Lamaze Svetluška Freddie
15,99 €

13,40 €

Svetluška je najpredávanejšou hračkou od Lamaze. Má mäkké zamatové telíčko, ktoré po zatrasení zacinká. Třepotající sa krídelká vydávajú príjemný šuštiaci zvuk.


Lamaze Bábika Emilka

Lamaze Bábika Emilka

Hodnotenie: 5
16,30 €

13,40 €

Pôvabná Emilka sa ište čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Emilčiny pestrofarebné a šuštiace šatičky a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové orgány. Hrkálka v náhrdelníku a píšťalku v brušku zase pomáhajú rozvíjať sluch a motorické zručnosti.


Lamaze Štekajúce šteňa

Lamaze Štekajúce šteňa

Hodnotenie: 4,5
16,30 €

13,40 €

Štekajúce šteňa je vyrobené z mnohých rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Vaše dieťa si taktiež obľúbi celú radu šustivých a cinkavých zvukov – uši šuštia, bruško píska, niektoré nohy cinkajú, iné majú v sebe ukryté rôzne tvary pre stimuláciu hmatu


Fisher-Price Hudobné kľúče
9,22 €

7,99 €

Akcia

Pripevnite túto hračku vo forme kľúčov s diaľkovým ovládaním do kočíka alebo tašky na plienky, aby vaše dieťa mohlo vždy zostať „v kontakte“ so zábavou na dotyk! Stlačte tlačidlo pre realistické zvuky a pozitívnu hudbu.


Skip hop Hračka na kočík - Slon
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny slon s praktickým úchytom na kočík, ktorému šuštia ušká a nožičky, jedno uško po stlačení píska. V jednej ručičke drží hryzátko v tvare lístku. Na nožičke má dva farebné krúžky a okolo krku hryzátko v tvare šatky. Vydáva krásny zvuk ako rolnička, keď sa ním zatrasie.


Skip hop Hračka na kočík - Mýval
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny mýval s praktickým úchytom na kočík. Hračke šuštia ušká a nožičky, jedno uško po stlačení píska. V jednej ručičke drží hryzátko v tvare lístka. U nožičky má dva farebné krúžky a okolo krku hryzátko v tvare šatky. Vydáva krásny zvuk ako rolnička, keď sa ním zatrasie.


K´s Kids Veselý chlapček s úchytom na kočík-WAYNE
9,90 €

8,81 €

Veselý chlapec WAYNE je panáčik vyrobený z mäkkej látky a bábätko ho môže stláčať za sprievodu zvukov pískania, šušťania a chrastenia. Vďaka úchytke môžete hračku zavesiť na kočík.


Nuk Forest Fun Hračka Sovička s klipom
11,40 €

Forest Fun Sovička s klipom je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v nežných farbách. Zamestná a povzbudí bábätko v kočíku, postieľke alebo kolíske. Pomáha prerezávaniu zúbkov.


Fisher-Price Hudobný telefón-45%
9,22 €

4,99 €

Akcia

Pripevnite túto hračku vo forme chytrého telefónu do kočíka alebo tašky na plienky, aby vaše dieťa mohlo vždy zostať „v kontakte“ so zábavou na dotyk! Stlačte tlačidlo pre realistické zvuky a pozitívnu hudbu.


Lamaze Páv Emil

Lamaze Páv Emil

Hodnotenie: 5
20,40 €

15,40 €

Páv Emil je vyrobený z rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Pestré farby a čiernobiele kontrastné vzory potom napomáhajú rozvíjaniu zraku. V chvoste má ukryté pískatko, hrkálky a zrkadielko.


Nuk Forest Fun Hračka Méďa s klipom
11,40 €

Forest Fun Méďa s klipom je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v nežných farbách. Zamestná a povzbudí bábätko v kočíku, postieľke alebo kolíske. Pomáha prerezávaniu zúbkov.


Skip hop Hračka na kočík - Opička
19,40 €

Krásna opička s praktickým úchytom na kočík. Hračke šuštia ušká a nožičky, v jednej ručičke drží hryzátko v tvare banánu a v druhej detské zrkadielko. Okolo krku má opička šatku ako hryzátko. Vydáva krásny zvuk ako rolnička, keď sa ňou zatrasie.


Playgro Závesná opička s klipom
11,99 €

8,62 €

Veselá farebná plyšová opička z jemného pestrofarebného materiálu, vhodná od narodenia, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.


BenBat Dazzle Friends lev
11,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový detský kamarát nielen na cesty. C-krúžok umožňuje pripnúť hračku na kočík, autosedačku alebo postieľku. Hračka je ľahko uchopiteľná detskou rúčkou, vďaka rôznej kombinácii materiálov precvičuje hmatové zručnosti dieťaťa. Hračka má časti vhodné na hryzenie a farebné koliesko, ktoré stimuluje zrak.


BenBat Dazzle Friends víla
11,07 €

Nový detský kamarát nielen na cesty. C-krúžok umožňuje pripnúť hračku na kočík, autosedačku alebo postieľku. Hračka je ľahko uchopiteľná detskou rúčkou, vďaka rôznej kombinácii materiálov precvičuje hmatové zručnosti dieťaťa. Hračka má časti vhodné na hryzenie a farebné koliesko, ktoré stimuluje zrak.


BenBat Dazzle Friends žaba
11,07 €

Nový detský kamarát nielen na cesty. C-krúžok umožňuje pripnúť hračku na kočík, autosedačku alebo postieľku. Hračka je ľahko uchopiteľná detskou rúčkou, vďaka rôznej kombinácii materiálov precvičuje hmatové zručnosti dieťaťa. Hračka má časti vhodné na hryzenie a farebné koliesko, ktoré stimuluje zrak.


Bright Starts hračka plyšová sova na C krúžku
9,22 €

Krásna ružová plyšová sova hrá 4 melódie, ktorými sa rozozvučí pri každom potiahnutí rukoväte. C-krúžok umožňuje pripnúť hračku na nosič, kočík, hrazdičku atď. Hračka sa ľahko čistí pomocou vlhkej handričky.


Bright Starts Hrajúca a svietiaca včielka Beaming Buggie
16,63 €

Táto magická včielka svojimi svietiacimi krídlami upúta pozornosť každého malého dieťaťa. Okrem toho prehráva upokojujúce zvuky oceánu alebo uspávanky, čo môže byť prospešné počas cestovania. Hračka rozvíja motoriku, intelektuál a predstavivosť našich detí už od narodenia.


Clementoni Mickey plyšový so zvukmi a úchytom
14,13 €

11,67 €

Úžasná interaktívna hrkálka Mickey Mouse je vhodné pre batoľatá od 3 mesiacov. Má mäkké ušká, naťahovacie nožičky a možné ju uchytiť aj na kočík. Chodidlá slúžia ako hryzátko na prvé zúbky.


Clementoni Minnie plyšová so zvukmi a úchytom
14,13 €

11,67 €

Úžasná interaktívna hrkálka Minnie Mouse je vhodná pre batoľatá od 3 mesiacov. Má mäkké ušká, naťahovacie nožičky a možné uchytiť aj na kočík. Chodidlá Minnie slúžia ako hryzátko na prvé zúbky.


Fehn Australia závesný mravenčiar s klipom
14,92 €

Na dotyk mäkučkú závesnú hračku v podobe mravenčiara možno vďaka možnosti zavesenia klipom možné použiť v detskej postieľke, v kočíku, na cestách i na ďalších miestach. Jednotlivé prvky zaujmú sluch aj zrak dieťatka. Súčasťou je tiež hryzátko.


Fisher-Price Hrošík a loptička 2v1
19,25 €

S týmto roztomilým plyšovým hrošíkom sa bude vaše dieťatko cítiť ako v bavlnke. Hrošíka môžete otočiť naruby a premeniť ho v loptičku, takže si užijete ešte viac zábavy a prekvapení. Navyše z neho môžete urobiť aj maňušku.


Fisher-Price Rybička s aktivitami
23,11 €

Rozkošný guľatý morský kamarát je z rôznych materiálov a má na sebe veľa vzorov, takže dieťatko bude mať stále čo skúmať. Pre rozvoj hmatu sú určené plastové plutvička, vrúbkovaný chvostík a bucľaté zdobené rukoväte s klapátkom a hrkajúcou medúzou i s látkovými chápadlami.


Fisher-Price Krokodíl s aktivitami
18,47 €

16,62 €

Mäkučký krokodíl v žiarivých farbách a s pútavými vzormi sa stane najlepším kamarátom vášho dieťatka! Hračka je vyrobená z rôznych materiálov podporujúcich rozvoj zmyslov dieťaťa, ako je menčester alebo plyš.


Fisher-Price Sloník s aktivitami
18,47 €

16,62 €

Veľký mäkký slon sa stane nezabudnuteľným kamarátom vášho bábätka. Hračka je vyrobená z odlišných materiálov ako je šuštiaci látka, menčester či plyš a má na sebe rôzne záhyby, čím rozvíja hmat detí.


Fisher-Price Závesný krokodíl-31%
9,22 €

6,29 €

Akcia

Umožnite vášmu dieťatku najlepší možný štart do života s roztomilým zvieracím pomocníkom. Veselá farebná hrkálka v podobe krokodíla bude vášmu dieťatku skvelým kamarátom na hranie doma aj vonku!


Hape Záves nad postieľku Baby
36,13 €

27,18 €

S týmto farebným závesom so zvieratkami môže byť zaspávanie veľká zábava. Súčasťou je aj hudobná krabica, ktorá sa otáča a hrá detské melódie. Dieťa sa tak pred spaním ľahko zabaví pozorovaním hračiek a počúvaním melódií.


K´s Kids Hladný pelikán s úchytom na kočík
9,40 €
8,65 €

Hladný pelikán s hryzátkom je ušitý z rôznych materiálov a farieb. Podporuje tak u bábätiek základné zmyslové vnímanie. Hračka sa dá zavesiť na kočík. Na dotyk hračka šuštia a hrkajú.


K´s Kids Úchyt na kočík - pes Patrick-22%
11,67 €

8,99 €

Akcia

Stláčací a pískací psík je skvelá plyšová hračka s praktickým úchytom napríklad na kočík. Psík zamestná bábätko v kočíku, alebo v postieľke. Úchyt slúži aj ako hryzátko na prerezávanie prvých zúbkov.


K´s Kids Veselá bábika s úchytom na kočík - JULIA
9,99 €

8,90 €

Roztomilá bábika Julia je vyrobená z mäkkej látky a bábätko ju môže stláčať za sprievodu zvukov pískania, šušťania a chrastenia. Vďaka úchytke môžete hračku zavesiť na kočík.


K´s Kids Veselá stonožka s úchytom na kočík
9,90 €

8,81 €

Veselá stonožka je hračka na zavesenie na kočík, ktorá vaše bábätko zabaví na cestách. Každý dielik je ušitý z iného materiálu a píska, šuští alebo hŕka.


K´s Kids Žirafa IGOR s úchytom na kočík
9,50 €

8,23 €

Veselá Žirafa Igor s hryzátkom sa dá zavesiť na kočík a môže tak cestovať spolu s bábätkom. Pri pohnutí materiály hračky šuštia. Vhodná pre deti už od 3 mesiacov.


Lamaze Bábika Sára
15,53 €

13,58 €

Pôvabná bábika Sára sa určite čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Sárinej pestrofarebné šatôčky, šuštiaca kapsička a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové orgány.


Lamaze Čmeliak Bzuk

Lamaze Čmeliak Bzuk

Hodnotenie: 5
16,40 €

Vaše bábätko si zamiluje farebného čmeliaka Bzuka a jeho kvetinku, ktorý po zatiahnutí za krúžky zabzučí a dosadne na svoju kvetinku. Hračka je mäkká, plyšová a navyše krásne farebná, krídla a lístky ľahko šuštia, a tak Vaše dieťa rozvíja nielen hmat, ale aj sluch a zrak! Populárna hračka pre najmenších značky Lamaze.


Lamaze Delfín Filip
14,75 €

13,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Delfín po natiahnutí hýbe chvostovou plutvou. Ideálna hračka na zavesenie na kočík, postieľku či autosedačku. Vyrobené z rôzne štruktúrovaných a farebných materiálov.


Lamaze Flip Flap Dráčik
17,73 €

14,77 €

Závesný interaktívny dráčik pre najmenšie deti. Ak zatiahnete za klip, dráčikovi sa budú hýbať krídla. Dráčik je vyrobený z materiálov s rôznou štruktúrou a farieb, pomáha tak rozvíjať zrak a hmat. Má tiež mnoho funkcií, ktoré rozvíjajú zmysly detí.


Lamaze Jednorožec Tilly

Lamaze Jednorožec Tilly

Hodnotenie: 5
25,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový dievčenský prírastok do kočíka, ktorý mu dodá tú správnu iskru. Použitie rôznych pestrofarebných materiálov a kontrastných vzorov pomáha rozvíjať hmat, zrak a sluch.


Lamaze Pelikán Phill
15,53 €

13,58 €

Farebného pelikána si deti zamilujú. Keď stlačíte pelikánovi bruško, otvorí sa mu zobák v ktorom je ukryté zrkadielko a hryzátko. Deti si obľúbia zvierací chvostík a krídla, ktoré šuštia.


Lamaze Pískací Rak Vincent
17,73 €

15,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Pískací rak Vincent je roztomilý a šikovný kôrovec. Jeho telo je plné zábavných aktivít pre správny rozvoj vášho dieťaťa. Použitý materiál má rôznu štruktúru a farby, pomáha tak rozvíjať hmat a zrak. Má aj hryzátko pre správne prerezávanie zúbkov. Klepetá hrkajú a rak pri stlačení šuští, to pomáha rozvoju zvuku.


Lamaze Plameniak Fiona
15,53 €

13,58 €

Posledný kus za túto cenu!

Závesný ružový plameniak Fiona pre najmenšie deti. Keď zatiahnete za biely klip, krídla sa budú pohybovať. Zábavné pre dieťa bude, že zatiahnutím za nohu, budú nôžky meniť svoje dĺžky.


Lamaze Štekajúci psík
15,53 €

13,58 €

Tento štekajúci psík je vyrobený z mnohých rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Vaše dieťa si tiež obľúbi celý rad šustivých a cinkavých zvukov.


Lamaze Vrnící leopard

Lamaze Vrnící leopard

Hodnotenie: 5
19,40 €

13,70 €

Vrnící leopard od Lamaze je navržen tak, aby zaujal a pobavil a to zejména díky materiálům použitým na tělíčku a vývojovým funkcím. V levé tlapičce drží tygřík hmat stimulující hvězdičku a trojúhelník.


Lamps Závesný dinosaurus
13,56 €

11,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselý pestrofarebný dinosaurus s praktickým krúžkom na zavesenie deti na prvý pohľad zaujme a zabaví ich aktivitami ako krúžky a hryzátka. Vďaka farebnosti a rôznym vzorom zároveň podnecuje detský rozvoj.


Lamps Závesný sloník
11,62 €

10,45 €

Veselý pestrofarebný sloník s praktickým krúžkom na zavesenie deti na prvý pohľad zaujme a zabaví ich aktivitami ako krúžky, hrkálka či zrkadlo. Vďaka farebnosti a rôznym vzorom zároveň podnecuje detský rozvoj.


Little Dutch Plyšová spirála zajíčci - modrá
17,64 €
17,44 €

Veselá plyšová spirála se zajíčkem má univerzální využití do postýlky, kočárku nebo do autosedačky. Prostě všude tam, kde lze spirálu omotat. Spirála a hračky jsou velmi příjemné na dotek.


Little Dutch Plyšová spirála zajíčci - růžová
17,64 €
17,44 €

Veselá plyšová spirála se zajíčkem má univerzální využití do postýlky, kočárku nebo do autosedačky. Prostě všude tam, kde lze spirálu omotat. Spirála a hračky jsou velmi příjemné na dotek.


Little Dutch Plyšová spirála zajíčci - zelená
17,64 €
17,44 €

Veselá plyšová spirála se zajíčkem má univerzální využití do postýlky, kočárku nebo do autosedačky. Prostě všude tam, kde lze spirálu omotat. Spirála a hračky jsou velmi příjemné na dotek.


MÚ BRNO Králik MIMI
13,69 €

12,29 €

Mäkký textilný králiček v prírodných farbách vhodný aj pre najmenšie deti. Šuštiace packy a hrkálka v nôžke stimulujú zmysly malých detí. Pútko pre zavesenie nad postieľku či do kočíka. Králiček je ľahko prateľný.