Zábal na koleno
14,50 €

Zábal na koleno je univerzálny chladivý / hrejivý zábal, ktorý sa používa pri bolesti kĺbov, zápaloch a opuchoch po chirurgickom zákroku alebo po nadmernej záťaži.


Zábal na záda 43,2 x 17,1 cm
14,50 €

Zábal na chrbát je univerzálny chladivý / hrejivý zábal, ktorý sa používa pri bolesti horných aj dolných chrbta, zápalu, opuchu, ischiase či menštruačných bolestiach.


Dárkové balení Computer 1+1
15,60 €

Darčekové balenie Computer 1 + 1 obsahuje zábal na kĺby a zábal na ramená a krk, ktoré obsahujú perličky spájajúcej liečivú silu teplého alebo studeného zábalu, a tým prinášajú efektívnu úľavu od každodenných bolestí.


Dárkové balení Relax 1+1
15,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčekové balenie Relax 1 + 1 obsahuje masku na oči a zábal na chrbát, ktoré obsahujú perličky spájajúcej liečivú silu teplého alebo studeného zábalu, a tým prinášajú efektívnu úľavu od každodenných bolestí.


Dárkové balení Sport 1+1
15,60 €

Darčekové balenie Sport 1 + 1 obsahuje zábal na koleno a športové zábal, ktoré obsahujú perličky spájajúcej liečivú silu teplého alebo studeného zábalu, a tým prinášajú efektívnu úľavu od každodenných bolestí.


Hugo Frosch Detský termofor Eco Junior Comfort - Ovečka
15,30 €

Detský termofor Eco Junior Comfort – Ovečka vás okamžite uchváti, v kombinácii s príjemným teplom, ktorý termofor po naplnení vodou vydáva, sa navyše jedná o absolútnu nevyhnutnosť pre chladné mesiace. .