Teddies Medvedík Uspávačik ružový
27,15 € 24,70 €

Akcia

Medvedík v ružovom prevedení, pre ľahké zaspávanie! Stlačte tlačidlo na brušku medvedíka, tlačidlo sa rozsvieti a medvedík začne hrať uspávanky. Svetlo môžete za tmy premietať aj na strop alebo stenu izby.

Tinéo Music box BALLERINA
35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracé box zajačik od značky Tineo funguje ľahko cez akýkoľvek bluetooth z mobilného zariadenia alebo z tabletu. Aj na diaľku môžete dieťaťu púšťať akúkoľvek hudbu, rozprávku alebo šum.

Lamps Baby bubienky na batérie
13 € 7,90 €

Baby bubienky zaujmú deti svojím farebným prevedením. Sú na batérie. Hudobné hračky podporujú sluchové vnímanie a cit pre hudbu. Hudba napomáha správnemu rozvoju reči.

ZOPA Plyšový medvedík čistotný zaspávačik
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský plyšový zaspávačik od značky Zopa je nepostrádateľnou roztomilou hračkou a zaspávacím kamarátom, ktorý deťom od narodenia pomáha s dodržiavaním pravidelného režimu spánku. Hebký a mäkký plyšový medvedík čistotný hrá a svieti a dieťatko stimuluje k rozvoju sluchových a hmatových zmyslov.

Fisher-Price Uspávacia sovička-25%
23,16 € 17,30 €

Akcia

Upokojujúca plyšová sovička, bez ktorej sa zaspávanie nezaobíde! Prehráva viac ako 15 minút hudby, pôvabne húka. Jej bruško môže žiariť do tmy. Stačí len jemné detské stlačenie!

Tinéo Music box INDIAN SPIRIT
35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrací box indiánsky medvedík od značky Tineo funguje ľahko cez akékoľvek bluetooth z mobilného zariadenia alebo z tabletu. Aj na diaľku môžete dieťaťu púšťať akúkoľvek hudbu, rozprávku alebo šum.

Mikro hračky Slon 18 cm sediaci so svetlom a zvukom modrý
21,10 € 15,60 €

Plyšový slon je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Navyše hrá rôzne melódie, vydáva bláznivé zvuky a svieti.

Mikro hračky Medvedík 18 cm sediaci so svetlom a zvukom
21,10 € 16,90 €

Plyšový medvedík je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Navyše hrá rôzne melódie, vydáva bláznivé zvuky a svieti.

Mikro hračky Lampička tučniak 22 cm plyšový ružový-26%
21,10 € 15,60 €

Akcia

Plyšový tučniak ružovej farby je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Je doplnený svietiacim bruškom, ktoré menia farbu a hrá príjemnú uspávanku.

Mikro hračky Lampička tučniak 22 cm plyšový modrý
21,10 € 15,60 €

Plyšový tučniak modrej farby je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Je doplnený svietiacim bruškom, ktoré menia farbu a hrá príjemnú uspávanku.

Skip hop Hračka hudobný telefón - Jednorožec 6m+
16,99 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrací telefón v tvare jednorožca so svetelnými a zvukovými efektmi od značky Skip Hop. Roh jednorožca sa rozžiari a po stlačení ňufáka zahrá 1 pieseň a 5 rôznych zvukov. Vďaka dúhovej rukoväti ľahko uchopia telefón aj menšie deti. Vhodný pre deti od 6 mesiacov.

SIMBA Naťahovacia hudobná hračka - mesiačik
9,20 € 7,90 €

Bábätkám už od narodenia popraje táto hračka v podobe veselého mesiačika dobrú noc a zahrá im pri zaspávaní príjemnú uspávanku. Vďaka pútku na zavesenie možno jednoducho umiestniť na kočík či na postieľku.

Vtech Usínáčik Medvedík - ružový
27,90 € 24,90 €

VTech Usínáčik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúcu melódiu od najuznávanejších svetových „klasikov“ ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká.

Vtech Usínáčik Medvedík

Vtech Usínáčik Medvedík

Hodnotenie: 4,9
27,90 € 24,70 €

VTech Usínáčik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúcu melódiu od najuznávanejších svetových „klasikov“ ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká.

Vtech Robot Kubík CZ

Vtech Robot Kubík CZ

Hodnotenie: 4,3
37 € 19,90 €

Vtech Robot Kubík, písmenkový kamarát od VTech nadchne úplne všetkych! Malí aj tí väčší sa naučia veľa nového! Kubík zatancuje, zavrtí sa, a tiež humornými hlasmi a zvukmi pobaví! Pre dieťa sa stane robot Kubík skvelým kamarátom. Hračka je v českom jazyku.

Yookidoo Hudobné zvieratko Oslík
9,22 €

Posledný kus za túto cenu!

Interaktívne hudobné zvieratko v tvare hlavy veselého oslíka. Je vyrobené z rôznych druhov textílií, pestrých vzorov a kontrastných farieb, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti a správny vývoj zraku. Keď sa so zvieratkom zatrasie, vydáva veselé zvuky.

Lamaze Hudobná húsenica

Lamaze Hudobná húsenica

Hodnotenie: 4,7
17,89 € 13,99 €

Textilná hračka pestrofarebná húsenica vyrobená z jemného zamatu sa stane kamarátkou vášho dieťaťa, ktorá ho bude sprevádzať obdobím jeho rastu. Keď ju behom prvých mesiacov života dieťaťa pripevníte k postieľke, bude dieťa pozorovať jej žiarivé farby a usmievať sa na jej tvár.

Fisher-Price Xylofón

Fisher-Price Xylofón

Hodnotenie: 4,7
18,80 €

Každý kláves tohto xylofónu, určený pre novorodencov, vydáva elektronickú hudbu a svetlá (zelené, žlté, oranžové a červené). Jeho súčasťou je pohybový spínač, ktorý jednoduchým buchnutím dokáže aktivovať aj to najmenšie dieťa. Spodná časť xylofónu je vypuklá, takže sa ľahko hojdá (tak, aby aktivoval elektroniku).

Wiky Elektronická hracia podložka Krtko a zvieratká
13,30 €

Elektronická hracia podložka piánko s motívom Krtko a zvieratká. Po rozložení má rozmery 42 × 61 cm. Je vhodná pre deti už od 3 rokov. Deti určite zaujmú známe zvuky a veselé farby na podložke.

Wiky Bubon 30cm
13,74 €

Hudba je živel, ktoré dieťa vníma od narodenia a je dôležité hudobné podnety ďalej rozvíjať. Tento bubon je skvelý pre každého malého hudobníka.

Fisher-Price Emoji chytrý telefón SK
14,99 € 14,60 €

Akcia

Emoji chytrý telefón je ako naozajstný! Mobil je vybavený štyrmi interaktívnymi „aplikáciami“, ôsmimi humornými smajlíkmi, farebnými svetielkami a zvukmi. Táto interaktívna hračka je plná zábavných aktivít.

Fisher-Price Hudobný piáno so svetlami SK-25%
27,25 € 20,30 €

Akcia

Obľúbené piáno s ôsmimi klávesmi a farebnou svietiacou tvárou rozoznie váš domov zábavnou náučnou hudbou a vaše dieťa si ho zamiluje! Vďaka jeho veľkosti a praktickej rukoväte ho navyše môžete zobrať všade so sebou.

Alltoys Hudobná farma - Veselý statok
19,60 €

Hudobný statok pre najmenších obsahuje tlačidlá v tvare rôznych zvieratiek a farmára. Stlačením tlačidla určitého zvieratka sa ozve zvuk daného zvieratka. Výrobok obsahuje tlačidlo pre zapnutie a vypnutie

Buddy Toys 3030 Kocka Discovery
22,17 €

Učte a smejte sa spoločne s vaším dieťaťom a touto interaktívne kockou. Kocka v pestrofarebných farbách vydáva rôzne pútavé zvuky a melódie. Má rôzne funkcie podporujúce rozvoj motorických zručností. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Clementoni Interaktívny slon so zvukmi
25,61 € 21,83 €

Úžasné zábavné centrum v tvare slona je plné melódií, pesničiek a zvukov nástrojov. Hrá 4 rôzne hudobné štýly a vydáva zvuky 16-tich rôznych hudobných nástrojov. Podporuje hudobný sluch, jemnú motoriku a vizuálne schopnosti. Vhodné pre deti v rozmedzí od 10 – 36 mesiacov.

Lamps Hudobná podložka

Lamps Hudobná podložka

Hodnotenie: 4
11,79 €

Elektronická hracia podložka s motívom života na farme. Po rozložení má rozmery 72×50cm. Je vhodná pre deti už od 6 mesiacov. Deti určite zaujmú známe zvuky a veselé farby na podložke.

Fisher-Price Mikrofón SK-23%
14,99 € 11,50 €

Akcia

S mikrofónom z radu Smej sa a poznávaj rozbehnú deti svoju vlastnú rokenrolovú show! Kým si budú malí hudobníci pospevovať pesničky o šteniatkách, naučia sa pri nich nevedomky počítanie od 1 do 20, farby alebo napríklad protiklady, „Hlava, ramená, kolená palce …“ a mnoho ďalších hitov!

SIMBA Môj prvý smartphone

SIMBA Môj prvý smartphone

Hodnotenie: 3,5
8,43 € 7,80 €

Všetkým moderným deťom urobí radosť ich vlastný chytrý telefón, ktorý sa svojím atraktívnym dizajnom veľmi podobá tým najlepším naozajstným smartphonom. Ponúka veľa funkcií, ktoré deti zaručene zabavia.

Mamas&Papas Hudobná sova so svetielkom
31 € 23,50 €

Plyšová uspávacia hračka do postieľky v podobe roztomilej sovy ponúka 2 uspávanky a 2 zvuky (vlny a tlkot srdca). Jemne svietiace bruško zaistí dieťaťu väčší pocit bezpečia v postieľke a tým pádom aj príjemnejšie zaspávanie.

Alltoys Moja prvé vybavenie 3v1, kľúče od auta, telefón a ovládač
15,62 € 13,90 €

Moje prvé vybavenie 3v1 zaručene skvele padne do všetkých detských ručičiek. Doprajte svojim ratolestiam používanie telefónu, ktorý je v dnešnej dobe takmer nepostrádateľnou súčasťou. Kľúče od auta s diaľkovým ovládačom vydávajú realistické zvuky áut.

Alltoys Tech set duo

Alltoys Tech set duo

Hodnotenie: 4,8
31,23 € 16,90 €

Prvý smartphone a kľúče od auta i pre tých najmenších. Telefón má 16 aktívnych ikon na obrazovke. Pri nečinnosti vám telefón zavolá sám od seba. Na kľúčoch sú 3 tlačidlá, ktorými môžete voliť a púšťať rôzne zvuky.

Playgro Multfunkčné piano

Playgro Multfunkčné piano

Hodnotenie: 4,7
17,89 € 15,55 €

S týmto zábavným pianom čakajú na vaše dieťa hodiny hry a zábavy. Stlačením rôznych klávesov vaše dieťa objaví 20 zábavných piesní a zvukov. Súčasne ho upútajú rôzne svetelné efekty. Celé piáno je plné veselých farieb.

Vtech Moja prvá spievanková knižka (slovensky)
22,16 € 21,90 €

Moja prvá zpievanková knižka je nádherná kniha, ktorá obsahuje štyri známe detské pesničky. Jednoduchým otáčaním stránok si vaše dieťa ľahko vyberá, pre neho tú najzaujímavejšiu melódiu a pesničku. Skúste zapojiť vašu fantáziu a rozprávajte vášmu dieťaťu ku každému obrázku svoj príbeh. Pomôže mu to spoznávať krásy materinského jazyka priamo od svojich najbližších.

Clementoni Môj prvý diaľkový ovládač
11,66 € 10,10 €

Elektronické diaľkové ovládanie je super zábava pre deti od 10 mesiacov. Ovládač má 10 číselných kláves a 4 farebné kľúče. Veľa zvukových a svetelných efektov. Podporuje jemnú motoriku, sluch a vizuálne vnímanie.

B.toys Hudobná chobotnica Jamboree
38,95 € 34,66 €

Interaktívna hudobná chobotnica Jamboree má osem chápadiel, ktoré po stlačení hrajú ako rôzne hudobné nástroje. Po stlačení hlavy začne chobotnička hrať jednu zo šiestich melódií, ktoré vie.

Alltoys Kľúče od auta Kooky
12,93 € 11,70 €

Kľúče od auta pre najmenšie deti. Tie totiž kľúče milujú. Kooky so zvukmi je ideálna hračka pre rozvoj jemnej motoriky a vnímanie zvuku. Prebúdza v dieťati prirodzenú detskú zvedavosť.

Vtech Projektor s uspávankami a barančekmi na oblohe
31,25 € 27,40 €

Akcia

Vtech Projektor s uspávankami a barančekmi na oblohe dokáže navodiť deťom tú najkrajšiu atmosféru a pohodu pri zaspávaní. Krásne naspievané pesničky a nastaviteľná hlasitosť prehrávania zaručene uspí snáď úplne každé dieťa.

Smoby Cotoons Hudobný panel 2v1
25,80 € 21,82 €

hudobný panel s farebnými LED svetielkami, melódiou a ďalšími aktivitami. Z druhej strany tabuľa pre prvé výtvarné diela vášho dieťatka. Hračka stimuluje zvedavosť a učí ľahkému rozpoznávaniu.

Bright Starts Hračka Bubon hudobný a svietiaci Light & Giggle Drum-24%
23,80 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bubon Light & Giggle Drum™ rozosmeje vaše dieťatko vďaka tvorbe vlastných melódií. S týmto nástrojom môžu deti cvičiť svoju jemnú motoriku a prebúdzať v sebe svoje muzikálne ja. Deti zaujme svojimi svetelnými a zvukovými efektmi.

Teddies Loptička pre najmenších, 18 zvukov
20,70 € 14,50 €

Plastová interaktívna hračka v podobe loptičky. Vďaka farebnému spracovaniu a vydávaným efektom hračka deti určite upúta a motivuje ich k interakcii. Pozitívne ovplyvňuje rozvoj dieťaťa. Pre deti od 6 mesiacov.

B.toys Elektronické kľúčiky LucKeys
15,89 € 12,90 €

Štyri elektronické kľúčiky LucKeys ako od ozajstného auta na krúžku s príveskom. Jeden z kľúčikov má ovládač s tromi rôznymi zvukmi a svetielkom. Odolný materiál bezpečný pre skúmanie rúk aj ústami.

Fisher-Price Uspávačik Obláčik
43,60 € 33,90 €

Uspávacia hračka Fisher-Price®, ktorú možno prichytiť k postieľke, je vyrobená z mäkkých látok s niekoľkými farebnými svetielkami vytvárajúcimi podmanivú upokojujúcu svetelnú atmosféru. Dieťatko sa uspáva najskôr počas 10 minút svetelných efektov sprevádzaných hudbou. Svetielka sa potom vypnú a dieťatko počúva ďalších 10 minút hudobnej produkcie, ktorá mu pomôže prejsť do ríše snov.

Teddies Sovička Uspávačik 25cm
23,50 € 19,90 €

Plyšový uspávačik v podobe malej sovy pomáha deťom ľahšie zaspať pomocou príjemných melódií a tlmeného svetla. Po stlačení tlačidiel na brušku sa z izbičky stane razom ríša snov. Malá sova premieta nočnú oblohu a hrá uspávanky.

Clementoni Minnie - môj prvý telefón
18,28 € 15,55 €

Minnie môj prvý telefón obsahuje 6 interaktívnych tlačidiel, ktoré svietia, učia prvé písmená, číslice, tvary a farby. Simuluje dotykový displej. Deti sa vďaka nemu učia manuálnej zručnosti a jemnú motoriku. Vhodný pre deti od 9 mesiacov.

Taf Toys Hrací pult Severný pól
30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento originálny rastúci hrací pult je vhodný pre zavesenie v postieľke aj pre samostatné použitie. Rastie spolu s vaším dieťatkom. Ponúka dvanásť rôznych aktivít, ktoré deti zabavia a stimulujú ich zmysly.

Djeco Hojdací ťučniak

Djeco Hojdací ťučniak

Hodnotenie: 4
19,40 € 18,90 €

Krásny farebný tučniak upúta pozornosť nielen malým deťom. K prvému hraniu je ako stvorený. Tučniak sa pohybuje, nespadne a vydáva zvuky.

Hudobné a zvukové hračky

Niektoré hudobné hračky sú vhodné na zaspávanie, iné rozvíjajú hudobné i motorické schopnosti dieťaťa. Aké to sú?

Naťahovacie hrajúce hračky

Naťahovacie hrajúce hračky sú vhodné na uspávanie detí. Obvykle hrajú melódie alebo spievajú pesničky, ktoré dieťa upokojujú a pomáhajú mu zaspať.

Spievajúce hračky

Spievajúce hračky sú ideálne na učenie pesničiek a riekaniek pre deti od 1 roka. Učia dieťa sluchovému vnímaniu, rozprávaniu a vedú ho k zapamätaniu si.

Hracie hračky Fisher-Price

Značka Fisher-Price sa špecializuje na hračky, ktoré rozvíjajú motorické a sluchové vlastnosti detí. Je obľúbená najmä vďaka hračkám pre najmenších, ktoré sú bezpečné, interaktívne a cenovo dostupné.

Deťom môžete zaobstarať tiež hracie kolotoče do postieľky.