Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hračky pre deti 2 - 3 roky

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Hračky pre deti 2 - 3 roky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Hračky pre deti 2 - 3 roky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Hračky pre deti 2 - 3 roky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO DUPLO® 10875 Nákladný vlak LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO® 10875 Nákladný vlak + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

LEGO® DUPLO® Nákladný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje prístav, loď, kaviareň, nakladaciu stanicu, 2 žeriavy, 3 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa, ako aj množstvo koľajníc. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10948 Garáž a umývačka áut LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO 10948 Garáž a umývačka áut + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Hľadáte vhodnú vzdelávacie hračku s autíčkami pre najmenšie deti? Táto stavebnica LEGO® DUPLO® Garáž a umývačka áut zaručene poteší všetkých automobilových nadšencov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Preneste svoje dieťa z kúpeľne na tropický ostrov plný príležitostí na hranie a rozvíjanie zručností. Priateľský lev stojí vo svojom plávajúcom ostrovnom raji, plameniak pláva okolo v kruhu a ryba s chobotnicou skočí vo vode. Ostrov možno rozdeliť na dve časti, ktoré tiež plávajú – a akonáhle kúpanie skončí, všetko sa dá ľahko umyť a schovať dovnútra.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník
LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Stavebnica Policajná stanica a vrtuľník (10959) od LEGO® DUPLO® je vhodná pre malé deti od 2 rokov, ktoré zaujme inšpiratívnymi postavami a vozidlami. Stavebnica umožní hravou formou rozvíjať jemnú motoriku, empatiu a ďalšie užitočné zručnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník
LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na vybrané stavebnice značky LEGO® s kódom 23MDL9SK7 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 alebo do vypredania zásob)!
Podporte zvedavosť detí s pomocou tvorivého hrania a zábavného učenia. Užite si srandu so zábavnými tvarmi a LEGO® kockami v parádnych farbách. Detskú predstavivosť uchváti auto, okná, kvety, balóniky, darčeky a torta, a navyše tu nájdete aj kocky s číslami 1 až 5 pre prvé počítanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO® 10874 Parný vláčik LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník
LEGO DUPLO® 10874 Parný vláčik + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10913 Box s kockami Funny Wheels Odrážadlo Super Sport 2v1
LEGO DUPLO 10913 Box s kockami
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na vybrané stavebnice značky LEGO® s kódom 23MDL9SK7 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 alebo do vypredania zásob)!
Akonáhle otvoríte túto pestrofarebnú sadu kociek LEGO® DUPLO®, vstúpite do sveta kreatívneho hrania, ktoré rozvíjajú dôležité zručnosti. Táto všestranná stavebnica pre batoľatá je plná nápadov a inšpirácie. Nájdete tu auto s pohyblivými kolesami, strechu, okno, kvety, chleba… to všetko môžete spájať s veľkým výberom kociek a dielikov, ktoré zaručia, že hranie len tak neskončí. Vďaka kockám s číslami 1, 2 a 3 môžete deti zasvätiť aj do tajov počítania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alltoys Môj prvý tablet 2v1 Funny Wheels Odrážadlo Super Sport 2v1
Alltoys Môj prvý tablet 2v1

Prvý tablet 2v1 pre tých najmenších. Tablet môže byť použitý samostatne, alebo dohromady s klávesnicou. Má edukatívnu funkciu – deti sa pomocou otázok a úloh učia poznávať zvieratká, farby, číslice, písmenká, tvary a ďalšie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Funny Wheels Odrážadlo Super Sport 2v1 Funny Wheels Odrážadlo Super Sport 2v1
Funny Wheels Odrážadlo Super Sport 2v1

Exkluzívne farby, nový dizajn koliesok a odnímateľný popruh to sú nové prednosti unikátneho odrážadla Funny Wheels Super Sport 2v1. Originálne české odrážadlo, ktoré dokáže rásť s vaším dieťaťom. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Viga Drevený box s aktivitami 5v1 LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie
Viga Drevený box s aktivitami 5v1
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na vybrané drevené hračky značky Viga s kódom 23MDL9SK21 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 alebo do vypredania zásob)!
Tento drevený box je s rôznymi aktivitami. Kocka obsahuje vkladačku, labyrint, bludisko, ozubené kolieska a otáčacie prvky. Posúvaním korálok z jednej strany na druhú si dieťa precvičí jemnú motoriku a cit v rukách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Viga Drevené chodítko s aktivitami LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie
Viga Drevené chodítko s aktivitami
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na vybrané drevené hračky značky Viga s kódom 23MDL9SK21 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 alebo do vypredania zásob)!
Drevené chodítko s hernými prvkami pre rozvíjanie detskej chôdze a motoriky. Obsahuje rôzne prevliekačky, bludisko a otáčacie hračky. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie
LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

LEGO® DUPLO® Zelená podložka na stavanie (10980) má plochu cez 38 cm štvorcových, takže poskytuje ideálne herné prostredie pre deti od 18 mesiacov, ktoré sa na nej môžu hrať a vystavovať svoje úžasné výtvory. Táto zelená podložka s 24×24 výstupkami predstavuje ideálnu začiatočnícku pomôcku pre malých staviteľov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL