SIMBA Naťahovacia hudobná hračka - mesiačik-34%
9,20 €

5,99 €

Akcia

Bábätkám už od narodenia popraje táto hračka v podobe veselého mesiačika dobrú noc a zahrá im pri zaspávaní príjemnú uspávanku. Vďaka pútku na zavesenie možno jednoducho umiestniť na kočík či na postieľku.


Vtech Robot Kubík CZ

Vtech Robot Kubík CZ

Hodnotenie: 5
37 €
34,90 €

Vtech Robot Kubík, písmenkový kamarát od VTech nadchne úplne všetkych! Malí aj tí väčší sa naučia veľa nového! Kubík zatancuje, zavrtí sa, a tiež humornými hlasmi a zvukmi pobaví! Pre dieťa sa stane robot Kubík skvelým kamarátom. Hračka je v českom jazyku.


Vtech Usínáčik Medvedík
27,90 €
27,40 €

VTech Usínáčik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúcu melódiu od najuznávanejších svetových „klasikov“ ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká.


Vtech Usínáčik Medvedík - ružový
27,90 €
27,40 €

VTech Usínáčik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúcu melódiu od najuznávanejších svetových „klasikov“ ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká.


Yookidoo Hudobné zvieratko Oslík
9,22 €

Interaktívne hudobné zvieratko v tvare hlavy veselého oslíka. Je vyrobené z rôznych druhov textílií, pestrých vzorov a kontrastných farieb, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti a správny vývoj zraku. Keď sa so zvieratkom zatrasie, vydáva veselé zvuky.


Lamaze Hudobná húsenica

Lamaze Hudobná húsenica

Hodnotenie: 4,5
19 €
18,40 €

Textilná hračka pestrofarebná húsenica vyrobená z jemného zamatu sa stane kamarátkou vášho dieťaťa, ktorá ho bude sprevádzať obdobím jeho rastu. Keď ju behom prvých mesiacov života dieťaťa pripevníte k postieľke, bude dieťa pozorovať jej žiarivé farby a usmievať sa na jej tvár.


Fisher-Price Xylofón

Fisher-Price Xylofón

Hodnotenie: 4,5
14,90 €

Každý kláves tohto xylofónu, určený pre novorodencov, vydáva elektronickú hudbu a svetlá (zelené, žlté, oranžové a červené). Jeho súčasťou je pohybový spínač, ktorý jednoduchým buchnutím dokáže aktivovať aj to najmenšie dieťa. Spodná časť xylofónu je vypuklá, takže sa ľahko hojdá (tak, aby aktivoval elektroniku).


Alltoys Diaľkový ovládač Silly Surfer
12,90 €

Diaľkový ovládač Zip Zap rozvíja u detí jemnú motoriku. Pomáha im tiež objavovať príčiny a dôsledky, povzbudzuje zvedavosť a vnímanie zvuku. Ovládač má svetelné efekty a 60 zvukov a 10 melódií.


Alltoys Detské vysielačky/telefóny
39,09 €

21,07 €

Telefóny sú plne kompatibilné medzi sebou – môžete si spolu telefonovať dlhé hodiny. Na detskom telefóne je zároveň interaktívna možnosť učenia čísel, zvierat, dopravných prostriedkov atď. Skvele padnú do detských ručičiek.


Alltoys Farmársky zvukový set
27,12 €

16,99 €

Táto herná sada predstavujúca farmu s farmárom v traktore a so šiestimi rôznymi zvieratkami hrá 15 melódií a vydáva 5 zvukov motora. Traktorček má navyše funkčný majáčik.


Alltoys Moja prvé vybavenie 3v1, kľúče od auta, telefón a ovládač
15,62 €

8,55 €

Moje prvé vybavenie 3v1 zaručene skvele padne do všetkých detských ručičiek. Doprajte svojim ratolestiam používanie telefónu, ktorý je v dnešnej dobe takmer nepostrádateľnou súčasťou. Kľúče od auta s diaľkovým ovládačom vydávajú realistické zvuky áut.


Alltoys Môj vláčik so zvieratkami
15,62 €

8,55 €

Môj prvý vláčik so zvieratkami je zvuková hračka, vyrobená vo forme červenej mašinky vezúcej tri zvieratká. Strecha mašinky zároveň plní funkciu madla, za ktoré deti môžu vláčik držať a posunovať s ním.


Alltoys Tech set duo
31,23 €

17,14 €

Prvý smartphone a kľúče od auta i pre tých najmenších. Telefón má 16 aktívnych ikon na obrazovke. Pri nečinnosti vám telefón zavolá sám od seba. Na kľúčoch sú 3 tlačidlá, ktorými môžete voliť a púšťať rôzne zvuky.


Alltoys Zvuková lopta
23,24 €

17,04 €

Interaktívna hračka zvuková lopta s otáčajúcou rybou vnútri deti ihneď zaujme a zamestná všetky ich zmysly. Lopta hrá melódie a deti sa na nej učia rozoznávať farby, tvary a čísla


B.toys Disco piano Whirly Pop
26,86 €

23,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte svojmu dieťatku skvelú hudobnú hračku – farebné piano. Jeho súčasťou je tiež blikajúci kolotoč, ktorý môžu deti roztáčať a sledovať ako v ňom šantia malé loptičky.


B.toys Elektronické kľúčiky LucKeys
16,90 €

Štyri elektronické kľúčiky LucKeys ako od ozajstného auta na krúžku s príveskom. Jeden z kľúčikov má ovládač s tromi rôznymi zvukmi a svetielkom. Odolný materiál bezpečný pre skúmanie rúk aj ústami.


B.toys Hudobná chobotnica Jamboree
38,95 €

34,66 €

Interaktívna hudobná chobotnica Jamboree má osem chápadiel, ktoré po stlačení hrajú ako rôzne hudobné nástroje. Po stlačení hlavy začne chobotnička hrať jednu zo šiestich melódií, ktoré vie.


Buddy Toys 3040 Detský telefón
19,33 €

15,46 €

Detský telefón s tromi svetelnými tlačidlami, zábavné zvukové efekty a veselé melódie, funkcia nahrávania a prehrávania. Stlačením tlačidiel spustí veselé melódie a tóny.


Buddy Toys 3020 Knižka so zvukmi
14,77 €

Učte a smejte sa spoločne s vaším dieťaťom a touto interaktívne knižkou. Knižka v pestrofarebných farbách vydáva rôzne pútavé zvuky a melódie. Má rôzne funkcie podporujúce rozvoj motorických zručností. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.


Buddy Toys 3030 Kocka Discovery
22,17 €

Učte a smejte sa spoločne s vaším dieťaťom a touto interaktívne kockou. Kocka v pestrofarebných farbách vydáva rôzne pútavé zvuky a melódie. Má rôzne funkcie podporujúce rozvoj motorických zručností. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.


Buddy Toys 3510 Lietadlo vkladačka
23 €
22,17 €

Smejte sa spoločne s vaším dieťaťom a touto interaktívnou vkladačkou. Lietadlo v pestrofarebných farbách vydáva rôzne pútavé zvuky, melódie a bliká. Aktivita triedenia štyroch druhov tvarov podporuje rozvoj zručností dieťaťa. Vhodné od 1 roka.


Buddy Toys 3520 Auto vkladačka
22,17 €

Smejte sa spoločne s vaším dieťaťom a s touto interaktívne vkladačkou. Autíčko v pestrofarebných farbách vydáva rôzne pútavé zvuky, melódie a bliká. Aktivita triedenia štyroch druhov tvarov podporuje rozvoj zručností dieťaťa. Vhodné od 1 roka.


Buddy Toys 3530 Detská gitara Žirafa
25,11 €
23,17 €

Jednoduchá premena z gitary na ťahaciu žirafu, pri ťahaní vydáva žirafa zvuky, 3 herné režimy: Voľné hranie, hranie podľa melódií, ukážkové pesničky.


Candide Hrací mráčik bluetooth
38,90 €

Novinka

Hrací mráčik pomôže vášmu dieťaťu relaxovať a zaspať a v neskoršom veku mu prinesie kopu zábavy. Funguje ľahko cez akékoľvek bluetooth z mobilného zariadenia alebo z tabletu.


Clementoni Minnie - môj prvý telefón
18,28 €

15,55 €

Minnie môj prvý telefón obsahuje 6 interaktívnych tlačidiel, ktoré svietia, učia prvé písmená, číslice, tvary a farby. Simuluje dotykový displej. Deti sa vďaka nemu učia manuálnej zručnosti a jemnú motoriku. Vhodný pre deti od 9 mesiacov.


Clementoni Môj prvý diaľkový ovládač
11,66 €

10,10 €

Elektronické diaľkové ovládanie je super zábava pre deti od 10 mesiacov. Ovládač má 10 číselných kláves a 4 farebné kľúče. Veľa zvukových a svetelných efektov. Podporuje jemnú motoriku, sluch a vizuálne vnímanie.


Fisher-Price Uspávačik žirafka
13,76 €
12,58 €

Táto roztomilá žirafka uspí vaše dieťatko do 20 minút vďaka pokojnej hudbe a zvukom. Môžete mu pustiť 10 upokojujúcich pesničiek, ružový šum, alebo zvuky prírody. Okrem upokojujúceho účinku má hudba tiež pozitívny vplyv na rozvoj detského sluchu.


Fisher-Price Zvuková kytara
17,47 €

Zvuková kytara s melodiemi písniček pro nejmenší i pro batolata. Interaktivní kytara má navíc chrastítko se zrcátkem. Pomáhá dětem stimulovat smysly a rozvíjet obratnost. Je vyrobena z kvalitních materiálů.


Fisher-Price Chytrý telefón CZ
14,77 €
13,66 €

Nový, elegantný chytrý telefón priamo pre vaše dieťa. Stlačte akúkoľvek z ikon aplikácií a počujete jednu z dvadsiatich piesní a fráz, počítanie, pozdravov a ďalších. Navyše uvidíte svetielka tancujúce k hudbe.


Fisher-Price Chytrý telefón SK
15,10 €

12,90 €

Nový, elegantný chytrý telefón priamo pre vaše dieťa. Stlačte akúkoľvek z ikon aplikácií a počujete jednu z dvadsiatich piesní a fráz, počítanie, pozdravy a ďalšie. Navyše uvidíte svetielka tancujúce k hudbe.


Fisher-Price Hudobná krabička s prekvapením
15,74 €

14,16 €

Táto moderná verzia klasickej hračky vaše dieťa skutočne pobaví. Po otáčaní valčeka na prednej strane hračky sa z krabičky začnú šíriť zábavné melódie a zvukové efekty a následne vyskočí levíček.


Fisher-Price Medvedík Butterfly Dreams
25,99 €

Mäkučký plyšový medvedík Butterfly Dreams má šikovné saténové krídelká k jednoduchému uchopeniu. Stačí ľahko stlačiť jeho plyšové bruško a on začne hrať až 30 minút ukľudňujúcu hudbu, bzučiacich zvukov, rytmy pripomínajúce tlkot srdiečka, zvuky prírody alebo len jemný šum.


Fisher-Price Mikrofón CZ
14,77 €

13,29 €

S mikrofónom z radu Smej sa a poznávaj rozbehnú deti svoju vlastnú rokenrolovú show! Kým si budú malí hudobníci pospevovať pesničky o šteniatkách, naučia sa pri nich nevedomky počítanie od 1 do 20, farby alebo napríklad protiklady, „Hlava, ramená, kolená palce …“ a mnoho ďalších hitov!


Fisher-Price Mikrofón SK
14,99 €

12,90 €

S mikrofónom z radu Smej sa a poznávaj rozbehnú deti svoju vlastnú rokenrolovú show! Kým si budú malí hudobníci pospevovať pesničky o šteniatkách, naučia sa pri nich nevedomky počítanie od 1 do 20, farby alebo napríklad protiklady, „Hlava, ramená, kolená palce …“ a mnoho ďalších hitov!


Fisher-Price Psíkov ovládač SK
14,90 €

12,90 €

Nielen, že si vaše dieťatko s touto interaktívnou hračkou z radu Smej sa a poznávaj užije veľa zábavy, ale tiež sa naučí niečo nové! Hračka je vybavená tlačidlami, ktoré deti môžu stláčať a prehrávať hudbu, ktorú si zamilujú.


Fisher-Price žirafka do postieľky
15,90 €

Roztomilá žirafka do postieľky je skvelou kamarátkou aj usínáčikom zároveň. Jej mäkké, prítulné telíčko poskytuje dieťatku pocit tepla a bezpečia. Žirafka reaguje na jemné objatie a stlačenie, ktorým aktivujete uspávanku so svetielkami. … ako dieťatko zaspáva, melódia postupne prestáva a svetlo zhasína …


Fisher-Price Ťahací telefón
12,92 €
12,18 €

Povedz „ahoj“ do tohto úžasného nového ťahacieho telefónu od Fisher Price. Klasický ťahací telefón má teraz modernejší dizajn, je ale rovnako tak zábavný a roztomilý! Veselú tvár s očami, ktoré sa pohybujú hore a dole – keď ho vaše dieťatko zaťahá, točiaci sa číselník a zábavné vyzváňacie zvuky zaručene vykúzlia úsmev na každej tvári!


Fisher-Price Veselé jabĺčko CZ
14,77 €

12,92 €

veselým jabĺčkom z radu Smej sa a poznávaj sa z učenia stáva zábava! Jabĺčko v sebe ukrýva hŕbu prekvapení! Hračka batoľatám pomáha naučiť sa prvé slovíčka, jednoduché riekanky či rozoznávať farby a čísla.


Fisher-Price Veselý otvárací telefón
7,92 €

Otvárací telefón reaguje na každý pohyb dieťaťa. Kedykoľvek, keď ho otvorí, je odmenené zábavnými zvukmi a pozdravom jednej z 3 priateľských postavičiek. Po každom zatvorení telefónu, sa postavičky vymenia a aktivujú sa ďalšie špeciálne efekty, ktoré dieťa nabádajú otvárať telefón zas a znova!


Fisher-Price Zpívající míč CZ
21,60 €

19,20 €

Pusťte se do zábavného učení s tímto zpívajícím fotbalovým míčem. Když váš malý sportovec zatřese balónem, rozkutálí ho nebo zmáčkne jeho roztomilý obličej, ozvou se legrační písničky a zvuky o barvách, počítání, hraní s ostatními dětmi a o dalších zajímavých tématech.


Fisher-Price Spievajúci slimák vkladačka
23,71 €
21,73 €

Tento roztomilý slimáčik prináša plno zábavy pri vkladaní rôznych tvarov do správnych otvorov. Poťapkajte slimáčiky a on začne prehrávať veľa zábavných pesničiek o farbách, počítaní a tvaroch.


Lamaze Hovoriaci papagáj
31,10 €

27,20 €

Tento papagáj vie opakovať slová po vás. Stlačte papagájovi krídlo, začnite hovoriť a vzápätí papagáj zopakuje, čo počul. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Deti si obľúbia zvierací kohútik, ktorý šuští.


Lamps Detské Piánko

Lamps Detské Piánko

Hodnotenie: 5
20,09 €
18,90 €

Interaktívna hračka v podobe farebného piánka pre najmenším. Nielenže pozitívne ovplyvňuje rozvoj detských zručností, ale rôzne rytmy, melódie a zvuky sú pre deti zábavou pri prehrávaní vlastných hudobných kúskov.