Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hračky pre deti 3 - 4 roky

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Hračky pre deti 3 - 4 roky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Hračky pre deti 3 - 4 roky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Hračky pre deti 3 - 4 roky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Schleich 42389 Jazdecká škola s jazdcami a koňmi Schleich 42389 Jazdecká škola s jazdcami a koňmi
Schleich 42389 Jazdecká škola s jazdcami a koňmi

Táto úžasne prepracovaná ** jazdecká škola ** je ideálnym doplnkom ku stajni. Schádzajú sa tam všetci ** milovníci koní **, kde trénujú ** skákať cez prekážky ** a starajú sa o kone. Vhodné pre deti ** od 3 rokov **.

 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Intex 57161 Hracie centrum Jungle Adventure Schleich 42389 Jazdecká škola s jazdcami a koňmi
Intex 57161 Hracie centrum Jungle Adventure

Detský bazénik Jungle Adventure je pripravený pre vodné hrátky na záhrade. Osvieženie na záhrade nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí iba nafúknuť, napustiť a letná zábava môže začať. Užite si leto štýlovo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Intex Hracie centrum Dinoland Schleich 42389 Jazdecká škola s jazdcami a koňmi
Intex Hracie centrum Dinoland

Nafukovacie hracie centrum Dinoland so sprchou značky Intex. Deti si môžu hádzať s plastovými loptičkami alebo nafukovacími kruhmi. Na sprchu možno napojiť záhradnú hadici. Pod šmýkačkou je pristávacia nafukovacia podložka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO® 10875 Nákladný vlak LEGO DUPLO 10973 Divoké zvieratá Južnej Ameriky
LEGO DUPLO® 10875 Nákladný vlak + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

LEGO® DUPLO® Nákladný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje prístav, loď, kaviareň, nakladaciu stanicu, 2 žeriavy, 3 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa, ako aj množstvo koľajníc. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10973 Divoké zvieratá Južnej Ameriky LEGO DUPLO 10973 Divoké zvieratá Južnej Ameriky
LEGO DUPLO 10973 Divoké zvieratá Južnej Ameriky + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Stavebnica Divoké zvieratá Južnej Ameriky (10973) od LEGO® DUPLO® vezme deti od 2 rokov na výpravu do divokej džungle a rodičom umožní zdieľať vzácne vývojové míľniky so svojimi ratolesťami v predškolskom veku. Vydajte sa do divočiny a poznávajte juhoamerickú prírodu po boku vášho malého dobrodruha.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO® 10874 Parný vláčik LEGO DUPLO 10973 Divoké zvieratá Južnej Ameriky
LEGO DUPLO® 10874 Parný vláčik + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený
DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Krásny traktor šliapací s vlečkou značky DOLU zaujme každého malého poľnohospodára. Je vybavený šliapacím pohonom. Traktor má robustnú konštrukciu a je vyrobený z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10990 Stavenisko DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený
LEGO DUPLO 10990 Stavenisko + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Položte základy kvalitným staviteľským schopnostiam s modelom Stavenisko (10990) od LEGO® DUPLO® Town. Táto stavebnica s množstvom funkcií je nabitá detailmi, ktoré inšpirujú k nápaditému hraniu a pomáhajú s rozvojom schopností sebavyjadrenia. Malé deti od 2 rokov sa naučia pracovať v tíme na príklade trojice robotníkov na stavbe, ktorí ovládajú 3 vozidlá.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10899 Zámok z Ľadového kráľovstva DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený
LEGO DUPLO 10899 Zámok z Ľadového kráľovstva + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Pripojte sa k Else, Anne a Olafovi v ľadovom zámku a užívajte si nápadité hranie. Užívajte si tvorivú zábavu so snehuliakom Olafom. Hranie s obľúbenými postavami z Ľadového kráľovstva od Disneyho u vašich batoliat podporí rozvoj reči a jemných motorických zručností a tiež sociálneho a emočného uvedomenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10987 Smetiarske vozidlo LEGO DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice
LEGO DUPLO 10987 Smetiarske vozidlo + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Pomôžte malým deťom od 2 rokov upratať mesto so stavebnicou LEGO® DUPLO® Mesto (10987) Smetiarske auto. Vďaka realistickému smetiarskemu vozidlu si zvedaví stavitelia môžu prehrávať príbehy zo sveta okolo seba a tiež sa naučiť recyklovať, triediť odpadky do správnych smetí a vyhadzovať smeti do smetiarskeho vozidla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10993 Dom na strome 3 v 1 LEGO DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice
LEGO DUPLO 10993 Dom na strome 3 v 1 + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Malí dobrodruhovia od 3 rokov objavia veľa možností, ako sa pobaviť pri preskúmavaní stavebnice Dom na strome 3 v 1 od LEGO® DUPLO® (10933). Tento stavebnicový set je plný funkcií a vďaka možnosti prestavenia do 3 podôb inšpiruje ku kreatívnemu stavaniu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice LEGO DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice
LEGO DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Skombinujte stavebnicu LEGO® DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice s akoukoľvek novou alebo už vlastnenou stavebnicou vlaku DUPLO a rozvíjajte rané staviteľské schopnosti svojho dieťaťa, ktoré si môže postaviť vysoký most alebo ľubovoľne usporiadať koľajnice pre hračkársky vlak. Pomôžte svojmu predškolákovi umiestniť žltú akčnú kocku na koľajnicu a kompatibilné vlaky DUPLO zatrúbia, keď ju budú prechádzať. Obsahuje aj LEGO DUPLO figúrku stavebného robotníka, 2 samostatné kocky, rýľ a kufrík na kreatívnejšie hry a príbehy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL