Teddies Medvedík Uspávačik ružový-23%
27,15 € 20,90 €

Výpredaj

Medvedík v ružovom prevedení, pre ľahké zaspávanie! Stlačte tlačidlo na brušku medvedíka, tlačidlo sa rozsvieti a medvedík začne hrať uspávanky. Svetlo môžete za tmy premietať aj na strop alebo stenu izby.

Fisher-Price Uspávacia sovička
23,16 € 22,70 €

Akcia

Upokojujúca plyšová sovička, bez ktorej sa zaspávanie nezaobíde! Prehráva viac ako 15 minút hudby, pôvabne húka. Jej bruško môže žiariť do tmy. Stačí len jemné detské stlačenie!

Fisher-Price Hudobný piáno so svetlami SK
27,25 € 20,90 €

Obľúbené piáno s ôsmimi klávesmi a farebnou svietiacou tvárou rozoznie váš domov zábavnou náučnou hudbou a vaše dieťa si ho zamiluje! Vďaka jeho veľkosti a praktickej rukoväte ho navyše môžete zobrať všade so sebou.

Tinéo Music box INDIAN SPIRIT
35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrací box indiánsky medvedík od značky Tineo funguje ľahko cez akékoľvek bluetooth z mobilného zariadenia alebo z tabletu. Aj na diaľku môžete dieťaťu púšťať akúkoľvek hudbu, rozprávku alebo šum.

Vtech Moja prvá spievanková knižka (slovensky)
22,16 € 21,90 €

Moja prvá zpievanková knižka je nádherná kniha, ktorá obsahuje štyri známe detské pesničky. Jednoduchým otáčaním stránok si vaše dieťa ľahko vyberá, pre neho tú najzaujímavejšiu melódiu a pesničku. Skúste zapojiť vašu fantáziu a rozprávajte vášmu dieťaťu ku každému obrázku svoj príbeh. Pomôže mu to spoznávať krásy materinského jazyka priamo od svojich najbližších.

Lamaze Hudobná húsenica

Lamaze Hudobná húsenica

Hodnotenie: 4,6
17,89 € 13,99 €

Textilná hračka pestrofarebná húsenica vyrobená z jemného zamatu sa stane kamarátkou vášho dieťaťa, ktorá ho bude sprevádzať obdobím jeho rastu. Keď ju behom prvých mesiacov života dieťaťa pripevníte k postieľke, bude dieťa pozorovať jej žiarivé farby a usmievať sa na jej tvár.

Playgro Multfunkčné piano

Playgro Multfunkčné piano

Hodnotenie: 4,7
17,89 € 15,55 €

S týmto zábavným pianom čakajú na vaše dieťa hodiny hry a zábavy. Stlačením rôznych klávesov vaše dieťa objaví 20 zábavných piesní a zvukov. Súčasne ho upútajú rôzne svetelné efekty. Celé piáno je plné veselých farieb.

Fisher-Price Emoji chytrý telefón SK
17,90 €

Akcia

Emoji chytrý telefón je ako naozajstný! Mobil je vybavený štyrmi interaktívnymi „aplikáciami“, ôsmimi humornými smajlíkmi, farebnými svetielkami a zvukmi. Táto interaktívna hračka je plná zábavných aktivít.

Smoby Cotoons Hudobný panel 2v1
25,80 € 21,82 €

hudobný panel s farebnými LED svetielkami, melódiou a ďalšími aktivitami. Z druhej strany tabuľa pre prvé výtvarné diela vášho dieťatka. Hračka stimuluje zvedavosť a učí ľahkému rozpoznávaniu.

Alltoys Môj vláčik so zvieratkami
15,62 € 11,90 €

Môj prvý vláčik so zvieratkami je zvuková hračka, vyrobená vo forme červenej mašinky vezúcej tri zvieratká. Strecha mašinky zároveň plní funkciu madla, za ktoré deti môžu vláčik držať a posunovať s ním.

Clementoni Minnie - môj prvý telefón
18,60 € 15,55 €

Minnie môj prvý telefón obsahuje 6 interaktívnych tlačidiel, ktoré svietia, učia prvé písmená, číslice, tvary a farby. Simuluje dotykový displej. Deti sa vďaka nemu učia manuálnej zručnosti a jemnú motoriku. Vhodný pre deti od 9 mesiacov.

Wiky Elektronická hracia podložka Krtko a zvieratká
13,30 €

Elektronická hracia podložka piánko s motívom Krtko a zvieratká. Po rozložení má rozmery 42 × 61 cm. Je vhodná pre deti už od 3 rokov. Deti určite zaujmú známe zvuky a veselé farby na podložke.

Teddies Tablet farma Moje prvé zvieratká
13,80 € 12,90 €

Tablet Moje prvé zvieratká zoznamuje deti so zvieratkami, s ktorými sa môžu stretnúť na farme a učí ich, aký zvuk vydáva kačička, aký kravička, aký sliepočka a ostatné tradičné česká zvieratká. Vďaka tabletu si deti zábavnou formou rozvíjajú predstavivosť, logické myslenie, motoriku a učia sa rozoznávať farby, zvuky a melódie.

Canpol babies Plyšová hracia skrinka Medvedíci sivá
13,60 € 12,90 €

Plyšová hracia skrinka z kolekcie MEDVEDÍCI pre najmenšie deti, rozvíja zmysly, motoriku a sluch bábätka. Plyšová hracia skrinka stimuluje rozvoj zmyslov dieťaťa. Žiarivé farby podnecujú detskú zvedavosť.

Canpol babies Plyšová hracia skrinka Pastel Friends tyrkysová sova
14,20 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hracia skrinka v tvare lesných zvieratiek. Hračka vydáva milé a ukľudňujúce melódie. Hračku odporúčame umiestniť blízkosti postieľky alebo kočíka. Po zatiahnutí za úchyt sa ozve melódia.

Bright Starts Hračka Bubon hudobný a svietiaci Light & Giggle Drum
23,80 € 19,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Bubon Light & Giggle Drum™ rozosmeje vaše dieťatko vďaka tvorbe vlastných melódií. S týmto nástrojom môžu deti cvičiť svoju jemnú motoriku a prebúdzať v sebe svoje muzikálne ja. Deti zaujme svojimi svetelnými a zvukovými efektmi.

Alltoys -2-3 zvukové lienky
23,24 € 14,90 €

Trio roztomilých lienok je interaktívna hračka, ktorá rozvíja jemnú motoriku a zvukové vnímanie detičiek. Lienky hrajú melódie a blikajú krídelkami. Možno s nimi hrať rôzne hry na základe ich rozdielnej veľkosti.

3530 Detská gitara Žirafa

3530 Detská gitara Žirafa

Hodnotenie: 4,4
25,11 € 23,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchá premena z gitary na ťahaciu žirafu, pri ťahaní vydáva žirafa zvuky, 3 herné režimy: Voľné hranie, hranie podľa melódií, ukážkové pesničky.

Mamas&Papas Hudobná sova so svetielkom
31 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová uspávacia hračka do postieľky v podobe roztomilej sovy ponúka 2 uspávanky a 2 zvuky (vlny a tlkot srdca). Jemne svietiace bruško zaistí dieťaťu väčší pocit bezpečia v postieľke a tým pádom aj príjemnejšie zaspávanie.

Fisher-Price Mikrofón SK-47%

Fisher-Price Mikrofón SK

Hodnotenie: 4,1
14,99 € 7,80 €

Akcia

S mikrofónom z radu Smej sa a poznávaj rozbehnú deti svoju vlastnú rokenrolovú show! Kým si budú malí hudobníci pospevovať pesničky o šteniatkách, naučia sa pri nich nevedomky počítanie od 1 do 20, farby alebo napríklad protiklady, „Hlava, ramená, kolená palce …“ a mnoho ďalších hitov!

Teddies Hodiny náučné s hudbou
13,90 €

Učebné hudobné hodiny vás naučí čas pomocou malej a veľkej ručičky, ktoré sú pohyblivé. Prepnutím do režimu hudby, začne hrať ukľudňujúca melódia a môžete sledovať pohyblivé pozadia.

Canpol babies Plyšová hracia skrinka Medvedíci červená
13,60 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hracia skrinka z kolekcie MEDVÍDCI pre najmenšie deti, rozvíja zmysly, motoriku a sluch bábätka. Plyšová hracia skrinka stimuluje rozvoj zmyslov dieťaťa. Žiarivé farby podnecujú detskú zvedavosť.

SIMBA Baby telefón, na batérie, 20 x 20 cm
18,70 € 14,50 €

Baby telefón so slúchadlom vydáva rôzne zvuky. Deti sa zabavia a precvičia si jemnú motoriku rúk. Po stlačení tlačidla sa na display menia obrázky.

Teddies Sovička Uspávačik 25cm
23,50 € 19,90 €

Plyšový uspávačik v podobe malej sovy pomáha deťom ľahšie zaspať pomocou príjemných melódií a tlmeného svetla. Po stlačení tlačidiel na brušku sa z izbičky stane razom ríša snov. Malá sova premieta nočnú oblohu a hrá uspávanky.

Fisher-Price Spievajúci slimák vkladačka-19%
23,71 € 19,20 €

Akcia

Tento roztomilý slimáčik prináša plno zábavy pri vkladaní rôznych tvarov do správnych otvorov. Poťapkajte slimáčiky a on začne prehrávať veľa zábavných pesničiek o farbách, počítaní a tvaroch.

Fisher-Price Zväzok kľúčov
14,80 € 13,90 €

Děťátko vzrušeně čeká na cestu a už se nemůže dočkat… Brmmm, brmmm. Svazek klíčů od Fisher-Price® obsahuje dva klíče, měkký kroužek se štěňátkem a realistický přívěsek, který aktivuje hudbu, zvuky auta a světlo.

Teddies Loptička pre najmenších, 18 zvukov
20,70 € 14,50 €

Plastová interaktívna hračka v podobe loptičky. Vďaka farebnému spracovaniu a vydávaným efektom hračka deti určite upúta a motivuje ich k interakcii. Pozitívne ovplyvňuje rozvoj dieťaťa. Pre deti od 6 mesiacov.

Alltoys Detské vysielačky/telefóny
39,09 € 17,90 €

Telefóny sú plne kompatibilné medzi sebou – môžete si spolu telefonovať dlhé hodiny. Na detskom telefóne je zároveň interaktívna možnosť učenia čísel, zvierat, dopravných prostriedkov atď. Skvele padnú do detských ručičiek.

Clementoni Moje prvé náradie Vŕtačka
11,90 € 9,90 €

Interaktívna hračka pre malé deti v podobe roztomilej vŕtačky. Pohybom aktivuj svetla a zvuky. Rôzne druhy povrchov podporujú rozvoj zmyslov dieťaťa. Vyrobené z kvalitného a nezávadného materiálu.

Fisher-Price Uspávačik žirafka
13,76 € 13 €

Akcia

Táto roztomilá žirafka uspí vaše dieťatko do 20 minút vďaka pokojnej hudbe a zvukom. Môžete mu pustiť 10 upokojujúcich pesničiek, ružový šum, alebo zvuky prírody. Okrem upokojujúceho účinku má hudba tiež pozitívny vplyv na rozvoj detského sluchu.

Hape Variabilní hudební set
31,09 € 23,31 €

S týmto inovatívnym a variabilným hudobným setom môžu aj malé deti vytvárať hudbu a preskúmavať melódie. Jednotlivé hrajúci bloky možno jednoducho poskladať akýmkoľvek spôsobom a precvičiť si tak aj farba a tvary.

B.toys Disco piano Whirly Pop
26,86 € 20,90 €

Kúpte svojmu dieťatku skvelú hudobnú hračku – farebné piano. Jeho súčasťou je tiež blikajúci kolotoč, ktorý môžu deti roztáčať a sledovať ako v ňom šantia malé loptičky.

MaaMaa Roly Poly medvedík 15cm
7,29 €

ROLY POLY kývajúca baby hračka so zvukom. Klasická baby hračka s rolničkovým zvukom pre deti! Táto kývajúca hračka naladí každého a je ideálny darček pre vaše dieťa alebo bábätko. Medvedík sa po položení opäť sám postaví.

Fisher-Price Uspávačik Obláčik
43,60 € 33,90 €

Uspávacia hračka Fisher-Price®, ktorú možno prichytiť k postieľke, je vyrobená z mäkkých látok s niekoľkými farebnými svetielkami vytvárajúcimi podmanivú upokojujúcu svetelnú atmosféru. Dieťatko sa uspáva najskôr počas 10 minút svetelných efektov sprevádzaných hudbou. Svetielka sa potom vypnú a dieťatko počúva ďalších 10 minút hudobnej produkcie, ktorá mu pomôže prejsť do ríše snov.

Canpol babies Plyšová hracia skrinka Pastel Friends sivý medvedík
14,20 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hracia skrinka v tvare lesných zvieratiek. Hračka vydáva milé a ukľudňujúce melódie. Hračku odporúčame umiestniť v blízkosti postieľky alebo kočíka. Po zatiahnutí za úchyt sa ozve melódia.

Skip hop Ježko akordeón

Skip hop Ježko akordeón

Hodnotenie: 4,3
21,40 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Toto farebné lesné zvieratko zabaví vaše dieťatko na dlhú dobu. Vďaka praktickým držiakom sa ľahko drží v detských rukách. Mäkké telíčko sa naťahuje a zmršťuje podľa toho, či na neho dieťatko tlačí či za neho ťahá.

Cotoons Xylofón, biela
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský farebný xylofón s obľúbenými motívmi postavičiek Cotoons pre najmenších hudobníkov. Súčasťou sú 2 paličky a 2 bubny. Hudba napomáha správnemu rozvoju reči.

Vtech Usínáčik Medvedík

Vtech Usínáčik Medvedík

Hodnotenie: 4,7
27,90 € 24,70 €

VTech Usínáčik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúcu melódiu od najuznávanejších svetových „klasikov“ ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká.

Wiky Bubon 30cm
13,74 €

Hudba je živel, ktoré dieťa vníma od narodenia a je dôležité hudobné podnety ďalej rozvíjať. Tento bubon je skvelý pre každého malého hudobníka.

Vtech Usínáčik Medvedík - ružový
27,90 € 24,90 €

VTech Usínáčik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúcu melódiu od najuznávanejších svetových „klasikov“ ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká.

Vtech Projektor s uspávankami a barančekmi na oblohe
31,25 € 27,90 €

Vtech Projektor s uspávankami a barančekmi na oblohe dokáže navodiť deťom tú najkrajšiu atmosféru a pohodu pri zaspávaní. Krásne naspievané pesničky a nastaviteľná hlasitosť prehrávania zaručene uspí snáď úplne každé dieťa.

Nuk Forest Fun Hrajúce Méďa
10,90 €

Forest Fun Hrajúce Méďa je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v nežných farbách. Hrá príjemnú melódiu, ktorá bábätko upokojí. Pomáha bábätku pri zaspávaní.

Hape Baby Einstein Hračka drevená hudobná tamburína
14,40 € 12,90 €

Nechajte založiť malého hudobníka vlastnú pochodovú kapelu. Táto drevená tamburína bude jeho prvým obľúbeným nástrojom. Hudobná hračka podporí rozvoj jemných pohybových schopností dieťaťa. Pomáha inšpirovať k celoživotnej láske k hudbe.

Canpol babies Plyšová vibrujúca hračka s hrkálkou medvedíky sivý
14,60 € 12,90 €

Plyšová vibrujúca hračka stimuluje rozvoj zmyslov dieťaťa. Hračka jemne vibruje a to vzbudzuje záujem dieťaťa. V brušku je hrkálka s farebnými guličkami. Po zatiahnutí za úchyt začne hračka jemne vibrovať. Hračku naťahujte opatrne, nepreťahujte. Vďaka pevnému klipu môžete hračku upevniť ku kočíku alebo k postieľke.

Fisher-Price Xylofón

Fisher-Price Xylofón

Hodnotenie: 4,6
17,70 €

Akcia

Každý kláves tohto xylofónu, určený pre novorodencov, vydáva elektronickú hudbu a svetlá (zelené, žlté, oranžové a červené). Jeho súčasťou je pohybový spínač, ktorý jednoduchým buchnutím dokáže aktivovať aj to najmenšie dieťa. Spodná časť xylofónu je vypuklá, takže sa ľahko hojdá (tak, aby aktivoval elektroniku).

Mikro hračky Medvedík 18 cm sediaci so svetlom a zvukom
21,10 € 16,90 €

Plyšový medvedík je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Navyše hrá rôzne melódie, vydáva bláznivé zvuky a svieti.

Euro-Trade Žirafa s melódiou 13cm
5,59 €

Žirafa sa stane skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Je doplnený svietiacim bruškom, ktoré menia farbu a hrá príjemnú uspávanku.

Hudobné a zvukové hračky

Niektoré hudobné hračky sú vhodné na zaspávanie, iné rozvíjajú hudobné i motorické schopnosti dieťaťa. Aké to sú?

Naťahovacie hrajúce hračky

Naťahovacie hrajúce hračky sú vhodné na uspávanie detí. Obvykle hrajú melódie alebo spievajú pesničky, ktoré dieťa upokojujú a pomáhajú mu zaspať.

Spievajúce hračky

Spievajúce hračky sú ideálne na učenie pesničiek a riekaniek pre deti od 1 roka. Učia dieťa sluchovému vnímaniu, rozprávaniu a vedú ho k zapamätaniu si.

Hracie hračky Fisher-Price

Značka Fisher-Price sa špecializuje na hračky, ktoré rozvíjajú motorické a sluchové vlastnosti detí. Je obľúbená najmä vďaka hračkám pre najmenších, ktoré sú bezpečné, interaktívne a cenovo dostupné.

Deťom môžete zaobstarať tiež hracie kolotoče do postieľky.