Foldaway skladacia žinenka (200 x 140 x 4) - SCANDIA

Foldaway skladacia žinenka (200 x 140 x 4) - SCANDIA

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ak chcete od podložky na hranie viac ako len bezpečný priestor na hranie, odporúčame vám krásnu a mimoriadne vkusnú skladaciu podložku značky Foldaway. Celý popis
199 €
Vrátane DPH
Partner: LALALU

Skladom u partnera 5 kusov

12.7.2022 - 14.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu LALALU

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11135823

Popis

Ak chcete od podložky na hranie viac ako len bezpečný priestor na hranie, odporúčame vám krásnu a mimoriadne vkusnú skladaciu podložku značky Foldaway. Rovnako ako na iných podložkách, aj na tejto sa dá pohodlne hrať, kotúľať či cvičiť, avšak vďaka možnosti skladania ponúka deťom oveľa viac možností zábavy. Vytvorte si z podložky tunel či rôzne prekážky a objavujte spolu nekonečný svet hier a detskej fantázie. To všetko v mäkkom, farebnom a príjemnom prostredí kdekoľvek, kde ju rozložíte. 

VLASTNOSTI PRODUKTU

Skladacia hracia podložka Foldaway je vyrobená z netoxickej PU a PE peny. Tieto materiály sú zdravotne nezávadné a hypoalergénne, takže odpudzujú domáce kliešte i prach. Podložka je mäkká a pohodlná, čo však neznamená, že sa ľahko zničí. Naopak, ide o odolný produkt, ktorý výborne tlmí nárazy a vďaka svojej hrúbke až 4 cm zabezpečuje perfektnú izoláciu od studenej podlahy. Podložka sa navyše ľahko čistí a udržiava, takže nič nestojí v ceste hrám a objavom vašich detí.

VÝHODY PODLOŽKY FOLDAWAY

  1. Vďaka možnosti skladania ponúka deťom oveľa viac možností zábavy.
  2. Materiál podložky hravo odoláva tekutinám i poškodeniu, a tak vám bude dobre slúžiť dlhé roky.
  3. Každá podložka má unikátny dizajn, ktorý poteší deti a zároveň ľahko zapadne do vášho interiéru.
  4. Podložka Foldaway je úplne bezpečná. Vyrába sa zo zdravotne nezávadného a hypoalergénneho materiálu.

Kórejský výrobca Foldaway je vychýrený vďaka svojim populárnym skladacím podložkám pre deti, ktoré pravidelne podrobuje laboratórnym testom a certifikáciám pre európsky i austrálsky trh. Vyrába ich z kvalitného a netoxického polyuretánu, takže ide o bezpečné a zdraviu nezávadné produkty. Špecifickým znakom podložiek Foldaway je však ich ručná výroba a hrúbka 4 cm, ktorá zaisťuje čo najväčšiu bezpečnosť. Podložky sú dostupné v rôznych farebných kombináciách, takže pekne zapadnú do akéhokoľvek interiéru.