shumee GRANITOVÝ HRNIEC 28cm BH-6124

shumee GRANITOVÝ HRNIEC 28cm BH-6124

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj

Hrnce a príslušenstvo BERLINGER HAUS 'BLACK PROFESSIONAL LINE sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného liateho materiálu, vo vnútri pokrytého vrstvou trojitej žuly s veľmi vysok Celý popis

74 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100035774672

Popis

Hrnce a príslušenstvo BERLINGER HAUS 'BLACK PROFESSIONAL LINE sú vyrobené z vysoko kvalitného kovaného liateho materiálu, vo vnútri pokrytého vrstvou trojitej žuly s veľmi vysokým koeficientom tvrdosti. Vonkajší plášť je čierny. Tieto atraktívne a módne pokrmy sú štandardne vybavené SOFT TOUCH (silikónová rukoväť). Sú vhodné pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové, indukčné. Systém TURBO INDUCTION (zahrievajú sa veľmi rýchlo) vám umožní ušetriť až 35% energie.

Charakteristickou vlastnosťou tejto rady riadu je možnosť ich použitia v rúre na teploty do 220 stupňov Celzia.

Rozmery :

Hrniec Ø28 × 12,4cm 6,1L

Vlastnosti :

  • Trojitý antiadhézny žulový povlak
  • Materiál: vysoko kvalitný tlakový liatý hliník
  • Rukoväť Soft-Touch: silikónová rukoväť
  • Systém TURBO INDUCTION (veľmi rýchlo sa zahrejú), úspora energie 35%
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Pre všetky typy sporákov: plynové, elektrické, keramické, halogénové, indukčné
  • Farba: čierna

Žulový povlak je teflónový povlak obohatený o žulové pokuty, vďaka čomu získa väčšiu tvrdosť. Je tvrdší ako teflón, ale zároveň si zachováva svoje výhody: nehorí, dobre distribuuje teplo. Spája výhody liatiny a teflónového riadu. Má všetky výhody teflónu, je však odolnejšia proti poškodeniu a prekonáva aj keramické povlaky.

Vďaka granitovému povrchu je riad mimoriadne odolný voči poškriabaniu a odolný. Tento typ hrncov a panvíc umožňuje aj vyprážanie s minimálnym množstvom tuku, pretože riad sa ohrieva ako kameň a vydáva teplo po celej svojej ploche.

Zloženie hliníkového telesa a feromagnetického dna umožňuje použitie na indukčnom sporáku a všetkých ostatných typoch kuchýň a najlepšie akutermické vlastnosti liateho a spracovaného hliníka na všetkých sporákoch a varných doskách.