FISKARS Zhrňovač na sneh SnowXpert 143021
68,50 € 52,30 €

Ľahký zhrňovač na sneh Fiskars SnowXpert pre ľahkú prácu a upratovanie, pevné držadlo z oceľovej rúrky, nový dizajn lišty zaručuje jej dlhšiu životnosť, vylepšený uhol rukoväte a nízka hmotnosť zlepšujú komfort pri používaní.

FISKARS Škrabka na ľad do auta Solid™ (143063)
5,90 €

Škrabka na sneh a ľad Fiskars je skvelým pomocníkom v zimných mesiacoch do každého auta. Pomôže Vám odstrániť ľad z okien vášho auta. Škrabka na ľad je vyrobená z ľahkého materiálu, je ergonomicky tvarovaná a má dvojitú čepeľ, ktorá čistí v oboch smeroch.

FISKARS 143062 Škrabka na ľad so zmetákom do auta SnowXpert™
17,02 € 14,90 €

Škrabka na ľad s kefou Fiskars SnowXpert vám pomôžem odstrániť ľad z okien vášho auta a je skvelým pomocníkom v zimných mesiacoch do každého auta. Škrabka na ľad je pre lepšie používanie oddeliteľná od zvyšku nástroja, konštrukcia je prevzatá z hrably na sneh pre lepšie používanie.

Plastkon Lopata na sníh 40 cm
7,24 €

Posledný kus za túto cenu!

Lopata na sníh 40cm  Smontovaná lopata na sníh s plastovým tělesem. Jednou z hlavních výhod je  profilovaná hliníková lišta a dřevěná hůl s šířkou 40 cm.Technický popis:- Výrobce: Plastkon- Šířka: 40 cm

shumee Univerzálna čepeľ na snehovú radlicu 150 x 44 cm
136 €
Doprava zadarmo

Vďaka nášmu pevnému snehovému pluhu môžete jednoducho odstrániť sneh a ľad z ciest a chodníkov. Tento snežný pluh je navrhnutý tak, aby sa dal namontovať na rámy terénnych vozidiel a zvládol aj veľké množstvo snehu. Popráškovaná oceľová radlica je odolná a robustná. Uhol snežného pluhu môže byť nast

Hrable a škrabky

Hrable na sneh sú k dostaniu ako klasické ručné hrable, hrable s kolieskami alebo radlice na sneh, ktoré si hravo poradia aj s väčšou plochou napadaného snehu. Škrabky na ľad pre automobily vyberajte s ohľadom na komfort pri užívaní. Veľmi obľúbené sú škrabky 2 v 1, ktoré kombinujú škrabku a metličku na sneh.

Škrabka na ľad a hrablo Fiskars

  • Firma Fiskars ponúka kvalitné hrable a škrabky na ľad s vysokou odolnosťou vďaka spevneným hranám. Často ich tiež nájdete s predĺženou zárukou.

Škrabka na ľad ETA

  • ETA elektrická škrabka na ľad vydrží nepretržite pracovať až 20 minút, je ergonomická a má vymeniteľné nože. Dobijete ju za pomoci adaptéra.

Škrabka Kärcher

  • Škrabka na ľad EDI 4 od značky Kärcher je vybavená 6 čepeľami, ktoré rýchlo a efektívne odstránia aj väčšie nánosy ľadu.