Teddies Medvedík Uspávačik ružový
27,15 € 25,10 €

Medvedík v ružovom prevedení, pre ľahké zaspávanie! Stlačte tlačidlo na brušku medvedíka, tlačidlo sa rozsvieti a medvedík začne hrať uspávanky. Svetlo môžete za tmy premietať aj na strop alebo stenu izby.

Fisher-Price Uspávacia sovička
23,16 € 20,40 €

Upokojujúca plyšová sovička, bez ktorej sa zaspávanie nezaobíde! Prehráva viac ako 15 minút hudby, pôvabne húka. Jej bruško môže žiariť do tmy. Stačí len jemné detské stlačenie!

Tinéo Music box BALLERINA
35,90 €

Hracé box zajačik od značky Tineo funguje ľahko cez akýkoľvek bluetooth z mobilného zariadenia alebo z tabletu. Aj na diaľku môžete dieťaťu púšťať akúkoľvek hudbu, rozprávku alebo šum.

Tinéo Music box INDIAN SPIRIT
35,90 €

Hrací box indiánsky medvedík od značky Tineo funguje ľahko cez akékoľvek bluetooth z mobilného zariadenia alebo z tabletu. Aj na diaľku môžete dieťaťu púšťať akúkoľvek hudbu, rozprávku alebo šum.

Mikro hračky Slon 18 cm sediaci so svetlom a zvukom modrý
21,10 € 15,60 €

Plyšový slon je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Navyše hrá rôzne melódie, vydáva bláznivé zvuky a svieti.

Mikro hračky Medvedík 18 cm sediaci so svetlom a zvukom
21,10 € 16,90 €

Plyšový medvedík je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Navyše hrá rôzne melódie, vydáva bláznivé zvuky a svieti.

Mikro hračky Lampička tučniak 22 cm plyšový ružový
21,10 € 15,90 €

Plyšový tučniak ružovej farby je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Je doplnený svietiacim bruškom, ktoré menia farbu a hrá príjemnú uspávanku.

Mikro hračky Lampička tučniak 22 cm plyšový modrý
21,10 € 15,60 €

Plyšový tučniak modrej farby je veľmi príjemný na dotyk a stane sa skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní každého dieťaťa. Je doplnený svietiacim bruškom, ktoré menia farbu a hrá príjemnú uspávanku.

Sassy Veselá trúbka, 6m+
8,36 €

Farebná trúbka je fascinujúci nástroj, ktorý podporuje a motivuje dieťa hrať sa a rozvíja jeho motorické zručnosti.

Vtech Usínáčik Medvedík - ružový
27,90 € 23,90 €

Akcia

VTech Usínáčik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúcu melódiu od najuznávanejších svetových „klasikov“ ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká.

Vtech Usínáčik Medvedík-28%

Vtech Usínáčik Medvedík

Hodnotenie: 4,9
27,90 € 19,90 €

Akcia

VTech Usínáčik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúcu melódiu od najuznávanejších svetových „klasikov“ ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká.

Vtech Robot Kubík CZ

Vtech Robot Kubík CZ

Hodnotenie: 4,3
37 € 18,90 €

Vtech Robot Kubík, písmenkový kamarát od VTech nadchne úplne všetkych! Malí aj tí väčší sa naučia veľa nového! Kubík zatancuje, zavrtí sa, a tiež humornými hlasmi a zvukmi pobaví! Pre dieťa sa stane robot Kubík skvelým kamarátom. Hračka je v českom jazyku.

Fisher-Price Xylofón

Fisher-Price Xylofón

Hodnotenie: 4,7
16,90 €

Každý kláves tohto xylofónu, určený pre novorodencov, vydáva elektronickú hudbu a svetlá (zelené, žlté, oranžové a červené). Jeho súčasťou je pohybový spínač, ktorý jednoduchým buchnutím dokáže aktivovať aj to najmenšie dieťa. Spodná časť xylofónu je vypuklá, takže sa ľahko hojdá (tak, aby aktivoval elektroniku).

Wiky Elektronická hracia podložka Krtko a zvieratká
13,30 €

Elektronická hracia podložka piánko s motívom Krtko a zvieratká. Po rozložení má rozmery 42 × 61 cm. Je vhodná pre deti už od 3 rokov. Deti určite zaujmú známe zvuky a veselé farby na podložke.

Wiky Xylofón 24cm

Wiky Xylofón 24cm

Hodnotenie: 3
6,20 €

Farebný xylofón je skvelý pre každého malého hudobníka.

PEPCO Edukačný psík na batérie s hnedým uškom
5 €

Edukačný pes s možnosťou výberu s čiernmi alebo hnedými škvrnami. Hračka svieti a vydáva zvuky, pes má v nožičkách zabudované kolieska, aby ho dieťa mohlo ťahať pomocou šnúrky pripevnenej k jeho obojku. Dĺžka hračky: 20 cm

Wiky My Little Pony Pinkie Pie
21,89 €

Pinkie Pie je ružový interaktívný poník s ružovou kučeravou hrivou a chvostíkom. Je veselý, miluje večierky a spoločnosť ľudí. Pošteklite poníka na hrudi, aby sa hihňal, smial a krútil. Čím viac ho šteklíte o to hlasnejšie sa smeje a pohybuje. V ústach má

Wiky Interaktívne piano s efektmi
15,94 €

Detské piano patrí medzi najobľúbenejšie hračky pre malé detičky. Deti si formou zábavy rozvíjajú kreativitu, cit pre hudbu a motoriku.

Wiky Slon na postieľku 28cm BO
19,42 €

Slon na postielku 28 cm, s osvetleným zrkadlom so 4 skrytými zvieratkami, denné a nočné melódie, sťahovacie hryzátko, hrkalka, melódie.

Wiky Bubon 30cm
13,74 €

Hudba je živel, ktoré dieťa vníma od narodenia a je dôležité hudobné podnety ďalej rozvíjať. Tento bubon je skvelý pre každého malého hudobníka.

Fisher-Price Mikrofón SK-47%
14,99 € 7,90 €

Akcia

S mikrofónom z radu Smej sa a poznávaj rozbehnú deti svoju vlastnú rokenrolovú show! Kým si budú malí hudobníci pospevovať pesničky o šteniatkách, naučia sa pri nich nevedomky počítanie od 1 do 20, farby alebo napríklad protiklady, „Hlava, ramená, kolená palce …“ a mnoho ďalších hitov!

SIMBA Môj prvý smartphone

SIMBA Môj prvý smartphone

Hodnotenie: 3,5
8,90 € 7,80 €

Všetkým moderným deťom urobí radosť ich vlastný chytrý telefón, ktorý sa svojím atraktívnym dizajnom veľmi podobá tým najlepším naozajstným smartphonom. Ponúka veľa funkcií, ktoré deti zaručene zabavia.

Lamps Detské Piánko

Lamps Detské Piánko

Hodnotenie: 4,5
20,09 € 18,90 €

Interaktívna hračka v podobe farebného piánka pre najmenším. Nielenže pozitívne ovplyvňuje rozvoj detských zručností, ale rôzne rytmy, melódie a zvuky sú pre deti zábavou pri prehrávaní vlastných hudobných kúskov.

Playgro Multfunkčné piano

Playgro Multfunkčné piano

Hodnotenie: 4,7
17,89 € 15,55 €

S týmto zábavným pianom čakajú na vaše dieťa hodiny hry a zábavy. Stlačením rôznych klávesov vaše dieťa objaví 20 zábavných piesní a zvukov. Súčasne ho upútajú rôzne svetelné efekty. Celé piáno je plné veselých farieb.

Fisher-Price Ťahací telefón
12,92 € 11,90 €

Povedz „ahoj“ do tohto úžasného nového ťahacieho telefónu od Fisher Price. Klasický ťahací telefón má teraz modernejší dizajn, je ale rovnako tak zábavný a roztomilý! Veselú tvár s očami, ktoré sa pohybujú hore a dole – keď ho vaše dieťatko zaťahá, točiaci sa číselník a zábavné vyzváňacie zvuky zaručene vykúzlia úsmev na každej tvári!

Fisher-Price Emoji chytrý telefón SK
16,90 €

Akcia

Emoji chytrý telefón je ako naozajstný! Mobil je vybavený štyrmi interaktívnymi „aplikáciami“, ôsmimi humornými smajlíkmi, farebnými svetielkami a zvukmi. Táto interaktívna hračka je plná zábavných aktivít.

Alltoys Detské vysielačky/telefóny
39,09 € 21,90 €

Telefóny sú plne kompatibilné medzi sebou – môžete si spolu telefonovať dlhé hodiny. Na detskom telefóne je zároveň interaktívna možnosť učenia čísel, zvierat, dopravných prostriedkov atď. Skvele padnú do detských ručičiek.

Fisher-Price Hudobný piáno so svetlami SK-26%
27,25 € 19,90 €

Akcia

Obľúbené piáno s ôsmimi klávesmi a farebnou svietiacou tvárou rozoznie váš domov zábavnou náučnou hudbou a vaše dieťa si ho zamiluje! Vďaka jeho veľkosti a praktickej rukoväte ho navyše môžete zobrať všade so sebou.

SIMBA Zábavný tablet
13,90 €

Novinka

Všetkým deťom urobí radosť tento zábavný tablet so svetelnými a zvukovými efektmi. Ponúka množstvo melódií a zvukov a deti zaručene zabaví. Vhodné pre deti od 1 roka.

Vtech Moja prvá spievanková knižka (slovensky)
22,16 € 21,90 €

Moja prvá zpievanková knižka je nádherná kniha, ktorá obsahuje štyri známe detské pesničky. Jednoduchým otáčaním stránok si vaše dieťa ľahko vyberá, pre neho tú najzaujímavejšiu melódiu a pesničku. Skúste zapojiť vašu fantáziu a rozprávajte vášmu dieťaťu ku každému obrázku svoj príbeh. Pomôže mu to spoznávať krásy materinského jazyka priamo od svojich najbližších.

Alltoys Kľúče od auta Kooky
12,93 € 11,70 €

Kľúče od auta pre najmenšie deti. Tie totiž kľúče milujú. Kooky so zvukmi je ideálna hračka pre rozvoj jemnej motoriky a vnímanie zvuku. Prebúdza v dieťati prirodzenú detskú zvedavosť.

Smoby Cotoons Hudobný panel 2v1
25,80 € 21,82 €

hudobný panel s farebnými LED svetielkami, melódiou a ďalšími aktivitami. Z druhej strany tabuľa pre prvé výtvarné diela vášho dieťatka. Hračka stimuluje zvedavosť a učí ľahkému rozpoznávaniu.

Smoby Cotoons Húsenica elektronická ťahacia
23,34 € 19,50 €

Húsenica Smoby s motívom animovanej postavičky Cotoons. Postavička Punky je odnímateľná. V prednej časti je šnúrka s úchytom a húsenica sa dá ľahko ťahať za sebou. Hračka má 3 guličky, ktoré po správnom umiestnení odmení dieťa zvukovým a svetelným efektom.

Alltoys Tech set duo

Alltoys Tech set duo

Hodnotenie: 4,8
31,23 € 16,90 €

Prvý smartphone a kľúče od auta i pre tých najmenších. Telefón má 16 aktívnych ikon na obrazovke. Pri nečinnosti vám telefón zavolá sám od seba. Na kľúčoch sú 3 tlačidlá, ktorými môžete voliť a púšťať rôzne zvuky.

Hape Variabilní hudební set
31,09 € 23,31 €

S týmto inovatívnym a variabilným hudobným setom môžu aj malé deti vytvárať hudbu a preskúmavať melódie. Jednotlivé hrajúci bloky možno jednoducho poskladať akýmkoľvek spôsobom a precvičiť si tak aj farba a tvary.

Lamps Piáno batérie

Lamps Piáno batérie

Hodnotenie: 5
14,50 € 11,90 €

Hračka je v podobe plastového piánka pre deti od 3 rokov. Pianko hrá a vydáva zvuky zvieratiek. Hračka má praktickú rukoväť vďaka ktorej môže byť jednoducho prenášaná.

Clementoni Môj prvý diaľkový ovládač
11,90 € 10,10 €

Elektronické diaľkové ovládanie je super zábava pre deti od 10 mesiacov. Ovládač má 10 číselných kláves a 4 farebné kľúče. Veľa zvukových a svetelných efektov. Podporuje jemnú motoriku, sluch a vizuálne vnímanie.

Teddies Sovička Uspávačik 25cm
23,50 € 19,90 €

Plyšový uspávačik v podobe malej sovy pomáha deťom ľahšie zaspať pomocou príjemných melódií a tlmeného svetla. Po stlačení tlačidiel na brušku sa z izbičky stane razom ríša snov. Malá sova premieta nočnú oblohu a hrá uspávanky.

Clementoni Moje prvé náradie Kladivko
11,90 € 11 €

Novinka

Interaktívna hračka pre malé deti v podobe roztomilého kladivka. Pohybom aktivuj svetla a zvuky. Rôzne druhy povrchov podporujú rozvoj zmyslov dieťaťa. Vyrobené z kvalitného a nezávadného materiálu.

Hape Detské elektrické piano so zvieratkami
19,70 € 18,50 €

Novinka

Zábavné, farebné, zvieracie piano sprevádza dieťa pri objavovaní hudby jednoduchým a intuitívnym spôsobom. V hudobnom režime je možné prehrávať 8 nôt a zvuky nástrojov možno počuť presunutím stránok so zvieratami. V režime spievanie môže dieťa spievať s hlasom piana a napodobňovať zvuky zvierat. V režime orchestra sa po stlačení tlačidiel prehrá automatická melódia a stránky zvierat budú hrať zábavné znelky.

SIMBA Baby telefón, na batérie, 20 x 20 cm
18,70 € 14,50 €

Baby telefón so slúchadlom vydáva rôzne zvuky. Deti sa zabavia a precvičia si jemnú motoriku rúk. Po stlačení tlačidla sa na display menia obrázky.

Alltoys Plyšový zajačik so zvukmi
23,24 € 16,90 €

Roztomilý zajačik s veľkými ušami zaujme všetky zmysly dieťatka. Na brušku má tri veľké farebné gombíky s číslami, ktorými možno ovládať prehrávanie melódií a zvukov.