Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hračky pre deti 1 - 2 roky

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Hračky pre deti 1 - 2 roky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Hračky pre deti 1 - 2 roky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Hračky pre deti 1 - 2 roky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami

Preneste svoje dieťa z kúpeľne na tropický ostrov plný príležitostí na hranie a rozvíjanie zručností. Priateľský lev stojí vo svojom plávajúcom ostrovnom raji, plameniak pláva okolo v kruhu a ryba s chobotnicou skočí vo vode. Ostrov možno rozdeliť na dve časti, ktoré tiež plávajú – a akonáhle kúpanie skončí, všetko sa dá ľahko umyť a schovať dovnútra.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10935 Písmenkové mestečko LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO 10935 Písmenkové mestečko

Hľadáte parádnu stavebnicu, ktorá malé deti naučí rozoznávať písmená? Písmenkové mestečko (10935) od LEGO® DUPLO® obsahuje všetky písmená abecedy, funkčné auto a figúrky dievčaťa, chlapca a mopsíka. Ide o ideálnu prvú stavebnicu LEGO, ktorá malým deťom umožní stavať a prestavovať farebné budovy až do omrzenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Clementoni Interaktívny psík CZ/SK verzia LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
Clementoni Interaktívny psík CZ/SK verzia

Psík KUK je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Keď ušká zakryjú oči, začína hra na schovávačku. Stlačením kocky na obojku sa ušká opäť otvoria.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
DINO Tatra Auto 148, 73cm, červená LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami
DINO Tatra Auto 148, 73cm, červená

Legendárny plastový nákladiak, ktorý už po niekoľko desaťročí milujú nielen deti, ale aj ich rodičia. Pevná hračka je síce určená pôvodne na piesok, ale jazdiť s ňou môžete úplne kdekoľvek. Nový model má navyše praktické madlo nad kabínou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami
LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami

Podporte zvedavosť detí s pomocou tvorivého hrania a zábavného učenia. Užite si srandu so zábavnými tvarmi a LEGO® kockami v parádnych farbách. Detskú predstavivosť uchváti auto, okná, kvety, a navyše tu nájdete aj kocky s číslami 1 až 3 pre prvé počítanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10913 Box s kockami LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami
LEGO DUPLO 10913 Box s kockami

Akonáhle otvoríte túto pestrofarebnú sadu kociek LEGO® DUPLO®, vstúpite do sveta kreatívneho hrania, ktoré rozvíjajú dôležité zručnosti. Táto všestranná stavebnica pre batoľatá je plná nápadov a inšpirácie. Nájdete tu auto s pohyblivými kolesami, strechu, okno, kvety, chleba… to všetko môžete spájať s veľkým výberom kociek a dielikov, ktoré zaručia, že hranie len tak neskončí. Vďaka kockám s číslami 1, 2 a 3 môžete deti zasvätiť aj do tajov počítania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Vtech Mojich 100 slovíčok - SK LEGO DUPLO 10955 Vláčik so zvieratkami
Vtech Mojich 100 slovíčok - SK

Naučiť sa anglicky slovíčka ako je napríklad korytnačka, opica alebo tiger nebolo nikdy jednoduchšie. Odborníci na výučbu angličtiny vybrali viac ako 100 slov zodpovedajúce pre vekovú skupinu detí od 18 mesiacov do 4 rokov. V tých Mojich prvých 100 slovíčok ponúka voľbu jazyka: slovenčinu / angličtinu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Buddy Toys BPC 5210 Odrážadlo 3v1 LEGO DUPLO 10955 Vláčik so zvieratkami
Buddy Toys BPC 5210 Odrážadlo 3v1

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo, za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Tak mu kúpte odrážalo Mercedes-Benz GLE v bielom prevedení. Aby ho nikto neprepočul, má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10955 Vláčik so zvieratkami LEGO DUPLO 10955 Vláčik so zvieratkami
LEGO DUPLO 10955 Vláčik so zvieratkami

Malí milovníci zvierat privítajú možnosť hrať sa so slonom, tigrom, žirafou a pandou. Malé deti môžu stavať a prestavovať model, meniť radenie vagónov a umiestňovať do vláčika zvieratá a dávať ich na seba. Pritom si rozvíjajú jemnú motoriku a objavujú magický svet kreatívneho hrania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Mormark Montessori 3D senzorická interaktívna detská kniha | FIRSTBOOK Mormark Montessori 3D senzorická interaktívna detská kniha | FIRSTBOOK
Mormark Montessori 3D senzorická interaktívna detská kniha | FIRSTBOOK

Interaktívna kniha FIRSTBOOK je navrhnuté s ohľadom na Montessori pedagogický prístup, ktorý sa zameriava na podporu samostatného učenia a rozvoja zmyslov u detí. Táto kniha obsahuje rôzne prvky, ktoré podporujú zmyslové vnímanie, kreativitu a interakciu dieťaťa s obsahom.

môžete mať 13.12 - 15.12

Partner: Mormark
LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie Mormark Montessori 3D senzorická interaktívna detská kniha | FIRSTBOOK
LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

LEGO® DUPLO® Zelená podložka na stavanie (10980) má plochu cez 38 cm štvorcových, takže poskytuje ideálne herné prostredie pre deti od 18 mesiacov, ktoré sa na nej môžu hrať a vystavovať svoje úžasné výtvory. Táto zelená podložka s 24×24 výstupkami predstavuje ideálnu začiatočnícku pomôcku pre malých staviteľov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Vtech Lezúci medvedík SK Mormark Montessori 3D senzorická interaktívna detská kniha | FIRSTBOOK
Vtech Lezúci medvedík SK

Rozkošný medvedík povzbudzuje deti k pohybu. Pokyny napr.: „lez za mnou“ vyzýva dieťa k lezenie. Stlačením farebných tlačidiel tiež učí tvary, farby i čísla. Medvedík celkom pozná viac ako 50 roztomilých fráz, zvukov i pesničiek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL