Lamaze Svetluška Freddie
14,77 € 11,26 €

Svetluška je najpredávanejšou hračkou od Lamaze. Má mäkké zamatové telíčko, ktoré po zatrasení zacinká. Třepotající sa krídelká vydávajú príjemný šuštiaci zvuk.

Lamaze Bábika Emilka

Lamaze Bábika Emilka

Hodnotenie: 5
14,77 € 12,43 €

Pôvabná Emilka sa ište čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Emilčiny pestrofarebné a šuštiace šatičky a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové orgány. Hrkálka v náhrdelníku a píšťalku v brušku zase pomáhajú rozvíjať sluch a motorické zručnosti.

Lamaze Štekajúce šteňa

Lamaze Štekajúce šteňa

Hodnotenie: 4,5
14,77 € 12,43 €

Štekajúce šteňa je vyrobené z mnohých rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Vaše dieťa si taktiež obľúbi celú radu šustivých a cinkavých zvukov – uši šuštia, bruško píska, niektoré nohy cinkajú, iné majú v sebe ukryté rôzne tvary pre stimuláciu hmatu

K´s Kids Veselý chlapček s úchytom na kočík-WAYNE
9,90 € 8,10 €

Veselý chlapec WAYNE je panáčik vyrobený z mäkkej látky a bábätko ho môže stláčať za sprievodu zvukov pískania, šušťania a chrastenia. Vďaka úchytke môžete hračku zavesiť na kočík.

Playgro Závesná opička s klipom
9,70 € 8,93 €

Veselá farebná plyšová opička z jemného pestrofarebného materiálu, vhodná od narodenia, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

Lamps Závesný dinosaurus-36%
13,56 € 8,60 €

Akcia

Veselý pestrofarebný dinosaurus s praktickým krúžkom na zavesenie deti na prvý pohľad zaujme a zabaví ich aktivitami ako krúžky a hryzátka. Vďaka farebnosti a rôznym vzorom zároveň podnecuje detský rozvoj.

Lamaze Páv Emil

Lamaze Páv Emil

Hodnotenie: 5
12,82 € 11,65 €

Páv Emil je vyrobený z rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Pestré farby a čiernobiele kontrastné vzory potom napomáhajú rozvíjaniu zraku. V chvoste má ukryté pískatko, hrkálky a zrkadielko.

Lamaze Flip Flap Dráčik
14,77 € 12,43 €

Závesný interaktívny dráčik pre najmenšie deti. Ak zatiahnete za klip, dráčikovi sa budú hýbať krídla. Dráčik je vyrobený z materiálov s rôznou štruktúrou a farieb, pomáha tak rozvíjať zrak a hmat. Má tiež mnoho funkcií, ktoré rozvíjajú zmysly detí.

Little Dutch Plyšová spirála zajíčci - zelená
17,64 € 15,80 €

Veselá plyšová spirála se zajíčkem má univerzální využití do postýlky, kočárku nebo do autosedačky. Prostě všude tam, kde lze spirálu omotat. Spirála a hračky jsou velmi příjemné na dotek.

Playgro Závesný oslík s klipom
9,70 € 8,54 €

Mäkký textilný oslík je to najlepšie, čo svojmu bábätku môžete dopriať. Je vyrobený z farebných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Detskú pozornosť upútajú hrkálky na labkách. Hračka je vybavená klipom pre jednoduché zavesenie.

Fehn Australia závesný mravenčiar s klipom
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Na dotyk mäkučkú závesnú hračku v podobe mravenčiara možno vďaka možnosti zavesenia klipom možné použiť v detskej postieľke, v kočíku, na cestách i na ďalších miestach. Jednotlivé prvky zaujmú sluch aj zrak dieťatka. Súčasťou je tiež hryzátko.

Fisher-Price Leňochod na kočík
19,40 € 15,99 €

Leňochod sa ľahko stane prvým najlepším kamarátom vášho novorodeného bábätka. Leňochod môžete jednoducho pripnúť ku kočíku tak, aby vaše dieťatko mohlo objavovať jeho jemné textúry, pozorovať sa v zrkadle a sledovať pohyb hračky.

Niny Maznáčik medvedík MATAHI
8,80 €

Medvedík MATAHI je maznáčik z mäkkého plyšu, ktorý pri pohybe vydáva jemné zvonivé zvuky. Vhodný na prichytenie na kočík, alebo po odopnutí použiť ako maznáčika do postieľky. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Playgro Psík Rexík

Playgro Psík Rexík

Hodnotenie: 5
14,77 € 9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselý farebný plyšový psík z jemného pestrofarebného materiálu, vhodný od 3 mesiacov, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

K´s Kids Žirafa IGOR s úchytom na kočík
9,50 € 8,23 €

Veselá Žirafa Igor s hryzátkom sa dá zavesiť na kočík a môže tak cestovať spolu s bábätkom. Pri pohnutí materiály hračky šuštia. Vhodná pre deti už od 3 mesiacov.

Niny Loptička

Niny Loptička

Hodnotenie: 5
7,37 €

Plyšová Loptička s aktivitami patrí do skupiny kolekcie Niny. Loptička ponúka deťom nespočetné množstvo herných variantov. Je mäkučká s pestrofarebnou kombináciou látok s výšivkou zvieratiek. Jednotlivé doplnky, ktoré sú našité na loptičke buď šuštia alebo hrkajú. Loptička obsahuje plastové hryzátko.

Nuk Forest Fun Hračka Sovička s klipom
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Forest Fun Sovička s klipom je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v nežných farbách. Zamestná a povzbudí bábätko v kočíku, postieľke alebo kolíske. Pomáha prerezávaniu zúbkov.

Nuk POOL PARTY Hračka Domček
14,16 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj tí najmenší si zaslúžia svoju prvú hračku! Zamestná a povzbudí bábätko. Pomáha pri rozvoji zmyslov a prerezávaní zúbkov.

Taf Toys Ušatý psík

Taf Toys Ušatý psík

Hodnotenie: 5
16,26 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Závesná hračka Ušatý psík TafToys je ideálny pre použitie na postieľku, kočík, autosedačku, apod. Činky, hrkajú a ponúkajú množstvo rôznych aktivít pre zábavné hranie a skúmanie.

Lamaze Bábika Sára
14,77 € 12,43 €

Pôvabná bábika Sára sa určite čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Sárinej pestrofarebné šatôčky, šuštiaca kapsička a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové orgány.

Tiamo Hrajúci tučniak
16,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový hrajúci tučniak Lou-Lou od holandskej značky Tiamo hrá jemnú hudobnú melódiu, ktorá tak pomáha dieťa uspať. Pomocou všitých šnúrok hračku jednoducho pripevníte na kočík, postieľku, autosedačku apod. Po zatiahnutí za krúžok (umiestnený medzi nožičkami) tučniak zahrá uspávanku.

Lamaze Pískací Rak Vincent
14,77 € 12,43 €

Pískací rak Vincent je roztomilý a šikovný kôrovec. Jeho telo je plné zábavných aktivít pre správny rozvoj vášho dieťaťa. Použitý materiál má rôznu štruktúru a farby, pomáha tak rozvíjať hmat a zrak. Má aj hryzátko pre správne prerezávanie zúbkov. Klepetá hrkajú a rak pri stlačení šuští, to pomáha rozvoju zvuku.

Tiamo Hrajúca myš sivá
17,42 € 15,80 €

Plyšová hrajúca myška od holandskej značky Tiamo hrá jemnú hudobnú melódiu, ktorá tak pomáha dieťa uspať. Pomocou všitých šnúrok hračku jednoducho pripevníte na kočík, postieľku, autosedačku apod. Po zatiahnutí za krúžok (umiestnený medzi nožičkami) myšky zahrá uspávanku.

BenBat Dazzle Friends lev
11,07 € 8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový detský kamarát nielen na cesty. C-krúžok umožňuje pripnúť hračku na kočík, autosedačku alebo postieľku. Hračka je ľahko uchopiteľná detskou rúčkou, vďaka rôznej kombinácii materiálov precvičuje hmatové zručnosti dieťaťa. Hračka má časti vhodné na hryzenie a farebné koliesko, ktoré stimuluje zrak.

Lamaze Pelikán Phill
14,77 € 13,70 €

Farebného pelikána si deti zamilujú. Keď stlačíte pelikánovi bruško, otvorí sa mu zobák v ktorom je ukryté zrkadielko a hryzátko. Deti si obľúbia zvierací chvostík a krídla, ktoré šuštia.

Fisher-Price Hudobné zvieratko medveď
19,38 € 17,82 €

Hudobné zvieratko, ktoré vydáva veselé a hravé zvuky, bude skvelým kamarátom pre vaše dieťatko. Práve také hračky zlepšujú sluchové vnímanie a zároveň vďaka svojim kontrastným farbám a hravým vzorom stimulujú ďalšie ich zmysly.

Fisher-Price Sloník s aktivitami
18,47 € 16,62 €

Veľký mäkký slon sa stane nezabudnuteľným kamarátom vášho bábätka. Hračka je vyrobená z odlišných materiálov ako je šuštiaci látka, menčester či plyš a má na sebe rôzne záhyby, čím rozvíja hmat detí.

K´s Kids Veselá bábika s úchytom na kočík - JULIA
9,99 € 8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilá bábika Julia je vyrobená z mäkkej látky a bábätko ju môže stláčať za sprievodu zvukov pískania, šušťania a chrastenia. Vďaka úchytke môžete hračku zavesiť na kočík.

Fisher-Price Špirála s aktivitami lev
15,49 € 14,33 €

Hračku s levíkom si vaše dieťatko ihneď zamiluje! Pestré farby a materiály hračiek pomáhajú rozvíjať zmysly dieťaťa. Deti budú tiež fascinované rozdielnymi materiálmi, ktoré zároveň umožňujú rozvíjať ich hmatové schopnosti.

Fisher-Price Špirála s aktivitami líška
15,49 € 14,33 €

Hračku s líškou si vaše dieťatko ihneď zamiluje! Pestré farby a materiály hračiek pomáhajú rozvíjať zmysly dieťaťa. Deti budú tiež fascinované rozdielnymi materiálmi, ktoré zároveň umožňujú rozvíjať ich hmatové schopnosti.

Lamaze Delfín Filip
14,77 € 11,65 €

Delfín po natiahnutí hýbe chvostovou plutvou. Ideálna hračka na zavesenie na kočík, postieľku či autosedačku. Vyrobené z rôzne štruktúrovaných a farebných materiálov.

Niny Maznajúci psík "IPO"
9,96 € 8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Psík IPO stále niečo vymýšľa a je s ním veľká zábava. Rád by sa stal tvojím najlepším kamarátom. Ušká pri dotyku šuštia, závesné plastové koliesko slúži zároveň ako hryzátko. Pri pohybe zazvoní rolnička.

Taf Toys Nezbedný vtáčik
18,40 €

Farebná závesná hračka nezbedný vtáčik s rôznymi aktivitami, textúrami aj zvukmi sa ľahko pripevní pružným plastovým krúžkom na postieľku alebo kočík. Hračka cinká, šuští, obsahuje hryzátko, krúžky, pískatko a bezpečné zrkadielko.

Clementoni Mickey plyšový so zvukmi a úchytom
14,13 € 11,10 €

Úžasná interaktívna hrkálka Mickey Mouse je vhodné pre batoľatá od 3 mesiacov. Má mäkké ušká, naťahovacie nožičky a možné ju uchytiť aj na kočík. Chodidlá slúžia ako hryzátko na prvé zúbky.

Fisher-Price Hrošík a loptička 2v1
19,25 € 16,90 €

S týmto roztomilým plyšovým hrošíkom sa bude vaše dieťatko cítiť ako v bavlnke. Hrošíka môžete otočiť naruby a premeniť ho v loptičku, takže si užijete ešte viac zábavy a prekvapení. Navyše z neho môžete urobiť aj maňušku.

Fisher-Price Hudobné zvieratko líška
19,38 € 17,82 €

Hudobné zvieratko, ktoré vydáva veselé a hravé zvuky, bude skvelým kamarátom pre vaše dieťatko. Práve také hračky zlepšujú sluchové vnímanie a zároveň vďaka svojim kontrastným farbám a hravým vzorom stimulujú ďalšie ich zmysly.

HABA Závesná figúrka anjelik ružový
9,99 €

Každý potrebuje svojho strážneho anjelika. Milá hebká figúrka anjela na zavesenie do kočíka aj na postieľku – ideálny darček pre bábätko už od prvých mesiacov života. Materiál: textil Hračka sa dá prať na 30°C. Výška: 25,5 cm

Hape Záves nad postieľku Baby
36,13 € 27,18 €

S týmto farebným závesom so zvieratkami môže byť zaspávanie veľká zábava. Súčasťou je aj hudobná krabica, ktorá sa otáča a hrá detské melódie. Dieťa sa tak pred spaním ľahko zabaví pozorovaním hračiek a počúvaním melódií.

Niny Maznací oslík "LAKI"
9,96 €

Maznací oslík LAKI je trošičku tvrdohlavé zvieratko. Je vyrobený z veľmi mäkkého a príjemného materiálu a je zároveň hrkálkou. V jeho uškách je všitý materiál, ktorý pri dotyku vydáva zvuk pokrčeného papiera. Obsahuje úchyt, ktorý môže slúžiť ako hryzátko a za ktorý je možné ho zavesiť na kočík.

Niny Maznáčik veverička APIA
10,31 € 8,50 €

Veverčka APIA zaujme svojim príjemným mazlivým plyšom a krásnou farbou. Vydáva zvonivé zvuky a po stlačení chvostíka píska. Možnosť pripnutia ku kočíku, alebo využiť ako hračku na maznanie. Dizajn nemeckej návrhárky Britty Hurter.

Skip hop Hračka na kočárek - Lev
19,40 €

Krásný lev s praktickým úchytem na kočárek. Hračce šustí ouška a nožičky, jedno ouško po zmáčknutí píská. V jedné ručičce drží kousátko ve tvaru lístku. U nožičky má dva barevné kroužky a kolem krku kousátko ve tvaru šátku. Vydává krásný zvuk jako rolnička, když se jím zatřese.

B.toys Loptičky – hrkálky na zavesenie
12,90 €

Farebné a hravé loptičky na zavesenie pre našich najmenších! Sú produktom značky B. Toys a svojím štýlom či neutrálnym vizuálnym prevedením potešia tak chlapcov, ako i dievčatá. Podporia u nich jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, audiovizuálne vnímanie, ale aj predstavivosť. Budú pr

Fisher-Price Rybička s aktivitami
23,11 € 20,40 €

Rozkošný guľatý morský kamarát je z rôznych materiálov a má na sebe veľa vzorov, takže dieťatko bude mať stále čo skúmať. Pre rozvoj hmatu sú určené plastové plutvička, vrúbkovaný chvostík a bucľaté zdobené rukoväte s klapátkom a hrkajúcou medúzou i s látkovými chápadlami.

Fisher-Price Závesný krokodíl
9,22 € 7,20 €

Umožnite vášmu dieťatku najlepší možný štart do života s roztomilým zvieracím pomocníkom. Veselá farebná hrkálka v podobe krokodíla bude vášmu dieťatku skvelým kamarátom na hranie doma aj vonku!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: