Mikro hračky Lampička tučňák 22 cm plyšový modrý
21,10 € 15,60 €

Novinka

Plyšový tučňák modré barvy je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Je doplněn svítícím bříškem, které mění barvu a hraje příjemnou ukolébavku.

Mikro hračky Lampička tučňák 22 cm plyšový růžový
21,10 € 15,60 €

Novinka

Plyšový tučňák růžové barvy je velmi příjemný na dotek a stane se skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování každého dítěte. Je doplněn svítícím bříškem, které mění barvu a hraje příjemnou ukolébavku.

Fisher-Price učíme sa riekanky SK
23,90 € 21 €

Učte a smejte sa spolu s vaším dieťaťom a hovoriacou knižkou! Hračka v podobe knihy je plná obľúbených pesničiek a jednoduchých riekaniek. Po otočení stránky knižka začne spievať alebo rozprávať riekanku, záleží na tom, na ktorú kapitolu ste zrovna nalistovali.

Lamaze Hudobná húsenica

Lamaze Hudobná húsenica

Hodnotenie: 4,5
17,89 € 13,99 €

Textilná hračka pestrofarebná húsenica vyrobená z jemného zamatu sa stane kamarátkou vášho dieťaťa, ktorá ho bude sprevádzať obdobím jeho rastu. Keď ju behom prvých mesiacov života dieťaťa pripevníte k postieľke, bude dieťa pozorovať jej žiarivé farby a usmievať sa na jej tvár.

Fisher-Price Veselé jabĺčko CZ-47%
14,77 € 7,80 €

Akcia

veselým jabĺčkom z radu Smej sa a poznávaj sa z učenia stáva zábava! Jabĺčko v sebe ukrýva hŕbu prekvapení! Hračka batoľatám pomáha naučiť sa prvé slovíčka, jednoduché riekanky či rozoznávať farby a čísla.

Lamps Hudobná podložka

Lamps Hudobná podložka

Hodnotenie: 4,5
11,79 €

Elektronická hracia podložka s motívom života na farme. Po rozložení má rozmery 72×50cm. Je vhodná pre deti už od 6 mesiacov. Deti určite zaujmú známe zvuky a veselé farby na podložke.

Lamps Koberec hrací so zvieratkami
20,56 € 17,45 €

Táto veselá podložka v podobe piánka so zvieratkami je skvelým doplnkom do každej detskej izbičky. Pri dotyku na jednotlivé zvieratká vydáva koberček ich charakteristické zvuky a ďalej je možné naň hrať ako na klavír i púšťať veselé melódie.

Lamps Detské Piánko

Lamps Detské Piánko

Hodnotenie: 4,5
20,09 € 18,90 €

Interaktívna hračka v podobe farebného piánka pre najmenším. Nielenže pozitívne ovplyvňuje rozvoj detských zručností, ale rôzne rytmy, melódie a zvuky sú pre deti zábavou pri prehrávaní vlastných hudobných kúskov.

Alltoys Diaľkový ovládač Silly Surfer
12 € 11,70 €

Diaľkový ovládač Zip Zap rozvíja u detí jemnú motoriku. Pomáha im tiež objavovať príčiny a dôsledky, povzbudzuje zvedavosť a vnímanie zvuku. Ovládač má svetelné efekty a 60 zvukov a 10 melódií.

SIMBA Môj prvý smartphone
8,43 € 7,80 €

Všetkým moderným deťom urobí radosť ich vlastný chytrý telefón, ktorý sa svojím atraktívnym dizajnom veľmi podobá tým najlepším naozajstným smartphonom. Ponúka veľa funkcií, ktoré deti zaručene zabavia.

Playgro Multfunkčné piano
17,89 € 15,55 €

S týmto zábavným pianom čakajú na vaše dieťa hodiny hry a zábavy. Stlačením rôznych klávesov vaše dieťa objaví 20 zábavných piesní a zvukov. Súčasne ho upútajú rôzne svetelné efekty. Celé piáno je plné veselých farieb.

Wiky Elektronická hracia podložka Krtko a zvieratká
13,30 €

Elektronická hracia podložka piánko s motívom Krtko a zvieratká. Po rozložení má rozmery 42 × 61 cm. Je vhodná pre deti už od 3 rokov. Deti určite zaujmú známe zvuky a veselé farby na podložke.

Buddy Toys 3030 Kocka Discovery
22,17 €

Učte a smejte sa spoločne s vaším dieťaťom a touto interaktívne kockou. Kocka v pestrofarebných farbách vydáva rôzne pútavé zvuky a melódie. Má rôzne funkcie podporujúce rozvoj motorických zručností. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Clementoni Interaktívny slon so zvukmi
25,61 € 21,83 €

Úžasné zábavné centrum v tvare slona je plné melódií, pesničiek a zvukov nástrojov. Hrá 4 rôzne hudobné štýly a vydáva zvuky 16-tich rôznych hudobných nástrojov. Podporuje hudobný sluch, jemnú motoriku a vizuálne schopnosti. Vhodné pre deti v rozmedzí od 10 – 36 mesiacov.

Alltoys Farmársky traktor
27,41 € 19,60 €

Táto herná súprava predstavujúca farmu s farmárom v traktore a so štyrmi zvieratkami na prívese dokáže deťom zahrať 40 tónov podľa toho aká časť hračky je stlačená.

Alltoys Kľúče od auta Kooky
12,93 € 11,70 €

Kľúče od auta pre najmenšie deti. Tie totiž kľúče milujú. Kooky so zvukmi je ideálna hračka pre rozvoj jemnej motoriky a vnímanie zvuku. Prebúdza v dieťati prirodzenú detskú zvedavosť.

Fisher-Price Mikrofón SK
14,99 € 13,70 €

S mikrofónom z radu Smej sa a poznávaj rozbehnú deti svoju vlastnú rokenrolovú show! Kým si budú malí hudobníci pospevovať pesničky o šteniatkách, naučia sa pri nich nevedomky počítanie od 1 do 20, farby alebo napríklad protiklady, „Hlava, ramená, kolená palce …“ a mnoho ďalších hitov!

Teddies Sovička Uspávačik 25cm
23,50 € 19,50 €

Plyšový uspávačik v podobe malej sovy pomáha deťom ľahšie zaspať pomocou príjemných melódií a tlmeného svetla. Po stlačení tlačidiel na brušku sa z izbičky stane razom ríša snov. Malá sova premieta nočnú oblohu a hrá uspávanky.

Alltoys Detské vysielačky/telefóny
39,09 € 21,90 €

Telefóny sú plne kompatibilné medzi sebou – môžete si spolu telefonovať dlhé hodiny. Na detskom telefóne je zároveň interaktívna možnosť učenia čísel, zvierat, dopravných prostriedkov atď. Skvele padnú do detských ručičiek.

Fisher-Price Psíkov ovládač SK
14,90 € 13,70 €

Nielen, že si vaše dieťatko s touto interaktívnou hračkou z radu Smej sa a poznávaj užije veľa zábavy, ale tiež sa naučí niečo nové! Hračka je vybavená tlačidlami, ktoré deti môžu stláčať a prehrávať hudbu, ktorú si zamilujú.

Fisher-Price Hudobný piáno so svetlami SK-26%
27,25 € 19,99 €

Akcia

Obľúbené piáno s ôsmimi klávesmi a farebnou svietiacou tvárou rozoznie váš domov zábavnou náučnou hudbou a vaše dieťa si ho zamiluje! Vďaka jeho veľkosti a praktickej rukoväte ho navyše môžete zobrať všade so sebou.

Vtech Moja prvá spievanková knižka (slovensky)
22,16 € 21,90 €

Moja prvá zpievanková knižka je nádherná kniha, ktorá obsahuje štyri známe detské pesničky. Jednoduchým otáčaním stránok si vaše dieťa ľahko vyberá, pre neho tú najzaujímavejšiu melódiu a pesničku. Skúste zapojiť vašu fantáziu a rozprávajte vášmu dieťaťu ku každému obrázku svoj príbeh. Pomôže mu to spoznávať krásy materinského jazyka priamo od svojich najbližších.

Alltoys Dodávka so zvieratkami
23,49 € 18 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomocou dodávky so zvieratkami sa deti jednoducho naučia čísla, tvary a farby. Dodávka je vybavená 16 tónmi a blikajúcim svetlom, ktoré vaše dieťa zaujme a zabaví. V balení sú 4 zvieracie odnímateľné tvary.

Alltoys Tech set duo

Alltoys Tech set duo

Hodnotenie: 4
31,23 € 16,80 €

Prvý smartphone a kľúče od auta i pre tých najmenších. Telefón má 16 aktívnych ikon na obrazovke. Pri nečinnosti vám telefón zavolá sám od seba. Na kľúčoch sú 3 tlačidlá, ktorými môžete voliť a púšťať rôzne zvuky.

Fisher-Price Chytrý telefón SK
15,10 € 12,90 €

Nový, elegantný chytrý telefón priamo pre vaše dieťa. Stlačte akúkoľvek z ikon aplikácií a počujete jednu z dvadsiatich piesní a fráz, počítanie, pozdravy a ďalšie. Navyše uvidíte svetielka tancujúce k hudbe.

Vtech Usínáčik Medvedík
27,90 € 24,70 €

VTech Usínáčik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúcu melódiu od najuznávanejších svetových „klasikov“ ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších. Kratučké uspávanky pre tých najmenších naspievala Petra Černocká.

Alltoys Môj vláčik so zvieratkami
15,62 € 11,70 €

Môj prvý vláčik so zvieratkami je zvuková hračka, vyrobená vo forme červenej mašinky vezúcej tri zvieratká. Strecha mašinky zároveň plní funkciu madla, za ktoré deti môžu vláčik držať a posunovať s ním.

Alltoys Foťáčik so svetelnými a zvukovými efektmi
15,65 € 7,40 €

Zahraj sa na skutočného fotografa! Po stlačení tlačidla začuješ zvuk fotoaparátu. Na obrázku uvidíš naozajstná zvieratká, ako je lev, papagáj, slon, hroch, líška a iné zvieratká. Hračka hrá 10 príjemných melódií.

Teddies Medvedík Uspávačik modrý
27,15 € 25,10 €

Medvedík v modrom prevedení, pre ľahké zaspávanie! Stlačte tlačidlo na brušku medvedíka, tlačidlo sa rozsvieti a medvedík začne hrať uspávanky. Svetlo môžete za tmy premietať aj na strop alebo stenu izby.

SIMBA Baby telefón, na batérie, 20 x 20 cm
14,50 €

Baby telefón so slúchadlom vydáva rôzne zvuky. Deti sa zabavia a precvičia si jemnú motoriku rúk. Po stlačení tlačidla sa na display menia obrázky.

Buddy Toys 3020 Knižka so zvukmi
14,77 €

Učte a smejte sa spoločne s vaším dieťaťom a touto interaktívne knižkou. Knižka v pestrofarebných farbách vydáva rôzne pútavé zvuky a melódie. Má rôzne funkcie podporujúce rozvoj motorických zručností. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Fisher-Price Uspávačik žirafka
13,76 € 12,20 €

Táto roztomilá žirafka uspí vaše dieťatko do 20 minút vďaka pokojnej hudbe a zvukom. Môžete mu pustiť 10 upokojujúcich pesničiek, ružový šum, alebo zvuky prírody. Okrem upokojujúceho účinku má hudba tiež pozitívny vplyv na rozvoj detského sluchu.

Fisher-Price Emoji chytrý telefón SK
18,80 €

Emoji chytrý telefón je ako naozajstný! Mobil je vybavený štyrmi interaktívnymi „aplikáciami“, ôsmimi humornými smajlíkmi, farebnými svetielkami a zvukmi. Táto interaktívna hračka je plná zábavných aktivít.

Fisher-Price Uspávacia sovička
23,16 € 20,40 €

Upokojujúca plyšová sovička, bez ktorej sa zaspávanie nezaobíde! Prehráva viac ako 15 minút hudby, pôvabne húka. Jej bruško môže žiariť do tmy. Stačí len jemné detské stlačenie!

Buddy Toys 3040 Detský telefón
19,33 € 15,46 €

Detský telefón s tromi svetelnými tlačidlami, zábavné zvukové efekty a veselé melódie, funkcia nahrávania a prehrávania. Stlačením tlačidiel spustí veselé melódie a tóny.

Fisher-Price Zpívající míč CZ
21,60 € 19,20 €

Pusťte se do zábavného učení s tímto zpívajícím fotbalovým míčem. Když váš malý sportovec zatřese balónem, rozkutálí ho nebo zmáčkne jeho roztomilý obličej, ozvou se legrační písničky a zvuky o barvách, počítání, hraní s ostatními dětmi a o dalších zajímavých tématech.

Fisher-Price Veselý otvárací telefón
10,20 €

Otvárací telefón reaguje na každý pohyb dieťaťa. Kedykoľvek, keď ho otvorí, je odmenené zábavnými zvukmi a pozdravom jednej z 3 priateľských postavičiek. Po každom zatvorení telefónu, sa postavičky vymenia a aktivujú sa ďalšie špeciálne efekty, ktoré dieťa nabádajú otvárať telefón zas a znova!

Hape Hudební skříňka
18,64 € 16,10 €

Hýbajúce sa hudobný box nadchne všetky malé muzikantov! Hračka povzbudí malé deti, aby preskúmali a prežili hudbu zábavným spôsobom. Vďaka rôznym pohybom vydáva hračka zvuky a deti tak motivuje k ďalším akciám.

Yookidoo Hudobné zvieratko Psík
9,22 €

Interaktívne hudobné zvieratko v tvare hlavy veselého psíka. Je vyrobené z rôznych druhov textílií, pestrých vzorov a kontrastných farieb, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti a správny vývoj zraku. Keď sa so zvieratkom zatrasie, vydáva veselé zvuky.

Fisher-Price Ťahací telefón
12,92 € 12,18 €

Povedz „ahoj“ do tohto úžasného nového ťahacieho telefónu od Fisher Price. Klasický ťahací telefón má teraz modernejší dizajn, je ale rovnako tak zábavný a roztomilý! Veselú tvár s očami, ktoré sa pohybujú hore a dole – keď ho vaše dieťatko zaťahá, točiaci sa číselník a zábavné vyzváňacie zvuky zaručene vykúzlia úsmev na každej tvári!

Yookidoo Hudobné zvieratko Kravička
9,22 €

Interaktívne hudobné zvieratko v tvare hlavy veselej kravičky. Je vyrobené z rôznych druhov textílií, pestrých vzorov a kontrastných farieb, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti a správny vývoj zraku. Keď sa so zvieratkom zatrasie, vydáva veselé zvuky.

Alltoys Telefon pro nejmenší - modrá
9,76 € 7,80 €

Modrý mobilný telefón deti rýchlo zaujme a zabaví. Disponuje celkom 16timi tónmi a blikajúcim svetielkom. Naviac má tiež zvukový efekt on/off pri vypínaní a zapínaní.

Nuk Forest Fun Hrajúce Méďa
10,90 €

Forest Fun Hrajúce Méďa je skvelá plyšová hračka pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov v nežných farbách. Hrá príjemnú melódiu, ktorá bábätko upokojí. Pomáha bábätku pri zaspávaní.

Lamps Baby gitara na batérie
13,40 € 11,50 €

Novinka

Plastová gitara na batérie. Gitara svieti a vydáva zvuky rôznych hudobných nástrojov. Hračka má krásne farebné prevedenie. Hudba napomáha správnemu rozvoju reči.

Clementoni Minnie - môj prvý telefón
18,28 € 15,55 €

Minnie môj prvý telefón obsahuje 6 interaktívnych tlačidiel, ktoré svietia, učia prvé písmená, číslice, tvary a farby. Simuluje dotykový displej. Deti sa vďaka nemu učia manuálnej zručnosti a jemnú motoriku. Vhodný pre deti od 9 mesiacov.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: