Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 21251945

Vosego Beethoven Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Ludwig Van Beethovena

Vosego Beethoven Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Ludwig Van Beethovena

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Beethoven Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Ludwig Van Beethovena Celý popis
49 €
Tovar od: Union Brands
49 €

28.9.2023 na vašej adrese

Popis

Malí virtuózi

Medvedík Ludwig - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Beethovenovu hudbu

Medvedík Ludwig je plyšová legenda. Vo svojom repertoári má napr také hity ako For Eliza, 5 Symphony a Óda na radosť, spolu 8 hudobných majstrovských diel. Tieto melódie sa dajú jednoducho prepínať a ovládať ich hlasitosť. Svojím bujným účesom a červenou šatkou medveď vizuálne pripomína samotného Ludwiga van Beethovena. Životopis vytlačený na jeho vnútornom vrecku prebudí predstavivosť dieťaťa a priblíži mu životný príbeh slávneho skladateľa. Medvedík je vyrobený z kvalitných mäkkých materiálov, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk. Spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky na používanie deťmi od prvých dní života.

40 minút klasickej hudby

So siedmimi skladbami obsahujúcimi Beethovenove najobľúbenejšie skladby vám Ludwigov medvedík prináša 40 minút krásnej klasickej hudby. Starostlivo vybrané skladby predstavujú najznámejšie Beethovenove melódie, vďaka čomu je Ludwig skvelým úvodom do skladateľovho hudobného repertoáru. Ludwig umožňuje vám a vášmu dieťaťu vychutnať si skladby jedného z najvplyvnejších skladateľov klasickej hudby všetkých čias.

Bagatela a mol (pre Elizu)

  • Symfónia č. 5 c mol
  • Klavírna sonáta c moll (Moonlight)
  • Symfónia č. 6 F dur (Pastorálna)
  • Klavírny koncert č. 5 Es dur (Imperial)
  • Klavírna sonáta c mol (patetická)
  • Symfónia č. 10 d mol (Óda na radosť)

Raná hudobná výchova

Inšpirujte lásku ku klasickým melódiám a povzbuďte deti, aby sa naučili hrať na hudobný nástroj s týmto ultramäkkým medvedíkom od Ludwiga van Beethovena. Beethovenova krátka autobiografia bola vytlačená na Ludwigovom vnútornom zadnom vrecku. S láskou napísaná v prvej osobe spája krátky životný príbeh skladateľa a názov každého hudobného výberu. Čítanie skladateľovho životopisu deťom pred spaním ich môže poučiť o dejinách hudby.

Ovládanie hlasitosti a skladieb

Preskakujte skladby a nalaďte si obľúbené skladby svojho dieťaťa. Nastavte hlasitosť tak, aby vyhovovala potrebám vášho dieťaťa, či už spí alebo bdie. Rozsah hlasitosti je v rámci novorodeneckých bezpečnostných noriem a je dosť nízky aj pri maximálnej úrovni. Všetky funkcie možno jednoducho ovládať jedným tlačidlom stlačením na bruchu medveďa.

Kognitívny a emocionálny vývoj

Doprajte svojim deťom to najlepšie od prvého dňa tým, že podporíte ich vzdelávací a emocionálny rozvoj s ich obľúbenými klasickými Chopinovými melódiami. Ak nie pre ich nadčasovú krásu, pre ich vzdelávacie a rozvojové výhody, klasické melódie poskytujú optimálnu zvukovú stopu pre prvých pár rokov rýchleho rastu dieťaťa. Početné štúdie pripisujú klasickým melódiám stimuláciu detského mozgu spôsobom, ktorý ovplyvňuje jazyk dieťaťa.