Ludi Tučniak do kúpeľa
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký tučniak je skvelou hračkou do vody. Pomocou tejto dôvtipnej hračky si môžu deti spestriť každodenné kúpanie. Hračka má prísavku pre jednoduché pripevnenie na vaňu.

B.toys Set s loďkou do vane
34,90 €

Vaňa je tvojím oceánom, dvíhaj kotvy ! Kapitán a záchranné koleso nesmú chýbať, podobne ani udica a rybky na chytanie. Krásny malý rybársky čln, ktorý skutočne pláva, takže je skvelý pre hodiny zábavy vo vani alebo vonku v slnečných letných dňoch!Kapitán4 Ryby a rybársky prút s háčikomZáchranca živ

Tiger Tribe Penové postavičky do vane Morská panna
24,90 €

Je vaše dieťatko pri kúpaní ako ryba vo vode? Alebo mu kúpanie zase až tak po vôli nie je? V oboch prípadoch počas večernej hygieny iste ocení rozptýlenie v podobe veselého veľkoformátového puzzle do vane. Táto šikovná hračka do vody vyniká pekným výtvarným spracovaním a kvalitným materiálom – EVA

Tiger Tribe Penové kvietky do vane s krhličkou
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálna a pritom tak krásna hra, ktorá deťom potrénuje jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, vizuálne vnímanie, neskôr aj slovnú zásobu či rozpoznávanie farieb. Je produktom austrálskej značky Tiger Tribe a je svojím štýlom a jemný vizuálnym prevedením vhodná ako darček najmä pre dievčatá

Lamps Žaba do vody-25%

Lamps Žaba do vody

Hodnotenie: 5
9,20 € 6,90 €

Výpredaj

Plastová žaba do vane, ktorú možno ľahko pripevniť prísavkami. Obsahuje aj nádobku na vodu určenú na nalievanie vody v tvare rybičky. S touto zelenou žabou sa stane kúpanie veľkou zábavou.

Yookidoo Kreatívna plávacia kačica - Morská panna
30,70 €

Zostavte si svoju vlastnú kačicu s batériovým pohonom, ktorá bude plávať vo vani. Pomocou rozsiahlych zábavných doplnkov je možné kačicu vytvoriť v rôznych motívoch. Dieťa si tak môže kačicu upraviť podľa svojej vlastnej fantázie. Vodné delo chrlí prúd vody a je určené pre ovládanie smeru plavby samotnej kačice. Stačí jednoducho natočiť vodným delom a kačica začne meniť svoj smer.

Summer Infant Bublifuk do vane
13,99 €

S týmto prenosným bublifukom vytvoríte bubliny kdekoľvek sa vám zachce. Vďaka prísavke umiestnite kdekoľvek na múr, či stenu.

Alltoys Slon do vane
24,90 € 21,10 €

Zábavný slon bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Po stlačení tlačidla zvládne učiť deti číslice, pri stlačení gumového prúžku bude zas striekať vodu a pri stlačení klávesov sa začne smiať. Deti s ním zažijú more zábavy!

Dinotrux Bath Squirtin-70%

Dinotrux Bath Squirtin

Hodnotenie: 5
16,70 € 5 €

Výpredaj

Uži si veľa vodnej zábavy s robotickými dinosaurami. S týmto setom môžeš vo vani robiť bubliny alebo pomocou robo-žaby striekať vodu, napríklad do terča. Ktorý je súčasťou sady. Sada sa jednoducho prichytí k vani alebo dlaždičkám pomocou prísaviek na zadnej strane.

Teddies Mlynček do vane zvieratká
13,52 € 12,20 €

S touto farebnou sadou zvieratiek s vodnými mlynčekmi bude kúpanie veľká zábava. Sada je uložená v praktickom látkovom vrecúšku, ktoré možno vďaka prísavkám upevniť v kúpeľni kamkoľvek.

SIMBA Korytnačka do vane

SIMBA Korytnačka do vane

Hodnotenie: 4,5
8,81 € 7,80 €

Akcia

Z kúpania sa v spoločnosti veselej korytnačky stane veľká zábava. Vie plávať na vode a tiež striekať vodu, takže sa jedná o ideálneho kamaráta na vodné hrátky vo vani.

SES Maľovanie vo vode - voňajúce farby-27%
10,55 € 7,70 €

Výpredaj

Voňavé prstové farby s pečiatkami v tvare morských zvieratiek. Ideálne pre maľovanie obrázkov vo vani, ktoré mokrou špongiou ľahko zmyjete!

SIMBA Zvieratká do vane stohovacie
12,66 € 11,80 €

Aj kúpanie môže byť veľká zábava so sadou stohovacích zvieratiek s prísavkami, ktoré možno spájať so základňou aj medzi sebou alebo ich pripevniť na iný hladký povrch.

Hape Hračky do vody - striekací krab s rybkou
13,47 € 11,90 €

Tento roztomilý krab a rybka majú veľké tajomstvo! Ak ich naplníte vodou a stlačíte ich, budú striekať vodu. Hračky do vody prinášajú veľa zábavy pri kúpaní, a to nielen doma v kúpeľni, ale aj pri hrách vonku pri vode.

Heless Sieťka na hračky do vane
8,78 €

Praktická sieťka na hračky do vody, ktorú stačí len zavesiť pomocou prísaviek na hladký povrch. Vložte všetky hračky vášho najmilšieho do sieťky a nechajte hračky uschnúť, navyše budú vždy po ruke.

Alltoys Zábavný ostrov do vane-42%
26,90 € 15,60 €

Akcia

Zábavný ostrov bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Vytvoria si rieku a potom môžu sledovať, ako na nej loďky plávajú. Ale loďky to nemusia mať až také jednoduché … Chobotničkou a delfínom im môžu deti vytvoriť prekážky na ich dlhej ceste. A ako sa ich cesta skomplikuje, keď zaprší z mraku? Zistite to a užite si more zábavy!

Lamps Delfín na vodu - mlynček-27%
8,40 € 6,10 €

Výpredaj

Plastový mlynček na vodu v tvare delfína. Mlynček možno pomocou prísaviek pripevniť na stenu. Pomocou tohto farebného delfínika si deti spestria každodenné kúpanie. Viac farebných variantov.

Yookidoo Senzorický vodní oblouk
32,60 €

První senzorická vodní hračka na světě určena pro novorozence! 2v1 bateriový senzorický vodní oblouk s barevnými květy, které se otáčejí a kropí vodu, zatímco otočný pták stříká jemný proud vody. Vytváří tak multi-senzorický fascinující zážitek pro nejmenší děti. Jednoduchým způsobem je možné měnit intenzitu průtoku vody a tím zrychlovat či zpomalovat otáčející se barevné květy.

Hape Hračky do vody - striekacia chobotnica s hviezdicou
13,47 € 11,80 €

Táto roztomilá chobotnica a hviezdica majú veľké tajomstvo. Ak ich naplníte vodou a stlačíte ich, budú striekať vodu. Hračky do vody prinášajú veľa zábavy pri kúpaní, a to nielen doma v kúpeľni, ale aj pri hrách vonku pri vode.

Alltoys Chobotnička do vane
13,40 € 9,40 €

Zábavná chobotnička bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Stačí len točiť šnorchlom a voda bude striekať všade okolo. Na otázku: „Kto tu tak nacákal?“ existuje jednoduchá odpoveď: „No predsa chobotnica!“ Deti s ňou zažijú more zábavy!

Lamps Slnečnica do vane

Lamps Slnečnica do vane

Hodnotenie: 3,5
12,20 € 10,30 €

Plastová slnečnica na vodu je vhodná pre deti do vane. Pumpička sa umiestni pod vodu, stlačí sa tlačidlo, margaréta nasaje vodu a začne ju striekať zo svojho kvetu. Možno ju upevniť pomocou prísaviek na obklad. Viac farebných variantov.

Hape Hračky do vody - multi rozprašovač
10,38 € 8,90 €

Multi rozprašovač vody je perfektný na vodné hry a spríjemní kúpanie! Má štyri vstavané trysky, ktoré striekajú vodu rôznych tvarov. Naplňte rozprašovač vodou, stlačte pumpičku a zábava môže začať!

Lamps Kačka na vodu - mlynček
8,40 € 7,70 €

Akcia

Plastový mlynček na vodu v tvare kačičky. Kačička je krásne farebne spracovaná a na hlave má cylinder. Pomocou prísavky možno kačičku pripevniť na stenu. Je vyrobená z nezávadného plastu. Viac farebných variantov.

B-Kids Vodný tobogan

B-Kids Vodný tobogan

Hodnotenie: 4,5
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada hračiek do kúpeľa, ktorú tvorí plávajúci tobogan s vodným mlynčekom, kelímok v tvare rybičky a kačička s tučniakom, ktorí svištia na tobogane do vody. Hračka zaistí zábavu pri kúpaní a zároveň rozvíja predstavivosť, zmysly i motoriku dieťaťa.

Alltoys Loď pirátska do vane
19,20 € 11,99 €

Červená loďka bude robiť deťom pri kúpaní vo vani len tú najlepšiu spoločnosť. Naplnením prednej časti lode sa totiž ako kúzlom objaví pirát priamo pri kormidle. Vylej vodu a pirát sa opäť schová. Nalej vodu na vrtuľku a loďka začne zatáčať. Deti si tak užijú more zábavy!

Hape Hračky do vody - Plávací medvedík-18%
13,39 € 10,90 €

Akcia

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! S týmto plávacím medvedíkom bude vo vode ešte väčšia zábava. Vytvorte si z vane malý plavecký bazén a zistite, kto pláva rýchlejšie.

Hape Multifunkčný box Vodný svet
499,99 €
+ doprava zadarmo

Páky, číselníky, ozubené kolesá, hry a bludiská vytvoria oceán zábavy na šiestich tabuľkách všelijakých činností. Zabudované zrkadlo odráža úsmevy detí.Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manipuláciu. Podporuje predstavivosť, logiku, prispôsobovanie, priestorové vzťa

Skip hop Zoo Ponorka - Opička
11,07 €

Krásna hračka do vane v štýle Skip Hop. Ponorku riadi odvážna opička. Stačí len zatiahnuť a motor sa roztočí. Kúpanie nebolo nikdy tak zábavné. Hračka je vyrobená z nezávadných materiálov.

Hape Vodná dráha so zvieratkami
26,74 € 22,90 €

Deti milujú kúpanie! Vodná dráha so zvieratkami je perfektná na hry vo vode! Naplňte hrnček vodou, nalejte na kraba a sledujte, čo sa bude diať. Z rozhojdaného kraba sa voda rozdelí, roztočí hviezdičku a z chobotnice sa stane sprcha.

Alltoys Chobotnička do vany oranžová
13,40 € 9,40 €

Novinka

Zábavná chobotnička bude dělat dětem při koupání ve vaně jen tu nejlepší společnost. Stačí jen točit šnorchlem a voda bude stříkat všude okolo. Na otázku: „Kdo tu tak nacákal?“ existuje jednoduchá odpověď: „No přeci chobotnice!“ Děti s ní zažijí moře zábavy!

HABA Guličková dráha do vane
29,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Spravte z kúpania veľké dobrodružstvo. Pripevnite plastovú dráhu na stenu pomocou prísaviek a sledujte, ako lopta poháňaná vodou putuje celou dráhou. Dráhu pre loptu je možné ľubovoľne meniť a prispôsobovať. Balenie obsahuje:

  • 1× špirálovitý diel dráhy
  • 1× rovný diel dráhy
  • 1× hojdacie vedie
Little Tikes Stříkací velryba
17,99 € 16,10 €

Hračka do vany, která potěší každého milovníka vody. Zhasněte na chvilku světla a sledujte spolu s nejmenšími, jak velryba svítí. Umí stříkat vodu a zabaví vaše děti na dlouhou chvíli.

Smoby Cotoons Ostrov so zvieratkami do vody
23,90 €

Plávajúci ostrov s postavičkou Cotoons a striekacími zvieratkami pre zábavné kúpanie. Veľrybu možno použiť aj ako kanvičku. Všetky zvieratká majú prísavky.

Hape Nakŕm žabiaka

Hape Nakŕm žabiaka

Hodnotenie: 5
20,59 € 18 €

Táto veselá žabka miluje kŕmenie vo vode! Deti ju kŕmia hmyzom, ktorý je vyobrazený na vkladacích kockách a tým sa učia rozoznávať tvary. Žabku možno pripevniť na vaňu 4 prísavkami, ktoré sú na zadnej strane.

Hape Hračky do vody - Medvedík s dáždnikom
15,48 € 13,70 €

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! Farebné dáždniky sa skladajú nad hlavu medvedíka. Cieľom je vyvážiť čo najviac dáždnikov na seba.

Puky Zvonček Puky G 16 strieborný
6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Strieborný zvonček G16 na detské vozidlá značky PUKY pre väčšiu bezpečnosť je vhodný pre:- detské odrážadlá Pukylino a Wutsch- detské trojkolky značky Puky CAT a Fitsch Zvonček G16 nie je vhodný na odrážadlá Puky LR, kolobežky ani bicykle pre deti od 3 rokov. Tu zvoľte zvonček G22 s väčším priemer

Yookidoo Kreativní plavací kachna - Pirát
30,70 €

Sestavte si svoji vlastní kachnu s bateriovým pohonem, která bude plavat ve vaně. Pomocí rozsáhlých zábavných doplňků je možné kachnu vytvořit v různých motivech. Dítě si tak může kachnu upravit podle své vlastní fantazie. Vodní dělo chrlí proud vody a je určeno pro ovládání směru plavby samotné kachny. Stačí jednoduše natočit vodním dělem a kachna začne měnit svůj směr.

SoapSox Zvieratko na umývanie - Jednorožec Nova
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

SoapSox jednorožec Nova na umývanie je jedinečná hračka 2v1. Zvieratko je mäkké a na dotyk príjemné, deti sa s ním môžu hrať počas dňa a večer si ho vziať do vane pri kúpaní. Patentované vrecko zo sieťoviny na mydlo premení roztomilé zvieratko SoapSox na špongiu, ktorá vytvára bohatú penu.

Hape Hračka do vane Squeeze&Squirt
7,99 €

Zábavná hračka do vane, s ktorou sa čas hygieny premení na najobľúbenejšiu časť dňa vašej ratolesti. Naplňte farebnú pipetu vodou a sledujte, ako sa v nej vznášajú farebné koráliky. Potom hračku z celej sily potlačte a nechajte vodu vystreknúť von! Hračky stimulujú manuálnu zručnosť a silu a pomáh

Tiger Tribe Rybačka s penovými rybkami
20,90 €

A čo takto uloviť si vlastnú rybku? Ten pocit musí byť na nezaplatenie! Austrálska značka Tiger Tribe prichádza s originálnym produktom, vďaka ktorému môže byť rybárom úplne každý. Hra zaujme tak chlapcov, ako i dievčatá, zabaví, potrénuje motoriku, úchop, ale aj pozornosť. Sada obsahuje vlastnú ry

Yookidoo Kreatívna plávacia kačica - Hasič
30,70 €

Zostavte si svoju vlastnú kačicu s batériovým pohonom, ktorá bude plávať vo vani. Pomocou rozsiahlych zábavných doplnkov je možné kačicu vytvoriť v rôznych motívoch. Dieťa si tak môže kačicu upraviť podľa svojej vlastnej fantázie. Vodné delo chrlí prúd vody a je určené pre ovládanie smeru plavby samotnej kačice. Stačí jednoducho natočiť vodným delom a kačica začne meniť svoj smer.