Fisher-Price Veselé jabĺčko CZ
14,77 € 12,92 €

veselým jabĺčkom z radu Smej sa a poznávaj sa z učenia stáva zábava! Jabĺčko v sebe ukrýva hŕbu prekvapení! Hračka batoľatám pomáha naučiť sa prvé slovíčka, jednoduché riekanky či rozoznávať farby a čísla.

Fisher-Price Medvedík Butterfly Dreams-39%
25,99 € 15,60 €

Akcia

Mäkučký plyšový medvedík Butterfly Dreams má šikovné saténové krídelká k jednoduchému uchopeniu. Stačí ľahko stlačiť jeho plyšové bruško a on začne hrať až 30 minút ukľudňujúcu hudbu, bzučiacich zvukov, rytmy pripomínajúce tlkot srdiečka, zvuky prírody alebo len jemný šum.

Teddies Medvedík Uspávačik ružový
27,15 € 23,50 €

Akcia

Medvedík v ružovom prevedení, pre ľahké zaspávanie! Stlačte tlačidlo na brušku medvedíka, tlačidlo sa rozsvieti a medvedík začne hrať uspávanky. Svetlo môžete za tmy premietať aj na strop alebo stenu izby.

Lamps Baby bubienky na batérie
13 € 10,90 €

Baby bubienky zaujmú deti svojím farebným prevedením. Sú na batérie. Hudobné hračky podporujú sluchové vnímanie a cit pre hudbu. Hudba napomáha správnemu rozvoju reči.

Fisher-Price Emoji chytrý telefón SK
15,60 €

Akcia

Emoji chytrý telefón je ako naozajstný! Mobil je vybavený štyrmi interaktívnymi „aplikáciami“, ôsmimi humornými smajlíkmi, farebnými svetielkami a zvukmi. Táto interaktívna hračka je plná zábavných aktivít.

Lamps Detské Piánko

Lamps Detské Piánko

Hodnotenie: 4,3
20,09 € 18,90 €

Interaktívna hračka v podobe farebného piánka pre najmenším. Nielenže pozitívne ovplyvňuje rozvoj detských zručností, ale rôzne rytmy, melódie a zvuky sú pre deti zábavou pri prehrávaní vlastných hudobných kúskov.

Fisher-Price Uspávačik žirafka
13,76 € 12,20 €

Táto roztomilá žirafka uspí vaše dieťatko do 20 minút vďaka pokojnej hudbe a zvukom. Môžete mu pustiť 10 upokojujúcich pesničiek, ružový šum, alebo zvuky prírody. Okrem upokojujúceho účinku má hudba tiež pozitívny vplyv na rozvoj detského sluchu.

Fisher-Price Spievajúci slimák vkladačka-17%
23,71 € 19,60 €

Akcia

Tento roztomilý slimáčik prináša plno zábavy pri vkladaní rôznych tvarov do správnych otvorov. Poťapkajte slimáčiky a on začne prehrávať veľa zábavných pesničiek o farbách, počítaní a tvaroch.

Vtech Moja prvá spievanková knižka (slovensky)
22,16 € 21,90 €

Moja prvá zpievanková knižka je nádherná kniha, ktorá obsahuje štyri známe detské pesničky. Jednoduchým otáčaním stránok si vaše dieťa ľahko vyberá, pre neho tú najzaujímavejšiu melódiu a pesničku. Skúste zapojiť vašu fantáziu a rozprávajte vášmu dieťaťu ku každému obrázku svoj príbeh. Pomôže mu to spoznávať krásy materinského jazyka priamo od svojich najbližších.

Playgro Multfunkčné piano

Playgro Multfunkčné piano

Hodnotenie: 4,8
18 €

Akcia

S týmto zábavným pianom čakajú na vaše dieťa hodiny hry a zábavy. Stlačením rôznych klávesov vaše dieťa objaví 20 zábavných piesní a zvukov. Súčasne ho upútajú rôzne svetelné efekty. Celé piáno je plné veselých farieb.

Teddies Sovička Uspávačik 25cm-16%
23,50 € 19,60 €

Akcia

Plyšový uspávačik v podobe malej sovy pomáha deťom ľahšie zaspať pomocou príjemných melódií a tlmeného svetla. Po stlačení tlačidiel na brušku sa z izbičky stane razom ríša snov. Malá sova premieta nočnú oblohu a hrá uspávanky.

Lamps Hudobná podložka

Lamps Hudobná podložka

Hodnotenie: 4,2
11,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronická hracia podložka s motívom života na farme. Po rozložení má rozmery 72×50cm. Je vhodná pre deti už od 6 mesiacov. Deti určite zaujmú známe zvuky a veselé farby na podložke.

Fisher-Price Mikrofón SK-16%
14,99 € 12,50 €

Akcia

S mikrofónom z radu Smej sa a poznávaj rozbehnú deti svoju vlastnú rokenrolovú show! Kým si budú malí hudobníci pospevovať pesničky o šteniatkách, naučia sa pri nich nevedomky počítanie od 1 do 20, farby alebo napríklad protiklady, „Hlava, ramená, kolená palce …“ a mnoho ďalších hitov!

Fisher-Price Psíkov ovládač SK
14,90 € 13,70 €

Nielen, že si vaše dieťatko s touto interaktívnou hračkou z radu Smej sa a poznávaj užije veľa zábavy, ale tiež sa naučí niečo nové! Hračka je vybavená tlačidlami, ktoré deti môžu stláčať a prehrávať hudbu, ktorú si zamilujú.

Teddies Loptička pre najmenších, 18 zvukov
15,57 € 14,10 €

Akcia

Plastová interaktívna hračka v podobe loptičky. Vďaka farebnému spracovaniu a vydávaným efektom hračka deti určite upúta a motivuje ich k interakcii. Pozitívne ovplyvňuje rozvoj dieťaťa. Pre deti od 6 mesiacov.

B.toys Hudobná chobotnica Jamboree
38,95 € 34,66 €

Interaktívna hudobná chobotnica Jamboree má osem chápadiel, ktoré po stlačení hrajú ako rôzne hudobné nástroje. Po stlačení hlavy začne chobotnička hrať jednu zo šiestich melódií, ktoré vie.

Fisher-Price Ťahací telefón
12,92 € 12,18 €

Povedz „ahoj“ do tohto úžasného nového ťahacieho telefónu od Fisher Price. Klasický ťahací telefón má teraz modernejší dizajn, je ale rovnako tak zábavný a roztomilý! Veselú tvár s očami, ktoré sa pohybujú hore a dole – keď ho vaše dieťatko zaťahá, točiaci sa číselník a zábavné vyzváňacie zvuky zaručene vykúzlia úsmev na každej tvári!

Buddy Toys 3030 Kocka Discovery
22,17 €

Učte a smejte sa spoločne s vaším dieťaťom a touto interaktívne kockou. Kocka v pestrofarebných farbách vydáva rôzne pútavé zvuky a melódie. Má rôzne funkcie podporujúce rozvoj motorických zručností. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Alltoys Kľúče od auta Kooky
12,93 € 11,70 €

Kľúče od auta pre najmenšie deti. Tie totiž kľúče milujú. Kooky so zvukmi je ideálna hračka pre rozvoj jemnej motoriky a vnímanie zvuku. Prebúdza v dieťati prirodzenú detskú zvedavosť.

Alltoys Tech set duo

Alltoys Tech set duo

Hodnotenie: 4,7
31,23 € 16,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvý smartphone a kľúče od auta i pre tých najmenších. Telefón má 16 aktívnych ikon na obrazovke. Pri nečinnosti vám telefón zavolá sám od seba. Na kľúčoch sú 3 tlačidlá, ktorými môžete voliť a púšťať rôzne zvuky.

SIMBA Baby telefón, na batérie, 20 x 20 cm
14,50 €

Baby telefón so slúchadlom vydáva rôzne zvuky. Deti sa zabavia a precvičia si jemnú motoriku rúk. Po stlačení tlačidla sa na display menia obrázky.

Yookidoo Veselá lopta so zvieratkami
19,96 €

Veselá lopta so zvieratkami je veľmi ľahká, mäkká a zvieratká sú vyrobené z rôznych druhov textílií. Na lopte je praktické putko pre zavesenie. Hračka podporuje plazenie, lezenie, hrubé motorické zručnosti a hmatovú stimuláciu.

Clementoni Minnie - môj prvý telefón
18,28 € 15,60 €

Akcia

Minnie môj prvý telefón obsahuje 6 interaktívnych tlačidiel, ktoré svietia, učia prvé písmená, číslice, tvary a farby. Simuluje dotykový displej. Deti sa vďaka nemu učia manuálnej zručnosti a jemnú motoriku. Vhodný pre deti od 9 mesiacov.

Yookidoo Hudobné zvieratko Psík
9,22 €

Interaktívne hudobné zvieratko v tvare hlavy veselého psíka. Je vyrobené z rôznych druhov textílií, pestrých vzorov a kontrastných farieb, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti a správny vývoj zraku. Keď sa so zvieratkom zatrasie, vydáva veselé zvuky.

Taf Toys Hrací pult Severný pól
30,52 €

Tento originálny rastúci hrací pult je vhodný pre zavesenie v postieľke aj pre samostatné použitie. Rastie spolu s vaším dieťatkom. Ponúka dvanásť rôznych aktivít, ktoré deti zabavia a stimulujú ich zmysly.

Lamaze Hovoriaci papagáj
31,14 € 29,40 €

Akcia

Tento papagáj vie opakovať slová po vás. Stlačte papagájovi krídlo, začnite hovoriť a vzápätí papagáj zopakuje, čo počul. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Deti si obľúbia zvierací kohútik, ktorý šuští.

Clementoni Môj prvý diaľkový ovládač
11,66 € 10,10 €

Elektronické diaľkové ovládanie je super zábava pre deti od 10 mesiacov. Ovládač má 10 číselných kláves a 4 farebné kľúče. Veľa zvukových a svetelných efektov. Podporuje jemnú motoriku, sluch a vizuálne vnímanie.

Lamps Baby gitara na batérie
13,40 € 11,50 €

Plastová gitara na batérie. Gitara svieti a vydáva zvuky rôznych hudobných nástrojov. Hračka má krásne farebné prevedenie. Hudba napomáha správnemu rozvoju reči.

Mikro hračky Slon 18 cm sediaci so svetlom a zvukom modrý
21,10 € 15,60 €

Plyšový slon je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Navyše hrá rôzne melódie, vydáva bláznivé zvuky a svieti.

Fisher-Price Xylofón

Fisher-Price Xylofón

Hodnotenie: 4,7
18,80 €

Každý kláves tohto xylofónu, určený pre novorodencov, vydáva elektronickú hudbu a svetlá (zelené, žlté, oranžové a červené). Jeho súčasťou je pohybový spínač, ktorý jednoduchým buchnutím dokáže aktivovať aj to najmenšie dieťa. Spodná časť xylofónu je vypuklá, takže sa ľahko hojdá (tak, aby aktivoval elektroniku).

SIMBA Ťahací psík - svetlo, zvuk
17,28 € 13,70 €

Tento roztomilý psík sa rýchlo stane obľúbeným detským spoločníkom. Pri ťahaní za povrázok vrtí chvostíkom a navyše vie vyštekať 11 melódií, ktoré sprevádza svetelný efekt.

Vtech Projektor s uspávankami a barančekmi na oblohe
31,25 € 27,90 €

Vtech Projektor s uspávankami a barančekmi na oblohe dokáže navodiť deťom tú najkrajšiu atmosféru a pohodu pri zaspávaní. Krásne naspievané pesničky a nastaviteľná hlasitosť prehrávania zaručene uspí snáď úplne každé dieťa.

Hape Variabilní hudební set
31,09 € 23,31 €

S týmto inovatívnym a variabilným hudobným setom môžu aj malé deti vytvárať hudbu a preskúmavať melódie. Jednotlivé hrajúci bloky možno jednoducho poskladať akýmkoľvek spôsobom a precvičiť si tak aj farba a tvary.

Alltoys Hudobný vláčik

Alltoys Hudobný vláčik

Hodnotenie: 4,7
23,49 € 17,90 €

Hudobné vláčik vydáva zvuky ako naozajstný vlak. Vie hrať 30 melódií, jazdiť dopredu po kelejích a môžete u neho meniť posádku figúrok ale i samotnej vagónikmi. Koľaje 6ks sú súčasťou balenia.

Taf Toys Hudební tučňák
17,90 €

Měkká hračka s hudebním boxem a se světýlkem nabízí zvuky přírody pro příjemné usínání a veselé melodie pro zabavení během dne. Hračka je ideální do postýlky dítěte i jako dekorace.

Alltoys Farmársky zvukový set
27,12 € 19,60 €

Táto herná sada predstavujúca farmu s farmárom v traktore a so šiestimi rôznymi zvieratkami hrá 15 melódií a vydáva 5 zvukov motora. Traktorček má navyše funkčný majáčik.

Alltoys Foťáčik so svetelnými a zvukovými efektmi
15,65 € 7,40 €

Zahraj sa na skutočného fotografa! Po stlačení tlačidla začuješ zvuk fotoaparátu. Na obrázku uvidíš naozajstná zvieratká, ako je lev, papagáj, slon, hroch, líška a iné zvieratká. Hračka hrá 10 príjemných melódií.

Mikro hračky Medvedík 18 cm sediaci so svetlom a zvukom
21,10 € 16,90 €

Plyšový medvedík je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Navyše hrá rôzne melódie, vydáva bláznivé zvuky a svieti.

B.toys Disco piano Whirly Pop
26,86 € 21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte svojmu dieťatku skvelú hudobnú hračku – farebné piano. Jeho súčasťou je tiež blikajúci kolotoč, ktorý môžu deti roztáčať a sledovať ako v ňom šantia malé loptičky.

Fisher-Price Hudobný piáno so svetlami SK
27,25 € 23,50 €

Akcia

Obľúbené piáno s ôsmimi klávesmi a farebnou svietiacou tvárou rozoznie váš domov zábavnou náučnou hudbou a vaše dieťa si ho zamiluje! Vďaka jeho veľkosti a praktickej rukoväte ho navyše môžete zobrať všade so sebou.

Fisher-Price Zpívající míč CZ
21,60 € 18,80 €

Akcia

Pusťte se do zábavného učení s tímto zpívajícím fotbalovým míčem. Když váš malý sportovec zatřese balónem, rozkutálí ho nebo zmáčkne jeho roztomilý obličej, ozvou se legrační písničky a zvuky o barvách, počítání, hraní s ostatními dětmi a o dalších zajímavých tématech.

Mikro hračky Lampička tučniak 22 cm plyšový modrý
21,10 € 15,60 €

Plyšový tučniak modrej farby je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Je doplnený svietiacim bruškom, ktoré menia farbu a hrá príjemnú uspávanku.

Nuk Forest Fun Hrajúce Méďa
10,90 €

Forest Fun Hrajúce Méďa je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v nežných farbách. Hrá príjemnú melódiu, ktorá bábätko upokojí. Pomáha bábätku pri zaspávaní.

Mamas&Papas Hudobná sova so svetielkom
31 € 23,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová uspávacia hračka do postieľky v podobe roztomilej sovy ponúka 2 uspávanky a 2 zvuky (vlny a tlkot srdca). Jemne svietiace bruško zaistí dieťaťu väčší pocit bezpečia v postieľke a tým pádom aj príjemnejšie zaspávanie.

Alltoys Môj vláčik so zvieratkami
15,62 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Môj prvý vláčik so zvieratkami je zvuková hračka, vyrobená vo forme červenej mašinky vezúcej tri zvieratká. Strecha mašinky zároveň plní funkciu madla, za ktoré deti môžu vláčik držať a posunovať s ním.