Marvida Hrejivý plyšák - jednorožec - welliebellies®

Marvida Hrejivý plyšák - jednorožec - welliebellies®


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Hrejivý jednorožec je skvelým kamarátom pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Neodolateľne čarovný a krásne farebný jednorožec bude ideálnym spoločníkom nielen pri bolístkách. Plyšák je veľký cca 25 cm. Celý popis

22.92
22,92 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100046487000

Popis

Popis produktu

Hrejivý jednorožec je skvelým kamarátom pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať.

Neodolateľne čarovný a krásne farebný jednorožec bude ideálnym spoločníkom nielen pri bolístkách. Plyšák je veľký cca 25 cm.

Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky. Vyžarujú príjemnú arómu európskych liečivých bylín: rozmarínu a levandule, eukalyptu a mäty piepornej.

Welliebellies® – tak sú označené s láskou vytvárané výrobkami, ktoré sú certifikovanými zdravotníckymi prostriedkami. Rovnaká miera kvality je ponúkaná len v lekárňach a špecializovaných predajniach so zdravotníckymi pomôckami. Spĺňajú nezávadnosť podľa Oeko-Tex® Štandard 100 a bezpečnostné normy EÚ.
Plyšové hračky ich navrhuje a dômyselne vyrábané tak, aby boli úplne bezpečné aj pre najmenšie deti. U týchto výrobkov nenájdete švy, ktoré by hrdlačili alebo tlačili alebo gombíky, ktoré by sa jednoducho neodpáraly.

Zvonku úplne hebké – vnútri voňavé!

S príjemnou vôňou pre Vaše zdravie.
Návod na použitie hrejivého plyšáka: (pred ohrevom odstráňte všetky papierové etikety)

Ohrev v mikrovlnnej rúre: celého plyšáka alebo len sáčok s obilím (pokiaľ možno vybrať) ohrievajte pri 800 W po dobu 90 sekúnd. Pri ohrievaní majte produkt pod dozorom a priebežne kontrolujte jeho teplotu, aby nedošlo k jeho poškodeniu prehriatím prírodné náplne (mohla by sa spáliť).
Ohrev v elektrickej rúre: celého plyšáka alebo len sáčok s obilím (pokiaľ možno vytiahnuť) položte na tanier či misku a ohrievajte pri max. 100 ° C po dobu 10–15 minút (je potrebné vypnúť funkciu grilu!), Teplotu produktu priebežne kontrolujte, nenechávajte ho pri ohreve bez dozoru.
Chladová aplikácie: plyšového kamaráta alebo len vankúšik s obilím (pokiaľ možno vybrať) vložte do igelitového vrecka a takto ho nechajte nachladit v chladničke. Poslúži tak aj ako chladový obklad.


Pred opakovaným ohrevom je nutné, aby bolo zvieratko opäť schladiť na izbovú teplotu!
Po ohriatí plyšáka prekontrolujte teplotu pohmatom, než ho dáte k dispozícii dieťaťu!

Pri prvých ohrevoch dochádza k prirodzenej tvorbe miernej vlhkosti na povrchu zvieratká. Tento jav po niekoľkých ohriatí úplne vymizne.

Všetky nahrievacie plyšové hračky sú testované na základe noriem EÚ a podliehajú najvyšším kvalitatívnym a bezpečnostným štandardom – EN 71–1 / 2/3/9, CE.

DIN EN 71 – bezpečnosť hračiek.
DIN EN 71–1 – mechanické a fyzikálne vlastnosti.
DIN EN 71–2 – popudlivosť.
DIN EN 71–3 – migrácia určitých častíc.
DIN EN 71–9 – organicko-chemické požiadavky maznanie k lepšiemu zaspávaniu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%