni rozhodne hanbu neurobí.


Belis Hrniec Gastro 20 l priemer 36 cm
36,60 €

Kvalita a funkčnosť riadu je overená mnohými generáciami spokojných užívateľov. Hrniec s objemom 20 litrov patrí medzi veľkoobjemový oceľový, obojstranne smaltovaný riad typu GASTRO.


Orion Hrniec nerez Gastro 13,7 l pokrievka
46,20 €

Novinka

Nerezový hrniec Gastro 13,7 l predstavuje vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov.


Silampos Hrniec hlboký 9,7 l Profi 24 cm
73,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitne, precízne a dizajnovo spracovaný hlboký hrniec Profi s robustnou a masívnou konštrukciou zaisťujúcou dlhú životnosť.


Banquet Hrniec na cestoviny METALLIC PLATINUM 24 cm
39,11 €
38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkový hrniec na cestoviny Metallic Platinum s nepriľnavým povrchom. S výlevkou v sklenenej pokrievke pre rýchly a ľahký odtok vody a soft touch úchytky, vďaka ktorým hrniec lepšie uchytíte.


Tefal RESERVE Collection 3 vrstvový hrniec 24 cm s pokrievkou E4764644-20%
77,74 €

61,60 €

Výpredaj

Trojvrstvový hrniec Tefal RESERVE Collection 24 cm s pokrievkou E4764644 je kompatibilný so všetkými druhmi varných dosiek. Je možné ho používať aj v rúre do max. 250 °C. Rovnomerný ohrev vďaka trojvrstvovej konštrukcii z nerezu a hliníka. Nitované nerezové rukoväte.


BergHOFF Hrniec s pokrievkou 3,7 l 20 cm Collect&Cook
73,48 €

38,50 €

Hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, s pokrievkou. Oceníte najmä jeho špeciálny okraj, ktorý umožní odlievanie bez zbytočného neporiadku okolo. Výhodou hrnca BergHOFF Collect&Cook je tiež jednoduché čistenie a energeticky úsporné varenie vďaka viacvrstvovému termo dnu. Hrniec možno umývať v umývačke.


Lamart Liatinový hrniec Iron, 20 cm LT1060
37 €
36,60 €

Vysoká kvalita, stálosť, nemenný materiál, tvrdosť. Smaltovaný, liatinový hrniec Iron značky Lamart o priemere 20 cm aj s pokrievkou je vhodný na všetky druhy ohrevu. Hrniec je veľmi odolný voči vysokým teplotám.


Tefal EVEREST hrniec 24 cm + pokrievka
69,66 €

52 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec so sklenenou pokrievkou o priemere 24 cm s nepriľnavým povrchom Titanium minerálie + sa stane skvelým parťákom vo vašej kuchyni. Má nepriľnavý povrch a mäkkú rukoväť. Je vhodný do rúry.


Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 24 cm, 7.0 l
70,50 €

Varte chytro s hrncom o priemere 24 cm, ktorý je opatrený extra silným sendvičovým dnom. Kolekcia Ultima od Tescomy prináša nerezový hrniec so špeciálnou sklonerezovou pokrievkou ktorá má tri pracovné polohy.


Orion Hrniec nerez Gastro 19,5 l pokrievka
61,95 €

49,30 €

Novinka

Nerezový hrniec Gastro 19,5 l predstavuje vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov.


Lamart Hrniec Prestige 18 x 10,5 cm LTSS1810
16,90 €
16,50 €

Hrniec je vyfarbený hladinovými značkami, ergonomickými držadlami a pokrievkou s otvorom na paru. Nerezový hrniec s objemom 2,7 litrov so sklenenou pokrievkou je vhodný na všetky typy ohrevu.


Belis SFINX Smaltovaný hrniec BSE, 20cm
26,96 €
24,60 €

Vnútri hrnca o priemere 20 cm je nanesený typický, tmavomodrý smalt a mimo výrobku je pre tento riad charakteristická plasticita. Poctivý český výrobok s dlhoročnou tradíciou.