Teddies Medvedík Uspávačik ružový-27%
27,15 € 19,60 €

Akcia

Medvedík v ružovom prevedení, pre ľahké zaspávanie! Stlačte tlačidlo na brušku medvedíka, tlačidlo sa rozsvieti a medvedík začne hrať uspávanky. Svetlo môžete za tmy premietať aj na strop alebo stenu izby.

Lamps Baby bubienky na batérie-39%
13 € 7,91 €

Výpredaj

Baby bubienky zaujmú deti svojím farebným prevedením. Sú na batérie. Hudobné hračky podporujú sluchové vnímanie a cit pre hudbu. Hudba napomáha správnemu rozvoju reči.

Mikro hračky Lampička tučňák 22 cm plyšový modrý
21,10 € 15,60 €

Novinka

Plyšový tučňák modré barvy je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Je doplněn svítícím bříškem, které mění barvu a hraje příjemnou ukolébavku.

Fisher-Price Veselé jabĺčko CZ-39%
14,77 € 8,90 €

Akcia

veselým jabĺčkom z radu Smej sa a poznávaj sa z učenia stáva zábava! Jabĺčko v sebe ukrýva hŕbu prekvapení! Hračka batoľatám pomáha naučiť sa prvé slovíčka, jednoduché riekanky či rozoznávať farby a čísla.

Teddies Sovička Uspávačik 25cm-16%
23,50 € 19,60 €

Akcia

Plyšový uspávačik v podobe malej sovy pomáha deťom ľahšie zaspať pomocou príjemných melódií a tlmeného svetla. Po stlačení tlačidiel na brušku sa z izbičky stane razom ríša snov. Malá sova premieta nočnú oblohu a hrá uspávanky.

Playgro Multfunkčné piano
17,89 € 15,55 €

S týmto zábavným pianom čakajú na vaše dieťa hodiny hry a zábavy. Stlačením rôznych klávesov vaše dieťa objaví 20 zábavných piesní a zvukov. Súčasne ho upútajú rôzne svetelné efekty. Celé piáno je plné veselých farieb.

Vtech Moja prvá spievanková knižka (slovensky)
23,40 €

Výpredaj

Moja prvá zpievanková knižka je nádherná kniha, ktorá obsahuje štyri známe detské pesničky. Jednoduchým otáčaním stránok si vaše dieťa ľahko vyberá, pre neho tú najzaujímavejšiu melódiu a pesničku. Skúste zapojiť vašu fantáziu a rozprávajte vášmu dieťaťu ku každému obrázku svoj príbeh. Pomôže mu to spoznávať krásy materinského jazyka priamo od svojich najbližších.

Clementoni Interaktívny slon so zvukmi
25,61 € 21,83 €

Úžasné zábavné centrum v tvare slona je plné melódií, pesničiek a zvukov nástrojov. Hrá 4 rôzne hudobné štýly a vydáva zvuky 16-tich rôznych hudobných nástrojov. Podporuje hudobný sluch, jemnú motoriku a vizuálne schopnosti. Vhodné pre deti v rozmedzí od 10 – 36 mesiacov.

Fisher-Price Spievajúci slimák vkladačka
23,71 € 21,20 €

Tento roztomilý slimáčik prináša plno zábavy pri vkladaní rôznych tvarov do správnych otvorov. Poťapkajte slimáčiky a on začne prehrávať veľa zábavných pesničiek o farbách, počítaní a tvaroch.

Teddies Medvedík Uspávačik modrý-27%
27,15 € 19,60 €

Akcia

Medvedík v modrom prevedení, pre ľahké zaspávanie! Stlačte tlačidlo na brušku medvedíka, tlačidlo sa rozsvieti a medvedík začne hrať uspávanky. Svetlo môžete za tmy premietať aj na strop alebo stenu izby.

Fisher-Price Mikrofón SK-22%
14,99 € 11,60 €

Výpredaj

S mikrofónom z radu Smej sa a poznávaj rozbehnú deti svoju vlastnú rokenrolovú show! Kým si budú malí hudobníci pospevovať pesničky o šteniatkách, naučia sa pri nich nevedomky počítanie od 1 do 20, farby alebo napríklad protiklady, „Hlava, ramená, kolená palce …“ a mnoho ďalších hitov!

Wiky Elektronická hracia podložka Krtko a zvieratká
13,30 €

Elektronická hracia podložka piánko s motívom Krtko a zvieratká. Po rozložení má rozmery 42 × 61 cm. Je vhodná pre deti už od 3 rokov. Deti určite zaujmú známe zvuky a veselé farby na podložke.

Fisher-Price Emoji chytrý telefón SK
18,80 €

Emoji chytrý telefón je ako naozajstný! Mobil je vybavený štyrmi interaktívnymi „aplikáciami“, ôsmimi humornými smajlíkmi, farebnými svetielkami a zvukmi. Táto interaktívna hračka je plná zábavných aktivít.

Fisher-Price Psíkov ovládač SK
14,90 € 13,70 €

Nielen, že si vaše dieťatko s touto interaktívnou hračkou z radu Smej sa a poznávaj užije veľa zábavy, ale tiež sa naučí niečo nové! Hračka je vybavená tlačidlami, ktoré deti môžu stláčať a prehrávať hudbu, ktorú si zamilujú.

Buddy Toys 3030 Kocka Discovery
22,17 €

Učte a smejte sa spoločne s vaším dieťaťom a touto interaktívne kockou. Kocka v pestrofarebných farbách vydáva rôzne pútavé zvuky a melódie. Má rôzne funkcie podporujúce rozvoj motorických zručností. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Nuk Forest Fun Hrajúce Méďa
10,90 €

Forest Fun Hrajúce Méďa je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v nežných farbách. Hrá príjemnú melódiu, ktorá bábätko upokojí. Pomáha bábätku pri zaspávaní.

Alltoys Hudobný vláčik

Alltoys Hudobný vláčik

Hodnotenie: 4,5
23,49 € 17,90 €

Hudobné vláčik vydáva zvuky ako naozajstný vlak. Vie hrať 30 melódií, jazdiť dopredu po kelejích a môžete u neho meniť posádku figúrok ale i samotnej vagónikmi. Koľaje 6ks sú súčasťou balenia.

Clementoni Môj prvý diaľkový ovládač
11,66 € 10,90 €

Akcia

Elektronické diaľkové ovládanie je super zábava pre deti od 10 mesiacov. Ovládač má 10 číselných kláves a 4 farebné kľúče. Veľa zvukových a svetelných efektov. Podporuje jemnú motoriku, sluch a vizuálne vnímanie.

Vtech Projektor s uspávankami a barančekmi na oblohe
31,25 € 27,90 €

Vtech Projektor s uspávankami a barančekmi na oblohe dokáže navodiť deťom tú najkrajšiu atmosféru a pohodu pri zaspávaní. Krásne naspievané pesničky a nastaviteľná hlasitosť prehrávania zaručene uspí snáď úplne každé dieťa.

Fisher-Price Hudobný piáno so svetlami SK
27,25 € 23,50 €

Akcia

Obľúbené piáno s ôsmimi klávesmi a farebnou svietiacou tvárou rozoznie váš domov zábavnou náučnou hudbou a vaše dieťa si ho zamiluje! Vďaka jeho veľkosti a praktickej rukoväte ho navyše môžete zobrať všade so sebou.

Fisher-Price Ťahací telefón
12,92 € 12,50 €

Akcia

Povedz „ahoj“ do tohto úžasného nového ťahacieho telefónu od Fisher Price. Klasický ťahací telefón má teraz modernejší dizajn, je ale rovnako tak zábavný a roztomilý! Veselú tvár s očami, ktoré sa pohybujú hore a dole – keď ho vaše dieťatko zaťahá, točiaci sa číselník a zábavné vyzváňacie zvuky zaručene vykúzlia úsmev na každej tvári!

SIMBA Baby telefón, na batérie, 20 x 20 cm
14,50 €

Baby telefón so slúchadlom vydáva rôzne zvuky. Deti sa zabavia a precvičia si jemnú motoriku rúk. Po stlačení tlačidla sa na display menia obrázky.

Alltoys Hudobná lokomotíva
19,57 € 13,90 €

Lokomotíva je určená pre najmenšie deti od 1 roka. Aby deti jazda s mašinkou bavila ešte viac, je vybavená zvieracími a zvukovými efektmi. Žirafku môžu deti z vláčika zložiť a hrať sa s ňou samostatne.

Fisher-Price Uspávacia sovička
23,16 € 20,40 €

Upokojujúca plyšová sovička, bez ktorej sa zaspávanie nezaobíde! Prehráva viac ako 15 minút hudby, pôvabne húka. Jej bruško môže žiariť do tmy. Stačí len jemné detské stlačenie!

Yookidoo Veselá lopta so zvieratkami
19,96 €

Veselá lopta so zvieratkami je veľmi ľahká, mäkká a zvieratká sú vyrobené z rôznych druhov textílií. Na lopte je praktické putko pre zavesenie. Hračka podporuje plazenie, lezenie, hrubé motorické zručnosti a hmatovú stimuláciu.

Alltoys Farmársky zvukový set
27,12 € 19,60 €

Táto herná sada predstavujúca farmu s farmárom v traktore a so šiestimi rôznymi zvieratkami hrá 15 melódií a vydáva 5 zvukov motora. Traktorček má navyše funkčný majáčik.

Alltoys Foťáčik so svetelnými a zvukovými efektmi
15,65 € 7,40 €

Zahraj sa na skutočného fotografa! Po stlačení tlačidla začuješ zvuk fotoaparátu. Na obrázku uvidíš naozajstná zvieratká, ako je lev, papagáj, slon, hroch, líška a iné zvieratká. Hračka hrá 10 príjemných melódií.

Mikro hračky Slon 18 cm sedící se světlem a zvukem modrý
21,10 € 15,60 €

Novinka

Plyšový slon je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Navíc hraje různé melodie, vydává bláznivé zvuky a svítí.

Mikro hračky Lampička tučňák 22 cm plyšový růžový
21,10 € 15,90 €

Novinka

Plyšový tučňák růžové barvy je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Je doplněn svítícím bříškem, které mění barvu a hraje příjemnou ukolébavku.

3530 Detská gitara Žirafa
25,11 € 23,17 €

Jednoduchá premena z gitary na ťahaciu žirafu, pri ťahaní vydáva žirafa zvuky, 3 herné režimy: Voľné hranie, hranie podľa melódií, ukážkové pesničky.

Clementoni Minnie - môj prvý telefón
18,28 € 15,55 €

Minnie môj prvý telefón obsahuje 6 interaktívnych tlačidiel, ktoré svietia, učia prvé písmená, číslice, tvary a farby. Simuluje dotykový displej. Deti sa vďaka nemu učia manuálnej zručnosti a jemnú motoriku. Vhodný pre deti od 9 mesiacov.

Fisher-Price Spievaj si so psíkom SK
13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Stlačením jedného z troch farebných tlačidiel tohto veselého psíka prebudíte a on začne svietiť, prehrávať pesničky a hovoriť krátke vety, ktoré deti zoznámia s abecedou, tvarmi, farbami a číslami.

Alltoys Môj vláčik so zvieratkami
15,62 € 11,70 €

Môj prvý vláčik so zvieratkami je zvuková hračka, vyrobená vo forme červenej mašinky vezúcej tri zvieratká. Strecha mašinky zároveň plní funkciu madla, za ktoré deti môžu vláčik držať a posunovať s ním.

Mikro hračky Medvídek 18 cm sedící se světlem a zvukem
21,10 € 16,90 €

Novinka

Plyšový medvídek je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Navíc hraje různé melodie, vydává bláznivé zvuky a svítí.

Alltoys Kľúče od auta Kooky-18%
12,93 € 10,50 €

Akcia

Kľúče od auta pre najmenšie deti. Tie totiž kľúče milujú. Kooky so zvukmi je ideálna hračka pre rozvoj jemnej motoriky a vnímanie zvuku. Prebúdza v dieťati prirodzenú detskú zvedavosť.

Fisher-Price Zpívající míč CZ
21,60 € 19,20 €

Akcia

Pusťte se do zábavného učení s tímto zpívajícím fotbalovým míčem. Když váš malý sportovec zatřese balónem, rozkutálí ho nebo zmáčkne jeho roztomilý obličej, ozvou se legrační písničky a zvuky o barvách, počítání, hraní s ostatními dětmi a o dalších zajímavých tématech.

Teddies Loptička pre najmenších, 18 zvukov-17%
15,57 € 12,90 €

Akcia

Plastová interaktívna hračka v podobe loptičky. Vďaka farebnému spracovaniu a vydávaným efektom hračka deti určite upúta a motivuje ich k interakcii. Pozitívne ovplyvňuje rozvoj dieťaťa. Pre deti od 6 mesiacov.

Fisher-Price Uspávačik žirafka
13,76 € 11,70 €

Akcia

Táto roztomilá žirafka uspí vaše dieťatko do 20 minút vďaka pokojnej hudbe a zvukom. Môžete mu pustiť 10 upokojujúcich pesničiek, ružový šum, alebo zvuky prírody. Okrem upokojujúceho účinku má hudba tiež pozitívny vplyv na rozvoj detského sluchu.

Little Tikes Tigrík klavír a xylofón
21,44 € 19,60 €

Roztomilá a zábavná ťahacia kačička, ktorá sa pri pohybe kolíše, otvára zobáčik a veselo si pospevuje. Kačička vydáva rôzne zvuky v závislosti od toho, do akej polohy je nastavený zvukový prepínač. Sú možno tri rôzne nastavenia zvukov alebo môžete zvuk úplne vypnúť.

Alltoys Hudobná mašinka
31,33 € 23,90 €

Hudobná mašinka je krásna hračka pre najmenších. Zvuk skutočného vlaku počujete pri stlačení tlačidla v tvare zvončeka a 3 zvieracie zvuky a 8 melódií pri stlačení tlačidla v tvare hviezdičky. Mašinka jede a komínom lietajú balóniky – svetelné efekty.

Lamps Baby gitara na batérie
13,40 € 11,50 €

Plastová gitara na batérie. Gitara svieti a vydáva zvuky rôznych hudobných nástrojov. Hračka má krásne farebné prevedenie. Hudba napomáha správnemu rozvoju reči.

Buddy Toys 3510 Lietadlo vkladačka
23 € 22,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Smejte sa spoločne s vaším dieťaťom a touto interaktívnou vkladačkou. Lietadlo v pestrofarebných farbách vydáva rôzne pútavé zvuky, melódie a bliká. Aktivita triedenia štyroch druhov tvarov podporuje rozvoj zručností dieťaťa. Vhodné od 1 roka.

Lamps Xylofon
16,10 € 13,90 €

Tento hudobný nástroj v sebe ukrýva dva hudobné nástroje. Je tam plastový xylofón a klávesy. Balenie obsahuje aj 2 paličky. Deti si buď môžu zahrať na klávesy alebo pomocou paličiek rozozvučať xylofón.

Vtech Usínáčik Medvedík-15%
27,90 € 23,50 €

Akcia

VTech Usínáčik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúcu melódiu od najuznávanejších svetových „klasikov“ ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká.

Fisher-Price Veselý otvárací telefón
8,90 €

Akcia

Otvárací telefón reaguje na každý pohyb dieťaťa. Kedykoľvek, keď ho otvorí, je odmenené zábavnými zvukmi a pozdravom jednej z 3 priateľských postavičiek. Po každom zatvorení telefónu, sa postavičky vymenia a aktivujú sa ďalšie špeciálne efekty, ktoré dieťa nabádajú otvárať telefón zas a znova!

Cotoons Cotoons Smartphone, ružový
19,57 € 13,90 €

Chytrý telefón v licencii Cotoons pre najmenších. Pre objavovanie je tu 6 tlačidiel, so svetelným alebo zvukovým efektom. Telefón tiež umožňuje nahrať krátky odkaz, ktorý si batoľa môže opakovane prehrávať.

Alltoys Telefon pro nejmenší - modrá
9,76 € 7,80 €

Modrý mobilný telefón deti rýchlo zaujme a zabaví. Disponuje celkom 16timi tónmi a blikajúcim svetielkom. Naviac má tiež zvukový efekt on/off pri vypínaní a zapínaní.