Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hračky pre deti 14 a viac rokov

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Hračky pre deti 14 a viac rokov na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Hračky pre deti 14 a viac rokov nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Hračky pre deti 14 a viac rokov – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
LEGO Icons 10302 Optimus Prime LEGO Icons 10302 Optimus Prime
LEGO Icons 10302 Optimus Prime

Optimus Prime je vodca hrdinských autobotov. A teraz aj pôsobivý model LEGO® 2 v 1 pre fanúšikov Transformers. Prejavte svoje nadšenie pre svet Transformers s týmto obohacujúcim staviteľským projektom pre dospelých a zostavte si detailnú repliku ikonického robota.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Ravensburger Minecraft LEGO Icons 10302 Optimus Prime
Ravensburger Minecraft

Strategická stolová hra pre všetkých fanúšikov Minecraftu. Zábavná hra, ktorá bude baviť aj tých, ktorí klasický Minecraft nehrajú. Vykonajte jeden z piatich možných akcií, zbierajte suroviny, budujte a bojujte s monštrami. Kto má na konci hry najväčšie hodnotenie, vyhráva.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ideas 21332 Glóbus LEGO Icons 10302 Optimus Prime
LEGO Ideas 21332 Glóbus

Kam sa vydáte dnes? Vymyslite si ďalšiu vysnívanú destináciu, kam vás zavedie náš Glóbus (21332). Tento výstavný model bol navrhnutý dizajnérom z radov fanúšikov a vyrobený tímom LEGO® Ideas. Replika glóbusu v retro štýle sa vďaka dielikom LEGO® Technic skutočne otáča. Zaujme aj zdobenými dielikmi, ktoré svietia v tme a obsahujú názvy svetadielov a oceánov. Nechýbajú ani zostaviteľné ikony lodí a kompasu, a k tomu navyše ceduľka „The Earth“.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Icons 10309 Sukulenty Ravensburger EXIT Adventný kalendár Ponorka SK
LEGO Icons 10309 Sukulenty

Sukulenty sú často vstupenkou do sveta izbových rastlín, ktoré zároveň v interiéri plnia estetický účel. Teraz si môžete so stavebnicou LEGO® Sukulenty (10309) vychutnať jedinečný staviteľský projekt pre dospelých a postaviť si elegantný výstavný model, ktorý obohatí váš domov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger EXIT Adventný kalendár Ponorka SK Ravensburger EXIT Adventný kalendár Ponorka SK
Ravensburger EXIT Adventný kalendár Ponorka SK

Tešíš sa na dobrodružstvo? S EXIT adventným kalendárom Ponorka ťa čaká množstvo napätia podobne ako v únikovej miestnosti. V temných hlbinách oceánu na teba čaká 24 tajomných miestností. Vyrieš ukryté hádanky, hlavolamy, skladačky a množstvo ďalších rozmanitých úloh a zisti tak, kam povedie tvoj ďalší ponor.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Icons 10311 Orchidea Ravensburger EXIT Adventný kalendár Ponorka SK
LEGO Icons 10311 Orchidea

Užite si jedinečný staviteľský projekt pre dospelých a postavte si so stavebnicou LEGO® Orchidea (10311) krásny výstavný model kvety. Dajte si záležať na každom detaile bieloružových kvetov a modrého ozdobného kvetináča, z ktorého čnie 5 listov a 2 korienky. Užite si sústredené stavanie a potom si model naaranžujte podľa seba a dodajte vášmu domovu moderný nádych.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Creator 10295 Porsche 911 LEGO Creator 10295 Porsche 911
LEGO Creator 10295 Porsche 911

Porsche 911 je legendárny, úplne jedinečný automobil. Teraz si vďaka tejto Lego sade si môžete vytvoriť svoju vlastnú verziu tohto kultového vozidla. Nechajte sa stavaním úplne pohltiť a vyberte si medzi variantmi Turbo a Targa. Model nabitý autentickými detailmi predstavuje skvelý spôsob, ako dať najavo vašu lásku k značke Porsche.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Architecture 21034 Londýn LEGO Creator 10295 Porsche 911
LEGO Architecture 21034 Londýn

Zachyťte architektonickú podstatu Londýna s ikonickou Národnou galériou, Nelsonovým stĺpom, vyhliadkovým Londýnskym okom, Big Benom (tzv. Alžbetinou vežou) a mostom Tower Bridge aj s Temžou pod ním.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Icons 10280 Kytica LEGO Creator 10295 Porsche 911
LEGO Icons 10280 Kytica

Prekvapte niekoho zo svojich priateľov alebo blízkych krásnou kyticou, ktorá v žiadnom prípade nebude obyčajným darčekom. LEGO® kytica ohromí množstvom krásnych kvetov v úžasných farbách – a to všetko z LEGO kociek. Stonky kvetov sú nastaviteľné, takže možno kyticu ľahko prispôsobiť akejkoľvek váhe. Rozvíjajte tvorivosť a všímavosť a užite si zábavu pri stavaní pútavého výstavného kusu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Icons 10313 Kytica lúčneho kvetu LEGO Marvel Avengers 76217 Ja som Groot
LEGO Icons 10313 Kytica lúčneho kvetu

Dávať aj dostávať kvety je vždy radosť. Kytica lúčneho kvetu (10313) od LEGO® Icons je nielen nápaditá, ale zároveň nikdy nezvädne. Prečo teda neosláviť najbližšiu špeciálnu príležitosť tým, že svojich blízkych obdarujete kvetmi, ktoré nikdy nezvädnú ani ich nebudete musieť zalievať?

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Technic 42154 2022 Ford GT LEGO Marvel Avengers 76217 Ja som Groot
LEGO Technic 42154 2022 Ford GT

Preskúmajte úžasné detaily a ikonické prevedenie vozidla prostredníctvom stavebnice pre dospelých LEGO® Technic 2022 Ford GT (42154). Postavte si zadný pohon s diferenciálom, funkčný šesťvalcový motor, nezávislé tlmiče na všetkých kolesách, riadenie prednej nápravy, otváracie dvere, detailné svetlá, funkčný zadný spojler a otváraciu kapotu. Vaše kreatívne úsilie bude odmenené fantastickou zberateľskou replikou v mierke 1:12, ktorá je ideálna na výstavku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Marvel Avengers 76217 Ja som Groot LEGO Marvel Avengers 76217 Ja som Groot
LEGO Marvel Avengers 76217 Ja som Groot

Kúpte pohyblivý model Ja som Groot (76217) od LEGO® Marvel deťom od 10 rokov. Každý fanúšik filmu Strážcovia galaxie Vol. 2 štúdia Marvel si určite spomenie na slávnu scénu, v ktorej malý Groot tancuje. Pohyblivý model je možné jednoducho polohovať a poteší aj kazetou s fiktívnou hudbou!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL