iMex Toys Hracia obojstranná podložka pre deti Happy Farm

iMex Toys Hracia obojstranná podložka pre deti Happy Farm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Táto hracia podložka od Imex je skvelý doplnok pre hrátky vašich detí, ktorý batoľatá a deti ochraňuje pred tvrdými dopadmi, pred prechladnutím od studenej podlahy, pred spálením sa od koberce, pred roztočmi v koberci atď. Celý popis
51,96 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

9.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
9.8.2022 - 10.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu HRAČKY IJÁČEK SK

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12369172

Popis

Táto hracia podložka od Imex je skvelý doplnok pre hrátky vašich detí, ktorý batoľatá a deti ochraňuje pred tvrdými dopadmi, pred prechladnutím od studenej podlahy, pred spálením sa od koberce, pred roztočmi v koberci atď. Hracia podložka je síce primárne určená deťom do detskej izby či obývačky, ale je tiež veľmi dobre využiteľná pre celú rodinu. Môže byť využitá napríklad ako podložka na domáce cvičenie, ako karimatka do stanu či ju môžete využiť ako ľahké skladacie ležadlo na kúpalisko, alebo si ju vziať na záhradu prípadne na piknik.

Odolný a bezpečný materiál – hracia deka je vyrobená z kvalitného a ekologického PE, LDPE materiálu, netoxická, protišmyková a pohodlná, ideálny na hranie pre najmenších. Hracia podložka je naozaj veľká, rozmer je 200 × 180 × 1 cm, pričom práve 10 mm hrúbka podložky zaistí maximálne pohodlie Vášho dieťaťa. Aj keď má podložka veľký rozmer, veľmi ľahko sa rozloží a následne poskladá. Je veľmi ľahká a pre prenos zabalená v peknej plátené taške. Deka je určená na cesty a je prispôsobená pre jednoduché prenášanie, ľahko sa dá zložiť. Vďaka tomu môžu byť vidieť ohyby pri rozložení.

Podložka je z nenasiakavého, nepremokavého a ľahko umývateľného materiálu. Má výborné tepelno-izolačné vlastnosti.

    Rozmery cca 180 × 200 cm
    Sila podložky: 1cm
    Vhodné do interiéru aj exteriéru.

Hračka IMEX Hracia obojstranná podložka pre deti Happy Farm spĺňa všetky normy EÚ.

Vek: 0+